Do piekła i z powrotem (XIX)

with 16 komentarzy
o demonach erotycznie
Powiem Wam tylko, że w planach na święta nie miałam anginy... Ciężkie święta, szkoda gadać. W każdym razie do końca tygodnia raczej nie będzie niczego, bo muszę nadrobić braki w wielu dziedzinach. Takie pranie to za chwilę zacznę liczyć w tonach ;-))
Do "zobaczenia" więc w przyszłym tygodniu. A Davyana i Darię wykańczamy, zresztą end był już napisany od dawna i tylko czekał na połączenie z resztą tekstu. Taki mój stary sposób pisania... 😀
Babeczka

 

– Obudź się śpiochu. – Ciepły oddech pieścił jego ucho, a seksowny tembr głosu pobudzał. – Pora wstać!

Mruknął coś niewyraźnie i usiadł. Tuż obok miał Omenę, półnagą i chętną. Ale wcale nie miał na nią ochoty.

– Długo? – spytał ziewając.

– Prawie dwanaście godzin. Ale poradziliśmy sobie bez ciebie i…

– Jak to poradziliście? – błyskawicznie otrzeźwiał. – W czym?

– Gracjan znalazł odpowiedniego człowieka. Teraz wystarczy że…

– Nie! – wrzasnął, wyskakując z łóżka. Czarownica zmarszczyła z niezadowoleniem brwi. – Sam to zrobię – dodał szybko.

– Nie powinieneś. To ma być męski potomek jednego demona, nie dwóch.

– Miałem na myśli jej pojmanie – mruknął Davyan, drapiąc się po brodzie. – Resztę zostawię wam.

– No nie wiem – wstała, przyglądając mu się z powątpiewaniem. – Dziwnie się zachowujesz od powrotu. Nie zakochałeś się, aby w tej dziewczynie?

Mało brakowało, a ukatrupiłby cholerną czarownicę na miejscu. Głównie dlatego, że tak trafnie zgadła. W zamian za to, chwycił ją za gardło i brutalnie przycisnął do ściany.

– Podłe insynuacje! – wysyczał. – Macie nie wchodzić mi w drogę, zrozumiano?

– Zapomniałeś, że jesteśmy po tej samej stornie? – wychrypiała, z trudem łapiąc powietrze. – Pamiętaj, co przysięgałeś swojemu ojcu.

– Ja tu ustalam zasady. Też to sobie zapamiętaj! – Jeszcze mocniej zacisnął palce, a potem niespodziewanie poluzował uchwyt. Ziewnął obojętnie, nie zwracając uwagi na kobietę o poczerwieniałej twarzy. – Jest coś do jedzenia?

– Jest. W kuchni.

Faktycznie, lodówka wyglądała nawet na nieźle zaopatrzoną. Po raz pierwszy pomyślał z uznaniem o skośnookim czarnoksiężniku. Wyjął butelkę z sokiem pomarańczowym, przystawił ją do ust i odwrócił się, z zamiarem zajęcia miejsca przy stole.

I wtedy zastygł w bezruchu. Ujrzał tam bowiem kogoś, kto nie miał prawa się tutaj pojawić.

– Jak?... – wykrztusił z siebie oszołomiony Davyan.

– Czasami jest więcej niż jedna boczna furtka – odpowiedział siedzący przy stole mężczyzna, uśmiechając się szeroko. – Mam swoje sposoby. Poprzednim razem też mnie tu nie zapraszano, a jednak udało mu się pojawić w tym świecie.

– Czego chcesz gnido? – warknął poirytowany demon. Jeszcze mu tutaj brakowało tej gadziny, która wypełzła z najgłębszych czeluści jego świata. Cholerny Daridus!

– Władca się niecierpliwi.

– Też mi nowość – wzruszył ramionami, dopijając sok. – Mamy nowy plan, bo stary okazał się niemożliwy do realizacji.

– Wiem. Zostałem we wszystko wtajemniczony, gdy ty spałeś – odparł tamten ze śmiechem. – Pomyśleć, spałeś! Ciekawe czy stałeś się na tyle śmiertelny, aby można cię było zabić?

– Chodź i spróbuj! – Davyan zmrużył oczy, obnażając zęby. Jak on nie cierpiał tego skurwiela! Mącący i wiecznie włażący w dupę wazeliniarz. Daria miała trochę racji mówiąc, że ich światy aż tak bardzo się od siebie nie różnią. – Zobaczymy, kto z nas jest silniejszy.

– Nie wygłupiaj się. Jesteś przecież synem mego Władcy. – Czy mu się wydawało, czy usłyszał w tych słowach wyraźną ironię? Mniejsza z tym, teraz należy się dowiedzieć, w jakim celu zjawiła się ta łajza.

– I radzę ci o tym nie zapominać.

– Nie zapominam. Nigdy. Gdzie dziewczyna? – Daridus raptownie zmienił temat.

– Nie twoja sprawa. Pójdę po nią, a wy wszystko przygotujecie.

– Ty pójdziesz? – Demon zmrużył oczy. – Daruj Davyanie, ale lepiej będzie jak zostaniesz. Cuchniesz seksem. I nią. A dwa dodać dwa zawsze daje cztery.

– Nie jestem Darenem! – warknął tamten.

– On miał większe doświadczenie, a poległ.

Davyan podszedł bliżej, kładąc dłonie na stole i oparłszy się, spojrzał prosto w oczy przeciwnika.

– Ja nie polegnę – oświadczył stanowczo. – Przyprowadzę ją i osobiście się zajmę realizacją planu. Jeśli wejdziesz mi w drogę, to odeślę cię tam, skąd przybyłeś z prędkością światła. Zrozumiałeś czy coś jeszcze mam wytłumaczyć? – wysyczał z wściekłością.

– Masz godzinę. – Daridus uśmiechnął się szeroko, ze słabo maskowanym lekceważeniem. – Potem cię znajdę i jeśli zdradziłeś, to wiesz, jak to się skończy?

– Grozisz mi?

– Nie, stwierdzam to, co oczywiste.

Davyan wyprostował się. Godzinę? Akurat! Pewnie ten gad już kogoś wysłał do mieszkania dziewczyny. Może czarnoksiężnika i wampira, bo nie wyczuwał ich obecności w pobliżu. Cholera! Jak w ogóle zdołał przeniknąć przez zamkniętą bramę? Ten idiota druid twierdził przecież, że to niemożliwe. Kadyia również. Więc co się stało?

Później, pomyślał niecierpliwie, wciągając buty i sięgając po kurtkę. Biegł po zaśnieżonych polach, nie zważając na wiatr, który dmuchał mu prosto w twarz. Po ulicach, na których ze względu na śnieżną zawieruchę, niewielu było przechodniów. Był wściekły, rozdrażniony i… Sam już nie wiedział, co powinien zrobić. Jednego był pewien – nie da jej tknąć nikomu obcemu.

Przystanął na niewielkim ganku. Zerknął przez okno, ale nic poza blaskiem z palącego się kominka nie zobaczył. Z wahaniem zapukał, jednocześnie otrzepując z śnieg, którym był pokryty. A kiedy otworzyła Daria, poczuł taką ulgę, że mało brakowało, a by się przewrócił.

– Jesteś sama? – spytał czujnie i bez oczekiwania na pozwolenie wpychając się do środka.

– Był Gracjan – odparła ostrożnie. Wyglądała na przygnębioną. Włosy w nieładzie, oczy zaczerwienione, otuliła się grubym swetrem, patrząc na niego ze smutkiem.

– Czego chciał?

– W sumie to nie wiem, bo ledwo otworzyłam, powiedział, że ma coś pilnego i odszedł.

– Jego szczęście – mruknął Davyan, przekrzywiając głowę. Nasłuchiwał. Węszył. Użył wszystkich swoich zmysłów, całej dostępnej mocy, aby wybadać, czy ktoś ich nie obserwuje. – Wezwij druida. Tylko szybko, bo nie mamy czasu.

– Aleksandra? – zdziwiła się, kierując do salonu, gdzie na kominku płonął ogień. – Teraz?

– Teraz, teraz – potaknął zniecierpliwiony Davyan. – Na dalej! Nie stój tak jak słup soli, tylko działaj!

– Dziwnie się zachowujesz – mruknęła. Bo faktycznie, demon wyglądał na nieco przestraszonego i mocno podenerwowanego. Po wejściu tylko raz omiótł ją bacznym spojrzeniem, a poza tym wyglądał jakby w każdej chwili spodziewał się… Ataku?

– Davyan – podeszła bliżej i ośmieliła się wyciągnąć dłoń i dotknąć jego zmarzniętego policzka. – O co chodzi?

– O ciebie. Kiedy ten cholerny druid się zjawi?

– Zazwyczaj zajmuje mu to około pięciu minut.

– To nadaj priorytet i niech się pośpieszy. Sam nie dam im wszystkim rady.

– Im?

– Tatuś wysłał posiłki – warknął nerwowo.

– Darena? – Daria zamarła zaskoczona, a jednocześnie poczuła, jak jej serce rusza do morderczego galopu. – Mojego ojca?

– Nie. Mamy taką dyżurną gnidę, która zawsze się prześlizgnie, wszędzie się wkręci. Teraz też się pojawił i wie… – Demon gwałtownie umilkł, zezując na nią z niechęcią. – Wie, że cię przeleciałem.

– I niby w tym węszy jakiś podstęp? – Daria z rozmysłem pieściła jego policzek, muskała palcami zmarznięte usta. – Wytłumacz mi proszę, bo coraz mniej z tego rozumiem. Dobrze, zdaję sobie sprawę, że z waszego wielkiego planu podboju tego świata chyba nic nie wyjdzie, ale…

– Jeszcze zobaczymy!

– Davyan!

– No co? – warknął.

– Ty kłamczuchu. – Jak długo można wytrzymać, gdy ma się na wyciągnięcie ręki ukochanego mężczyznę? No dobra, demona. Wspięła się na palce i pocałowała go. Lekko, z czułością. Nie odepchnął jej z krzykiem, nie zaprotestował. Miękko wbił się w jej wargi, otulił ramionami. Jakby nie było między nimi tej ostatniej rozmowy. Jakby nie wylała z tego powodu całego wiadra łez. Daria uśmiechnęła się, a potem oderwała od coraz bardziej głodnych ust demona.

Nie zdążyła nic powiedzieć, bo w pokoju rozległ się dość jednoznaczne chrząknięcie.

– No co? – Davyan spojrzał spode łba na krępego druida. – Biorę co moje.

– I po to mnie wezwałaś? – Aleksander spojrzał z ciekawością na dziewczynę. Raczej nie wyglądało, żeby potrzebowała pomocy.

– On kazał – odparła krótko. – Bredził coś o posiłkach z piekła rodem.

– Posiłkach? To raczej niemożliwe.

– Taaa… A w mojej kuchni siedzi Daridus. No, teraz to pewnie krąży już gdzieś nieopodal – dodał z ironią Davyan.

– Daridus? – Druid zbarczył brwi. – A niby jakim cudem miałby się przedostać przez moje zabezpieczenia?

– A skąd do cholery mam wiedzieć? Zabierz ją – wskazał na milczącą Darię – tam gdzie chłopaka. Ci kretyni uknuli nowy plan. Ma zajść w ciążę i dać im męskiego potomka Darena.

– Dosyć czasochłonne – powiedział z namysłem Aleksander.

– Jakie tam czasochłonne. Kto powiedział, że bękart musi się urodzić?

– Uh! – Daria aż zasłoniła usta dłonią. Oczywiście wykorzystała też okazję, by wtulić się w ramiona demona. – Ohyda. Nie zgodziłeś się, prawda?

– A niby co tu robię? – wrzasnął poirytowany. Nie odepchnął jej jednak, a przytulił. Szczerze mówiąc nie bardzo miał ochotę na rozstanie. Na powrót do domu, tego prawdziwego domu, jeszcze mniejszą.

– Dobrze – druid westchnął ciężko. Zastanawiał się, czy to nie podstęp, aby dowiedzieć się, gdzie tak naprawdę schronił się Alex. – Ale ciebie nie zabieram. Zostajesz tutaj.

– Dlaczego? – Daria spojrzała na niego z prawdziwym żalem. – Przecież domyślą się, że to on pokrzyżował ich plany.

– Swoje własne również. Chodź, idziemy. Nie ma czasu do stracenia.

– Zabrałabym kilka drobiazgów…

Davyan uniósł czujnie głowę.

– Nie! – syknął gwałtownie wciągając powietrze. – Znikajcie, ale już!

Już miała zaprotestować, gdy demon brutalnie chwycił ją za kark i ogłuszył. Potem wepchnął w ramiona nieco zaskoczonego druida.

– Bierz ją i znikaj – rozkazał. – Bez balastu sobie poradzę.

Wyglądał przy tym tak ponuro, że Aleksander o mało co nie roześmiał się w głos.

– Te kobiety jednak coś w sobie mają – mrugnął do demona. – Pech bywa dziedziczny. Ale nie martw się, zaraz przyślę dla ciebie posiłki.

Dziedziczny? pomyślał z niesmakiem Davyan. Posiłki? Zresztą, co mu tam. Bo przecież do domu już raczej nie wróci…

***

Davyan rozejrzał się po pustej, zimnej chacie.

Przybył tutaj ponad miesiąc temu. Żądny krwi, pewny zwycięstwa. A poniósł tak sromotną klęskę. Nic mu nie zostało. Kadyia zginęła w wypadku. Omena złożyła broń, wycofując się z walki. Czarnoksiężnik również, chociaż z większym oporem. Gracjan zamienił się w gustowną kupkę popiołu, a Daridus został przepędzony tam, skąd przybył. Davyan wzdrygnął się ze strachem. Gnida czy nie, ale nie chciałby być teraz w jego skórze. Władca z pewnością dostał szału, gdy dowiedział się o zdradzie syna. Co prawda miał jeszcze z dwie setki podobnych mu bękartów, ale w końcu to jego wybrał do tej zaszczytnej misji. Pewnie nie spodziewał się, że kolejny demon wpadnie w sidła ludzkich uczuć.

– Ja pierdolę! – sapnął z oburzeniem. – Totalnie mi odbiło! I spartoliłem całą moją przyszłość!

– Nie przesadzaj…

Drgnął gwałtownie, chociaż już tyle dni czekał na jej powrót. Powoli się odwrócił. Daria stała na wyciągnięcie ręki, uśmiechnięta, radosna i taka cholernie pociągająca, że od razu zakręciło mu się w głowie. No dobrze, w zasadzie to drgnęło jeszcze w innym miejscu.

– No i co? Zostajesz?

Gapił się na nią wyjątkowo ponurym wzrokiem.

– Głupie pytanie! – warknął. – Jakbym miał wybór!

– Zawsze będziesz go miał. Poza tym mnie nie chodziło o ten świat – wspięła się na palce, opierając podbródek o jego pierś. Z niezwykłą powagą patrzyła w oczy o pionowych źrenicach i kolorze nieba przed burzą. Na szczupłą twarz, usta, które tak uwielbiała całować. Niby wiedziała, co siedzi w jego głowie, a jednak z drugiej strony czuła niepokój. Lecz mimo tego była taka stęskniona, tak cholernie stęskniona.

– Pytałam się, czy zostajesz ze mną?

Davyan skrzywił się z irytacją. Czy ona musiała być tak bezpośrednia? Oczywiście, że chciał z nią zostać. Jakakolwiek ucieczka byłaby bez sensu, bo bardzo szybko by wrócił. Pragnął jej obecności, chciał ją pieprzyć na wszelkie możliwe sposoby i co tu dużo ukrywać, był wściekle zazdrosny na horyzoncie pojawiał się inny samiec. Gdyby wierzył w te ludzkie bzdury o uczuciach, to może nawet powiedziałby, że coś…

– A kochasz mnie? – Zadała kolejne kłopotliwe pytanie.

– Daj mi spokój! – zdenerwował się. Kapitulacja była koniecznością, ale chociaż się trochę nad nią poznęca. Jakieś pozory w końcu trzeba zachować.

– Trudno! – westchnęła, aż jej podwiało kilka kosmyków włosów. – Spodobał mi się taki jeden początkujący adept, którego szkoli Alex. Ja jemu chyba też. I nie zgrzytaj tak zębami, bo ci powylatują.

– Wstrętna baba! Zawsze musisz uprzedzać fakty?

Wyprostowała się i pogroziła mu palcem.

– Za tą wstrętną babę, to ja się z tobą jeszcze policzę! Tatuś kiepsko cię wychował.

– Tatuś nauczył mnie jak równo lać i patrzeć czy puchnie – odparł złośliwie. Potem z ciężkim westchnieniem, na powrót przyciągnął ja ku sobie, obejmując ramieniem i opierając czoło o jej czoło. – Zostaję, o ile przyjmiesz pod swój dach bezdomnego, wiecznie napalonego demona.

– A za ten dach nad głową zapłacisz w naturze? – zażartowała, czując jak wzruszenie ściska ją w gardle. Obie dłonie położyła na jego ramionach. I patrzyła prosto w oczy o kolorze grafitowego nieba, o pionowych, jak u kotów źrenicach, na wąskie usta, który tyle razy ją całowały. Zdradziecka łza wymknęła się spod powieki, ale nawet próbowała jej zetrzeć.

– Naprawdę zostaniesz? – wyszeptała.

– Tak. Nie wiedziałaś tego?

– Z tobą niczego nie można być pewnym – uśmiechnęła się nieśmiało. – W końcu jesteś demonem.

– Sama mówiłaś, że aż tak bardzo nie różnimy się od ludzi.

– No właśnie… To kochasz mnie czy nie? – Od razu powróciła do najbardziej interesującej ją kwestii. Po tym wszystkim, co między nim zaszło, w końcu chciała to usłyszeć.

– Podnieciłem się – wymruczał, pokrywając drobnymi pocałunkami jej twarz.

– Davyan! To dla ciebie normalny stan, więc nie zmieniaj tematu. Zadałam ci pytanie.

– Jak powiem, że nie, to nic z bzykanka? Długo poszczę. Od naszego pierwszego i ostatniego razu minął prawie tydzień.

– Davyan!

Uniósł głowę, patrząc na nią z łobuzerskim błyskiem w oczach. Mętnie pomyślał, że ta władza nad światem była jednak przereklamowana.

– Zależy mi na tobie. – W końcu coś z siebie wydusił. - Zdradziłem własnego ojca, własną rasę. Poniekąd samego siebie. Więc idziemy do sypialni i…

– Do tej od trupa? – jęknęła, gwałtownie zieleniejąc. – Nigdy w życiu! Jest salon, kuchnia. Ostatecznie możesz mnie nawet brać na śniegu. Byle nie w tamtym pomieszczeniu.

– Przecież jest posprzątane. – Jego ruchliwe dłonie wślizgnęły się pod lejący materiał sweterka. – Na śniegu mówisz? Na samą myśli mi staje.

– W to nie wątpię – pokiwała głową z dezaprobatą. – Pójdziemy do mnie. Przedstawię cię mamie, porozmawiamy na temat pewnych twoich nawyków i przyzwyczajeń.

– Nie! – Mało delikatnie przycisnął ją do ściany, podwijając sweter do góry. Jego oczom ukazały się dwie cudowne półkule, obleczone w koronkowy materiał, jędrne, z wyraźnie sterczącymi sutkami. Od razu wtulił w nie twarz.

– Davyan! Czy ty mógłbyś myśleć o czymś innym niż seks?

– Patrząc na twoje cycki, to nie – mruknął. – Zrobimy tak. Wezmę cię z kilka razy, tradycyjnie, od tyłu i co tam jeszcze przyjdzie mi do głowy. A potem możemy rozmawiać z kim chcesz, i o kim chcesz.

Co tu dużo mówić. To był koniec. Nie miał w sobie siły, aby znów się opierać. Może to przez jej oczy? Dostrzegł w nich odbicie swych własnych pragnień, ludzką nieśmiałość i erotyzm pochodzący od demonicznej części jej osoby. Zresztą, czy to ważne? Zrezygnował z tak wielu rzeczy, aby móc tylko znów chwycić ją w ramiona.

– Jesteś niepoprawny.

– To źle? – Na chwile przerwał, aby unieść głowę i złapać jej spojrzenie.

– Nie. Wiesz że czeka nas mnóstwo pracy? Seks to nie wszystko.

– Daj już spokój. No dobrze, trochę cię tam ko… kocham – wykrztusił z siebie z wyraźnym oporem. – Czy teraz możemy przejść do konkretów?

– Kłamczuch – roześmiała się głośno. – Akurat teraz mówisz to, co chciałabym usłyszeć z jednego powodu.

– Bo zwieję do piekła! – zagroził. – Miałem plan, miałem misję i co? Żebrzę teraz o zwykły numerek.

– Zwykły? – spytała przeciągle. – Nie powiedziałabym.

Potem ujęła jego głowę w obie dłonie i sama przyciągnęła do prawie nagiego biustu. W zasadzie to powinna się przestraszyć jego zachłannego, dzikiego wyrazu twarzy, szaleństwa w oczach, rosnącego w tak zawrotnym tempie pożądania. A ona stwierdziła tylko nieco filozoficznie, że na wszystko przyjdzie czas. Na słowa o miłości również. Oczywiście, będzie się zapierał, drwił, złościł. Ale fakty pozostawały nieubłagane. Nie pozwolił, aby stała się jej krzywda. Zdradził dla niej swojego ojca, władcę. I jakoś nie wyglądał na załamanego z tego powodu. Wręcz przeciwnie, nadal myślał tylko o jednym…

Bo biedny demon od samego początku czegoś nie wziął pod uwagę.

Że „pech” bywa dziedziczny.

Oto Babeczka:

Czyli Agnieszka - matka, żona, fizyk. Piszę od bardzo dawna, publikuję od kilku lat. Staram się pisać z humorem, polotem i barwnie. Uwielbiam wywoływać w Czytelniku rozbawienie, podniecenie, a czasami zatrzymać Was w miejscu. Nie wyobrażam sobie życia bez pisania :-)

Ostatnio dodane przez

Komentarze

 1. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko, wracaj szybko do zdrowia 🙂 Zakończenie fantastyczne i co najważniejsze to szczęśliwe, a nie smutne, jak podejrzewalismy 😀

 2. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  To święta faktycznie Cię wymeczyly, a co do opowiadania to właśnie o takim czymś myślałam 🙂

 3. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Mam niedosyt!

 4. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  super babeczko!

 5. P
  Patrycja Pawlak
  | Odpowiedz

  Cudowne?

 6. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Opowiadanie super, ale jednak mam duży niedosyt co do zakończenia. Za szybko to wszystko się potoczyło. No i gdzieś tam miałam nadzieję, że jednak pojawi się uwielbiany przeze mnie Daren ?

 7. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Myślałam, że dodasz też Darena do akcji. Ogólnie opowiadanie wyśmienite:)

 8. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Szkoda ze juz koniec 🙁 tak ich polubiłam 😀

 9. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Ejjj no, jak to tak???? Przegapiłam cos? To Tanja i Daren nie będą razem?? No nie Babeczko, weź dopisz cos jeszcze, jak happy end to prawdziwy happy end. Btw zdrowka życzę, wyzbieraj sie szybciutko z zaległości :-*

 10. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Boskie ???

 11. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Popłakałam się z radości, może to ciąża, a może jednak to opowiadanie 😀 kocham Cię Babeczko :*

 12. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Błagam, mniej fraz "z piekła rodem".

 13. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Super! Będzie kontynuacja opowiadania "On"? Jestem bardzo ciekawa ciągu dalszego 🙂

 14. Babeczka
  | Odpowiedz

  Jutro koniec przerwy 🙂

 15. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Tak z innej beczki – zna ktoś może seriale tego typu albo książki pisane na podobnej zasadzie? Chyba się wkrecilam 😀

 16. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  A czy skończysz opowiadanie "ON" bo jestem strasznie ciekawa co dalej

Napisz nam też coś :-)