Pokusa

Czasami same dobre chęci nie wystarczą, bo los stawia przed nami wyzwania, które są pokusą nie do przezwyciężenia. Bo jak inaczej nazwać sytuację, gdzie na drodze szczęśliwej mężatki oraz matki dwójki dzieci, staje jej były uczeń? A na dodatek ona niespodziewanie się w nim zakochuje...

Ja, baba!

Dwie kobiety, dwa światy oraz popularna legenda Arturiańska. Tylko że tam dokąd trafia główna bohaterka rządzi Mordred, twardy, bezwzględny i całkowicie pod pantoflem... mamusi! Nie ma okrągłego stołu, Merlin okazuje się pomylonym starcem, Lancelot impotentem, a sam Artur przygłupawym stajennym.

Do piekła i z...

Davyan został wysłany na ziemię, aby wykonać szczególne zadanie i ułatwić swemu władcy przejęcie kontroli nad ludzkością. Niestety, na swej drodze napotyka Darię, córkę demona i ludzkiej kobiety. I wszystko nagle ogromnie się komplikuje.

Dzieło sztuki

Na wystawę w galerii sztuki przypadkowo trafia obraz namalowany przez siostrzenice Pauliny. Traf chce, że w tym samym miejscu pojawia się znany krytyk. Między nim, a niedoszłą malarką już na wstępie dochodzi do spięcia. A dalej będzie jeszcze zabawniej...

Tysiąc odcieni bieli

Ona, subtelna, piękna, niewinna. On bezwzględny, cyniczny, seksowny. Według wszelkich zasad romansu powinno się to skończyć miłością aż po grób i namiętnym pocałunkiem. Lecz czy jest to możliwe w przypadku Rafała, mężczyzny bez serca, który nawet przed samym sobą potrafi ukryć własne uczucia?

Uwikłani

Niezbyt odległa przyszłość. Świat należy do mutantów, krwawych i okrutnych bestii. W ręce jednego z nich trafia Alysa. Przerażona dziewczyna szybko przekonuje się, że jej oprawca nie jest dokładnie takim, jakim się go spodziewała.

Pewnego dnia...

Podczas wycieczki w Bieszczady, grupa studentów gubi drogę i trafia do samotnej chaty na odludziu. Z czasem przekonują się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, a serdeczna gospodyni i jej mrukliwy wnuk, skrywają wiele tajemnic.

Rozmowa

Nadia dość nieoczekiwanie spotyka swoją dawną, niespełnioną miłość z czasów liceum. Pech sprawia, że wraz z Filipem zostają zamknięci na całą noc w jednym pokoju. A wtedy mogą jedynie czekać i rozmawiać...

Małe trzęsienia...

Ona, noc sylwestrowa i dwóch seksownych, niebezpiecznych braci. Jeden z nich to morderca, drugi właśnie uciekł z więzienia. Pierwszy za wszelką cenę chce ją zabić. Drugi z wyrachowaniem postanawia utrzymać przy życiu. Czy Monika ulegnie fascynacji którymś z nich? A może prócz zauroczenia, poczuje coś więcej? I to zaledwie w trzy mroźne, śnieżne, zimowe noce.

Bo dla dziewczynek...

Mądre przysłowie mówi, że stara miłość nie rdzewieje. Czasami wraca po latach, rozpycha się łokciami i na nowo rozpala ogień w sercach. Zresztą, nie tylko tam...

Głupstwo II

Gabrysia powoli wraca do równowagi po zerwaniu z Karolem, choć nie do końca o nim zapomina. W jej życiu pojawia się jednak całkiem nowy mężczyzna, poznany w równie szalony sposób, co poprzedni. Tymczasem Karol nie odpuszcza i wraca, aby jej się oświadczyć.

Spadek

Zrujnowana chata na wsi, czarujący szef ekipy remontowej i jego małomówny, seksowny pracownik. A do tego krążące po wsi plotki o ukrytym skarbie i dziewczyna spragniona miłości. Wszystko razem to mieszanka piorunująca.

Echo

O ile można mówić o damsko-męskiej przyjaźni, to Natalia i Radek są tego najlepszym przykładem. Choć nie są parą, razem mieszkają, razem chodzą do kina, mają wspólnych znajomych. I nawet nie zauważają, że coś się zmienia w ich relacjach.

I tylko śniegu...

Nostalgiczna opowieść o dwojgu ludzi, którzy niespodziewanie spotykają się tuż przed świętami. On ma ustabilizowane życie i ciekawą pracę, ona męża, dziecko i toksyczny związek. Przed nimi czas poważnych wyborów.

Pożegnanie złośnicy

Joanna odnosi sukcesy w pracy, wygląda jak bogini i oczywiście jest zaręczona. Niestety, nagle dowiaduje się, że narzeczony ją zdradza. Zaraz potem traci pamięć w wypadku i trafia w ręce Konrada, którego kilka dni wcześniej zwolniła dyscyplinarnie z pracy.

Wakacyjna opowieść

Szalona letnia przygoda, nagle staje się czymś więcej, czymś czego Magda zupełnie się nie spodziewała, po raz pierwszy spotykając Bartka. Zresztą i to spotkanie było nietypowe, bo wpadła pod koła jego auta, roniąc łzy nad swym nieszczęśliwym losem.

Dług

Wiktoria jest przerażona, gdy dowiaduje się od brata, że jest on winny niemałą sumkę pewnym typom spod ciemnej gwiazdy. Postanawia załatwić sprawę długu na własną rękę, lecz nieoczekiwanie zawiera dużo dziwniejszą umowę.

On

Tajemniczy On to płatny morderca, samotnik i dziwak. Lecz pewnego dnia zupełnie przypadkiem spotyka dziewczynę, która go zauroczy, zaczaruje i której będzie chciał pomóc za wszelką cenę.

Ciemniejsza strona...

Opowieść o mrocznym pożądaniu i trudnych wyborach. Do małego miasteczka przybywa kobieta. Lecz nie przypadkowo - ma polować na grasującego w okolicy wilkołaka. Nikt nie wie, że i ona nie jest do końca człowiekiem.

Bywa

Bywa że życie nie układa nam się tak, jak tego pragniemy. Przekonuje się o tym Małgosia, kiedy zachodzi w ciążę, a ojciec jej dziecka daje drapaka. I wtedy na swej drodze spotyka Huberta, mężczyznę o tajemniczej przeszłości.

Głupia miłość

Głupia, bo niespodziewana i zupełnie niepotrzebna. Ada jest zaręczona, lecz pewnego dnia wpada na szatański pomysł, zrobienia nietypowego reportażu. Jego bohaterem ma być Konrad, milioner oraz zawodowy łamacz kobiecych serc. I to zmienia całe jej życie.

Siedem dni burzy

Siedem burzowych dni. Siedem dni, w przeciągu których Karolina przechodzi od fascynacji po miłość. Zakochuje się w samotniku, w mężczyźnie kompletnie dla niej nieodpowiednim. Lecz co może poradzić, gdy burza szaleje i w jej sercu?

Głupstwo

On od samego początku zapowiada, że ją zdobędzie. Ona w to nie wierzy, bo Karol zupełnie nie jest w jej typie. A jednak z czasem Gabrysia zaczyna ulegać fascynacji dzikim, niebezpiecznym mężczyzną. I przyjdzie jej za to słono zapłacić.

Kłamca

W deszczowy dzień, na pustym skrzyżowaniu, ktoś obcy wsiada do auta Mari. I to właśnie jest początek jej kłopotów, bo seksowny mężczyzna o nieciekawej, mrocznej przeszłości, jest niczym bomba z opóźnionym zapłonem.

Mandat

Dzień przed ślubem Marta dowiaduje się, że jej narzeczony ją zdradza. Wściekła i rozgoryczona, wsiada do samochodu, a chwilę później zatrzymuje ją drogówka. I wtedy ma okazję się przekonać, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia.

Anioł stróż

Podpisałam cyrograf własną krwią. Lecz nie z diabłem, a z aniołem. W zamian za mą duszę miał przez kilka dni udawać mego narzeczonego. Niestety, nowy nabytek okazał się wyjątkowo kłopotliwy...

Walentynkowa opowieść

Michał obiecuje spełnić prośbę przyjaciela i zaopiekować się na jeden dzień jego siostrą. Jakież jest jego zdumienie, gdy zamiast małolaty, na progu widzi piękną kobietę. Niestety, szybko dowiaduje się też, że Alina jest niewidoma.

Ilyn

Nadszedł czas buntu. Niewolnicy powstali przeciwko swym panom, nie mogąc dłużej znieść poniżenia, okrucieństwa i przelewu krwi. Po jednej z bitew, Ilyn, zwiadowca ludzkiej armii, spotyka rannego wroga. Pomimo zapiekłej nienawiści, kobieta kierowana niezrozumiałym impulsem, nie tylko daruje mu życie, ale i pomaga. Nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszcza, że kiedyś ten wróg stanie się przyjacielem, a nawet kimś więcej. I ocali nie tylko ją, ale i całą Krainę Dolin.

Sylwestrowa opowieść

Kitty wyjeżdża ze znajomymi w góry na imprezę sylwestrową. Głównym powodem jej decyzji jest pewien chłopak, w którym od dawna jest beznadziejnie zakochana. I to właśnie z ust obiektu jej westchnień słyszy brutalną prawdę o swoim wyglądzie. Zrozpaczona ucieka w mrok nocy, gubiąc się w szalejącej zamieci. Ratuje ją Wiktor, samotnik i egoista, w którego towarzystwie dziewczyna szybko przekonuje się, czym są prawdziwe uczucia.

Życzenie

Rajska plaża, bezludna wyspa i seksowny, umięśniony oraz wytatuowany marynarz? Czy można chcieć więcej? Tak, bo niestety Artur od samego początku pała do Wiki nieuzasadnioną niechęcią.

Pewnego zimowego...

Pewnego zimowego wieczoru, do drzwi niewielkiej chatki puka zdenerwowany mężczyzna. Potrzebuje pomocy przy opiece nad synem. Monika zgadza się, nie wiedząc, że ta decyzja zaważy na całym jej życiu i że w końcu odnajdzie prawdziwą miłość.

W mojej głowie, w...

Dawid to drań bez serca, egoistyczny, samolubny i bezwzględny. Swoich przeciwników ściera na proch, kobiety traktuje jak zabawki. Bierze to, na co ma ochotę. Wyrzuca wszystko, co mu się znudziło. Ale pewnego deszczowego dnia i on spotyka na swej drodze przeznaczenie. Jak się potem okazuje, los wcale nie lubi prostych rozwiązań, a kobieta, która go zauroczyła, całkowicie odbiega od standardów, do których był przyzwyczajony. Są jak ogień i woda, lecz tylko od nich zależy, czy zamiast się ranić, spróbują zawalczyć o swoje szczęście.

Basen

Nina udając się po świątecznym obżarstwie na pobliski basen, nie przypuszczała, że los szykuje dla niej niespodziankę. Poznaje tam niezwykle przystojnego ratownika, usiłując przy okazji utopić jego najlepszego przyjaciela. A to dopiero początek...

Czas poświęcony...

Stare sycylijskie przysłowie mówi, że czas poświęcony zemście, jest czasem spędzonym w piekle. Ale okazuje się, że i tam można znaleźć miłość. Zresztą, jak oprzeć się dowcipnemu, przystojnemu i niebezpiecznemu płatnemu mordercy?

Krewny

Kira po śmierci matki zostaje bez środków do życia. Gościny udziela jej daleki, nigdy nie widziany krewny. Gdy przybywa do jego posiadłości, okazuje się, że nic jednak nie jest takie, jak powinno, a on sam jest bardzo tajemniczym mężczyzną.

Trzy mile dalej...

Gdy pierwszy raz się spotykają, kończy się to pocałunkiem. Ale on nie wierzy, iż ona mogłaby się zakochać w człowieku bez przyszłości. Gdy drugi raz, ognistym seksem. I niczym więcej, bo on jest skazańcem z wyrokiem śmierci. Gdy trzeci raz...

Nikomu ani słowa

Szefowie zazwyczaj romansują z sekretarkami. Jednak Maks uległ urokowi zwykłej sprzątaczki. I to na dodatek w wieczór poprzedzający jego ślub. Próbował zapomnieć o przeszłości, lecz wkrótce okazało się, że ona o nim nie zapomniała.

Historia pewnego...

Historia znajomości, która zaczyna się dość nietypowo. Gdy Ida trafia do domu Gabriela, ten sądzi, że jest prostytutką, którą zamówił na samotny wieczór. Mężczyzna szybko przekonuje się, że jest to nieporozumienie, lecz wcale nie zamierza zrezygnować ze swoich planów.

Dżin

Liloo kupuje na straganie całkiem zwyczajnie wyglądającą lampę. Wkrótce jednak okazuje się, że mieszka w niej dżin, który może spełnić pięć życzeń. A poza tym nie będzie łatwo, bo Amir okazuje się być również prawdziwym erotomanem.

Głód

Wśród mieszkańców Krainy Dolin krążą stare legendy o potworach zamieszkujących niedostępne szczyty gór. Podczas burzowego dnia, w domu na odludziu, Marita ma okazję przekonać się, ile prawdy jest zawartej w starych opowieściach. Spotyka Raidena, a ten chociaż powinien ją zabić, zabiera ze sobą . Dziewczyna zostaje więźniem zamku znajdującego się wśród pokrytych śniegiem zboczy gór i więźniem własnych uczuć. Lecz to, czego na początku nie potrafi zrozumieć, z każdą godziną staje się coraz bardziej oczywiste.

Lustra

Sammy spotyka Tomka w bardzo nietypowej sytuacji. Jest on policjantem, a ona przez przypadek psuje mu starannie zaplanowaną akcję. Niestety, ta znajomość od samego początku będzie dla niej próbą, bo przystojny policjant to prawdziwy sukinsyn.

Spod ciebie to...

Klątwa nie zna litości. Jest nieugięta. Niewzruszona. I chociaż Lena z całej siły przeciwstawia się przeznaczeniu, to bardzo szybko dowiaduje się, że pewnych rzeczy nie pokona. Tak jak i miłości, która przychodzi zupełnie niespodziewanie.

Pechowa dziewczyna

Demon powinien być groźną, na wskroś złą i spragnioną ludzkiej krwi bestią. Powinien również emanować erotyzmem. I taki właśnie jest Daren. Niestety, spotyka kobietę, której obecność ewidentnie przynosi mu pecha...

Sen

Tamara zasypia we własnym łóżku, a budzi się w obcym świecie, ścigana przez potwory z piekła rodem. Schronienie znajduje w ponurym zamczysku, którego gospodarzem jest tajemniczy Kayl. Gdy pryska czar iluzji, okazuje się, że jest on demonem. Okrutnym, pozbawionym ludzkich uczuć monstrum i jednocześnie pełnym dzikiego erotyzmu mężczyzną. Wzajemna fizyczna fascynacja bardzo szybko zamienia się w coś więcej, w coś, co trudno zaakceptować komuś takiemu jak Kayl. Bo czy żądna krwi istota, o sercu z kamienia i czarnym jak noc sumieniu, może się zakochać?

Aż do końca...

Po długiej, wyniszczającej wojnie, w Krainie Dolin nastaje wreszcie czas pokoju. Laila, córka lorda południowych dolin, wyrusza w podróż, by zostać małżonką obcego mężczyzny. Lecz gdy dociera na miejsce, kandydat do jej ręki organizuje powitanie z kochanką u boku. Trudno znieść taką zniewagę i dlatego ambitna dziewczyna buntuje się, nie chcąc być tylko przedmiotem umowy. Ucieczkę ułatwia jej spotkanie Aidana, pół demona, pół człowieka. Mieszańca, którym pogardzają obie rasy. Lecz podczas podróży wiele się może wydarzyć, a wzajemna fascynacja dwojga samotnych ludzi, szybko zamieni się w coś więcej.

Pomyłka

Jedna decyzja może zmienić całe życie. Przypadek sprawia, że Ania ulega nagłej namiętności. Wyrzuty sumienia, które później czuje, sprawiają, że decyduje się umówić na randkę z całkiem nieodpowiednim mężczyzną.

Opowiadania na...

Antologia opowiadań o niekoniecznie erotycznym wydźwięku. Krótkie, często tryskające przewrotnym humorem lub wręcz przeciwnie, skłaniające do przemyśleń.