W ciemności

Pod osłoną nocy Adam bawi się Agnieszką.
Ona nie protestuje, podoba jej się to.
Czy Adam odważy się i w świetle dnia wyjawi prawdę?
Romans, tajemnica i sensacja.

Piątek trzynastego

Są tacy którzy wierzą, że piątek trzynastego jest dniem pechowym.
Są i ci bagatelizujący zabobony.
Jest pechowy dzień, który może dopaść niedowiarka i zmienić całe jego przyszłe życie

Dług

Agata od dziecka była jednostką wybitną. Od małego parła przez życie, niczym torpeda. Nie przewidziała jednego - męża hazardzisty i długu, który zaciągnął.
Musi go spłacić.

Pół żartem...

W małżeństwie z wieloletnim stażem nie musi być nudno w sypialni. Wystarczy poświntuszyć słowem, odmienić coś, poeksperymentować. Z przymrużeniem oka.

Pijawa

Zabawnie o byciu wampirem i poszukiwaniu sensu w zbyt długim życiu.
Opowieść o miłości, która potrafi przebudzić człowieka, dać sens byciu drapieżnikiem.

Takaja...

Starszy mężczyzna i młoda, niedoświadczona dziewczyna. Czy różnica wieku i bagaż doświadczeń pozwolą im być razem? Które z nich bardziej zdziwi to...

Pieprz...

Na zapleczu restauracji może wydarzyć się bardzo wiele. Nie tylko gotowanie posiłków.
Zabawy ciałem i jedzeniem są bardzo smaczne i inspirujące ?

Ktoś, coś

Mężczyzna upatruje ofiarę.
Mężczyzna poluje.
Mężczyzna bawi się ciałem kobiety.
Kobiecie podoba się taka zabawa.

Kurwa, ja!

Opętana seksem, odrzucająca zachowania zgodne z normami społecznymi.
Czerpie przyjemność z seksu z nieznajomymi. Bawi się nimi, używa mężczyzn.

Piwnice

Oboje postanawiają ukryć się w piwnicy. Los chce, by poznali się i zbliżyli do siebie. Podglądają się nawzajem przez dziurę w ścianie. Czy odważą się na więcej?

I stałam się

Bella mieszka w polskiej wsi, lecz dusi się tam. Ciągnie ją do miasta, ludzi i bibliotek. Pragnie czytać, uczyć się i kochać, poznawać świat. Na jej drodze pojawia się rudowłosa piękność.

Pamiętnik

Zakazana miłość córki do ojca, wykraczająca poza standardowe ramy.
Czy taka miłość ma prawo bytu?

Bada boom

Wypadek bywa końcem. Może być jednak początkiem. Rozpoczęcie czegoś pięknego. I tylko nie wiadomo, czy tych dwoje da radę być razem. Czy pokonają przeciwności losu?

Skręt

Baśce "posypał" się związek. Musi wyrwać się z miasta, odetchnąć na wsi. W drodze do wiejskiej chatki psuje jej się samochód. Czekając na ratunek, odpala skręta.

XXL

Ma ochotę na Roksanę od momentu, gdy zobaczył ją opalającą się w przydomowym ogrodzie. Jest jego sąsiadką w rozmiarze xxl i dobrze jej z tym.

Okno

Marcin to chłopak skupiony na sporcie i myśleniu o seksie. Wiedzie samotne życie erotyczne. Wszystko zmienia się, gdy zagląda przez okno do sypialni sąsiadki.

Częstotliwość...

Spotkanie po drugiej stronie i kontakt dusz może skutkować tylko jednym - te dusze będą dążyły do ponownego kontaktu. Tych dwoje ludzi musi się odnaleźć...

Coś do...

Opowieść blachary, która wie czego chce 😉
Do śmiechu, nie wzruszenia, czy podniety.
Przede wszystkim do śmiechu.

Doll

Ona jest spełnieniem jego marzeń. Uwielbia każdy cal jej ciała, gest, czy spojrzenie. Cóż z tego, skoro nie zauważa go? Postanawia zamówić jej kopię w wydaniu z cyberskóry.

A4

Zbieg okoliczności połączony z niewinnym z pozoru kłamstwem, może doprowadzić do niespodziewanej sytuacji. Namiętnej, gorącej, wybuchowej.

Amen

Kobieta budzi się, jako duch. Czuje, pragnie mężczyznę, niczym żywy człowiek. Tym kimś jest ksiądz w kościele, w którym jej dusza jest uwięziona. Okazuje się, że nie umarła...

Przejście...

Ola ma wyjechać na rodzinne wakacje. Planuje, co spakować. Zamyślona przechodzi przez ulicę, wpada pod nadjeżdżające auto. Za kierownicą siedzi jej przeznaczenie.