Nikita

W pościgu za pewną kobietą, Nikita trafia do Polski. Nałogowy gwałciciel, morderca, członek rosyjskiej bratwy i złodziej w prawie, nie zna litości, nigdy nie waha się pociągnąć za spust. Ludzkie życie znaczy dla niego tyle, ile przydrożny pył, niezależnie kogo ma zabić, mężczyznę, kobietę czy dziecko. To prawdziwa bestia, patrząca na świat zupełnie inaczej niż normalny człowiek. Lecz nawet ta bestia ma swoje słabości, przeszłość, która powraca w sennych koszmarach. A gdy pojawia się dawny wróg, człowiek, którego Nikita bezgranicznie nienawidzi, przychodzi pora aby zawrzeć nietypowy sojusz. Nietypowy, bo sojusznikiem okazuje się Iwona, córka wysoko postawionego oficera policji. Zadziorna, przebojowa i wygadana, z bronią przy boku oraz umiejętnościami walki, których nie powstydziłby się nawet Nikita.
Co może się zdarzyć, gdy tak nietypowa para rusza w podróż, śladem uciekającego wroga, a na dodatek pojawia się pożądanie? Czy wzajemna fascynacja pokona niechęć oraz wymaże błędy przeszłości? Jak to mówią, oko za oko, ząb za ząb. A od nienawiści do czegoś więcej czasami jeden krok!

Bo tylko czarne oczy...

Julia zostaje porwana przez seksownego i tajemniczego Javiera. Zostaje uwięziona na jego wyspie i… Jeśli spodziewacie się super romansu, gdzie on to twardziel o nieciekawej przeszłości, a ona to płochliwa dziewica, zdolna rozkochać w sobie nawet najbardziej niedostępnego faceta, to grubo się mylicie. Po pierwsze Javier porwał Julię nie z miłości, a przez przypadek. Po drugie, Julka jest krnąbrna, zwariowana, szalona i bezczelna. Działa mu na nerwy na każdym kroku, podpala dom, atakuje kokosami, rzuca kotem w jego eks żonę, pyskuje, prowokuje i nieoczekiwanie… fascynuje! Ale gdy już w końcu nasz mafiozo dochodzi do wniosku, że pora działać, Julkę znów ktoś porywa!

Piekło zmysłow

Kontynuacja "Kalejdoskop zmysłów".
W "Piekło zmysłów" poznasz historię życia Przemka, szefa Marleny. Dowiesz się co spowodowało, że stał się zimnym draniem.
Przemek to mężczyzna z tzw. "zimnego chowu". Nauczony tego, by brać, konsumować, że wszystko mu się należy. Los chce, że trafia na kobietę inną niż wszystkie. Kaśka wie czego chce od życia, twardo stąpa po ziemi. Jeździ ffroadem, jest samowystarczalna i piękna. Los krzyżuje drogi tych dwojga i rozpala ich w mgnieniu oka, oszałamia siłą ognia, który między nimi wybucha. Czy Przemek zdecyduje się na odważny krok w imię miłości? Czy zaryzykuje wszystko dla namiętności, o której istnieniu nie miał pojęcia? Czy przeciwstawi się rodzinie? Zapraszam na powieść, którą piszę i publikuję na bieżąco w odcinkach.