Newsletter

Co dwa tygodnie bezpłatna część gorrrącego ebooka mailem? Aby je otrzymywać, należy zapisać się na newsletter! Każdy kto zapisze się w dowolnym momencie, dostanie nie tylko aktualną część, ale także wszystkie poprzednie. Nawet gdy dołączy do nas przy ostatniej części 🙂 Oprócz tego będzie powiadamiany o promocjach w motylowym sklepie oraz zyska dostęp do specjalnych okazji oferowanych jedynie newsletterowiczom. Jeśli chcesz się zapisać kliknij tutaj! Nie zwlekaj, bo za chwilę zaczynamy fascynującą podróż do świata baśni! Już wkrótce premiera Pięknej i Bestii, autorstwa Babeczki i Miki. Spójrz na świat Belli naszymi oczyma...

Jak wiatr

W czasach, gdy prawdziwa miłość jest zdecydowanie produktem deficytowym, a liczy się seks i satysfakcja z niego, natyka się na siebie dwoje, tak różnych sobie ludzi. On jest introwertykiem, któremu trudno wyrazić swoje uczucia, ona skrywa tajemnicę, przez którą jej życie jest piekłem. Spotykają się pewnego popołudnia, tuż po burzy, która znacznie później zagości w ich sercach, wywracając do góry nogami poukładany świat i łamiąc wszelkie postanowienia. Pełna życia, szalona, nieokiełznana Lena i nieśmiały, małomówny, zamknięty w sobie Kacper wydają się być zupełnie różni. Lecz tak naprawdę są całością, dwoma duszami, którym udało się w końcu odnaleźć do siebie drogę.

Uwierz we mnie

Na drodze Abigail niespodziewanie staje przystojny sąsiad. Dziewczyna postanawia poznać go bliżej. Jednak William nie jest wcale skory do zawierania nowych znajomości. Co kryje się za jego postawą? Czy Abbie uda się zburzyć mur, którym otoczył się jej nowy znajomy? Jakie tajemnice skrywa i co zrobi główna bohaterka, gdy przyjdzie jej zmierzyć się z nimi? A wreszcie - co na to były chłopak Abigail, który nie pała do Willa sympatią?Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań, zapraszam do czytania "Uwierz we mnie".

Bimber

Konrad jest płatnym mordercą, bezlitosnym, niezwykle skutecznym i równie seksownym, co okrutnym. Pewnego dnia przyjmuje zlecenie, które nie należy do typowych w tej branży. Zgadza się na nie, bo zleceniodawcy oferują niezwykle atrakcyjne wynagrodzenie. Przed zlikwidowaniem obiektu, ma przeprowadzić śledztwo, które ma na celu wyłonienie ofiary. Trafia więc do wioski na końcu świata, przebrany za młodego aspiranta. Tam poznaje Julię… Stop! Wpierw zawiera bardzo bliską znajomość z patelnią prababci, którą Julka wymierza mu ogłuszający cios. I tak rozpoczynają się jego perypetie z nader pechowym zleceniem.

Na zawsze

Rose i Alice pozornie różni niemal wszystko. Rose to romantyczna, wrażliwa blondynka, jest lekarzem, przyjechała do Lacroix, żeby pracować w szpitalu. Na przyjęciu poznaje pewną ważną osobowość. Alice to twardo stąpająca po ziemi szatynka, psycholog. Mężczyzn traktuje przedmiotowo, a mimo to na brak adoratorów nie może narzekać. Obydwie młode kobiety mają za sobą burzliwe życie w ojczyźnie, ale okazuje się, że tajemnic jest więcej, niż przypuszczały... Historia z przymrużeniem oka, ze zwrotami akcji i intrygami, których bohaterkami są dwie przyjaciółki.

Sarnina

Sarnina to historia z pogranicza mitologii, bajek i legend. Ale... Tu nic nie jest oczywiste. Bogowie są śmiertelni, wiedźmy dobre, a wróżki to mafia na miarę Corleone. Wszyscy spotykają się w Pół Drogi- barze na skraju świata realnego i magicznego. Tam też rozpoczyna się akcja: niedźwiedź łapie Sarninę. Nie pożera jej z racicami. Wręcz przeciwnie. W całej historii nie raz, i nie dwa, uratuje jej życie. Niestety, nie robi tego z czystych altruistycznych pobudek. Sarnina jest kluczem do rozwiązania zagadki, jest poszlaką i wskazówką, z której niedźwiedź skorzysta, by odnaleźć swą kochankę. Sarnina ma inny charakter niż pozostałe wytwory imaginacji Jagi Gibson. Atmosfera tajemnicy jest gęsta i w miarę czytania coraz bardziej otula, przylega mackami i zaciska się... A w tym wszystkim narodzi się uczucie między mięsożernym bogiem, a roślinożerną boginią.

Zła strona nieba

Jeśli kobieta posiada trochę więcej ciała, to z góry jest skazana na nieszczęśliwe życie? Otóż nie! Prawdziwości tej tezy dowodzi Natalie Marshall, masażystka w prywatnym salonie odnowy biologicznej i masażu. To optymistka, pełna szalonych pomysłów, które często lubi wcielać w życie. Jednym z nich jest Jack Foster, dziennikarz w telewizji śniadaniowej, przedmiotowo traktujący wszystkie kobiety, z jakimi tylko ma do czynienia. Niefortunny start znajomości tej dwójki nie musi oznaczać, że Jack będzie zdolny przeciwstawić się sile pożądania, jakie poczuje do Natalie. Ale czy dla niej zrezygnuje z wyścigu po posadę, która stanie się jego obsesją? Czy zatwardziały egoista potrafi zadbać o coś innego niż tylko własne interesy? Na te i inne pytanie odpowiedzi znajdziecie w mojej powieści.

Nie umiem stąpać tak cicho

Laura ma szansę na odziedziczenie ogromnej fortuny. Jedyny warunek jaki musi spełnić, to zamieszkać w starym, ponurym pałacyku. Z każdym upływającym dniem, odkrywa coraz więcej rodzinnych sekretów, aż w końcu dowiaduje się, że w komplecie ze spadkiem dostała również o wiele więcej.