Dwadzieścia plus

Zośka po awanturze z mamą postanawia znaleźć pracę i wyprowadzić się z domu rodzinnego. Los sprzyja jej i już kolejnego dnia umawia się na rozmowę w sprawie pracy. Sytuacja idealna: opieka nad starszym człowiekiem, zakwaterowanie w podupadającym pałacu, godziny pracy nie kolidujące z nauką w szkole. Byłoby idealnie gdyby nie fakt, że coś dziwnego dzieje się w pałacu, a nieznajomy czarnowłosy mężczyzna pojawia się w najdziwniejszych momentach dnia i nocy.

Czerwony Kapturek

Nikt nie ośmiela się zapuścić w głąb pradawnej puszczy, pośród splątane ścieżki i w półmrok pełen tajemniczych szelestów. Strach jest silniejszy niż pokusa, chociaż nieznane od lat wabi i przyciąga. Stare legendy snują się niczym chropowata nić w kołowrotku podczas mroźnych wieczorów, opowiadając o potworze, istocie okrutnej i bezlitosnej, mieszkającej gdzieś w głębi lasu. Pół człowieku, pół wilku. Lecz każdy sekret musi kiedyś wyjść na jaw, gdy znajdzie się ktoś, kto będzie miał w sobie tyle odwagi, by stawić czoła nieznanemu.

Newsletter

Co tydzień bezpłatna część gorrrącego ebooka mailem? Aby je otrzymywać, należy zapisać się na newsletter! Każdy kto zapisze się w dowolnym momencie, dostanie nie tylko aktualną część, ale także wszystkie poprzednie. Nawet gdy dołączy do nas przy ostatniej części 🙂 Oprócz tego będzie powiadamiany o promocjach w motylowym sklepie oraz zyska dostęp do specjalnych okazji oferowanych jedynie newsletterowiczom. "Po drugiej stronie lustra" Larga to pracownik tajnej organizacji, trudniącej się odkrywaniem sekretów przestępców. Wnika w ich umysły, przeczesuje wspomnienia. Zazwyczaj znajduje tam koszmary. W głowie Sławka czeka na nią niespodzianka.

Biała 1

Ewka traci wszystko. Rodzinę, chłopaka, znane je życie.
Następuje koniec znanego jej świata, umierają ludzie. Ona żyje nadal, choć powinna była umrzeć, jako pierwsza. Choruje na białaczkę.

Teraz musi odnaleźć się w świecie bez ludzi. Jak się okazuje niezupełnie bez żywych istot. Spotyka kobietę, ta umiera jej w ramionach. Wcześniej wymusza na Ewce obietnicę, by ta zajęła się jej dzieckiem.
Ewka nie wie, że dziecko okazuje się być atrakcyjnym mężczyzną, nie jedynym, jakiego zdarzy jej się spotkać.

Nie ta kobieta

Konrad wraca do kraju po trzech latach służby w obcym wojsku. Lecz nie jest już tym samym człowiekiem, co wcześniej. Trzymiesięczna niewola, okrucieństwa, których był świadkiem i których sam dokonywał, odcisnęły na nim piętno, pokancerowały psychicznie. Zatrudnia się jako ochroniarz w biurowcu jednej z największych firm w stolicy. Tam nieoczekiwanie spotyka swoją dawną narzeczoną, która teraz jest żoną samego prezesa. Na życzenie Magdy zostaje zatrudniony jako jej ochroniarz. Zgadza się, bo wciąż jest w niej zakochany. Wikła się w zakazany romans i wtedy w jego życie wkracza inna kobieta, najstarsza córka szefa, Jagna, która także jest młodą lekarką.

Baw mnie

Osiągnął sukces, ma wszystko, a jednak czegoś mu brakuje. Nie cieszy go bogactwo, sława, czy powodzenie u kobiet. Pragnie przeżyć coś ekscytującego, a nie tylko opisywać losy swoich bohaterów.
Znudzony, sławny pisarz spotyka dziewczynę - kameleona. Postanawia kupić jej czas, by znów poczuć smak życia. Umowa ma być interesem dla rozrywki, lecz zmienia się w coś całkowicie nieprzewidywalnego.

Na zawsze

Rose i Alice pozornie różni niemal wszystko. Rose to romantyczna, wrażliwa blondynka, jest lekarzem, przyjechała do Lacroix, żeby pracować w szpitalu. Na przyjęciu poznaje pewną ważną osobowość. Alice to twardo stąpająca po ziemi szatynka, psycholog. Mężczyzn traktuje przedmiotowo, a mimo to na brak adoratorów nie może narzekać. Obydwie młode kobiety mają za sobą burzliwe życie w ojczyźnie, ale okazuje się, że tajemnic jest więcej, niż przypuszczały... Historia z przymrużeniem oka, ze zwrotami akcji i intrygami, których bohaterkami są dwie przyjaciółki.