Newsletter

Co dwa tygodnie bezpłatna część gorrrącego ebooka mailem? Aby je otrzymywać, należy zapisać się na newsletter! Każdy kto zapisze się w dowolnym momencie, dostanie nie tylko aktualną część, ale także wszystkie poprzednie. Nawet gdy dołączy do nas przy ostatniej części 🙂 Oprócz tego będzie powiadamiany o promocjach w motylowym sklepie oraz zyska dostęp do specjalnych okazji oferowanych jedynie newsletterowiczom. Jeśli chcesz się zapisać kliknij tutaj! Nie zwlekaj, bo za chwilę zaczynamy fascynującą podróż do świata baśni! Już wkrótce premiera Pięknej i Bestii, autorstwa Babeczki i Miki. Spójrz na świat Belli naszymi oczyma...

Przyrodnia siostra

Pełna przewrotnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji, historia dziewczyny, która po śmierci matki postanawia odnaleźć swojego ojca. Trafia do jego domu i omyłkowo zostaje wzięta za kandydatkę na gosposię. A to dopiero początek nieprzewidzianych zbiegów sytuacji i miłości, która niespodziewanie rozkwita pomiędzy ludźmi, których za wszelką cenę chce rozdzielić przeznaczenie.

Sarnina

Sarnina to historia z pogranicza mitologii, bajek i legend. Ale... Tu nic nie jest oczywiste. Bogowie są śmiertelni, wiedźmy dobre, a wróżki to mafia na miarę Corleone. Wszyscy spotykają się w Pół Drogi- barze na skraju świata realnego i magicznego. Tam też rozpoczyna się akcja: niedźwiedź łapie Sarninę. Nie pożera jej z racicami. Wręcz przeciwnie. W całej historii nie raz, i nie dwa, uratuje jej życie. Niestety, nie robi tego z czystych altruistycznych pobudek. Sarnina jest kluczem do rozwiązania zagadki, jest poszlaką i wskazówką, z której niedźwiedź skorzysta, by odnaleźć swą kochankę. Sarnina ma inny charakter niż pozostałe wytwory imaginacji Jagi Gibson. Atmosfera tajemnicy jest gęsta i w miarę czytania coraz bardziej otula, przylega mackami i zaciska się... A w tym wszystkim narodzi się uczucie między mięsożernym bogiem, a roślinożerną boginią.

Zła strona nieba

Jeśli kobieta posiada trochę więcej ciała, to z góry jest skazana na nieszczęśliwe życie? Otóż nie! Prawdziwości tej tezy dowodzi Natalie Marshall, masażystka w prywatnym salonie odnowy biologicznej i masażu. To optymistka, pełna szalonych pomysłów, które często lubi wcielać w życie. Jednym z nich jest Jack Foster, dziennikarz w telewizji śniadaniowej, przedmiotowo traktujący wszystkie kobiety, z jakimi tylko ma do czynienia. Niefortunny start znajomości tej dwójki nie musi oznaczać, że Jack będzie zdolny przeciwstawić się sile pożądania, jakie poczuje do Natalie. Ale czy dla niej zrezygnuje z wyścigu po posadę, która stanie się jego obsesją? Czy zatwardziały egoista potrafi zadbać o coś innego niż tylko własne interesy? Na te i inne pytanie odpowiedzi znajdziecie w mojej powieści.

Trzynaście randek

Ellen to kobieta znająca swoją wartość. Nie lubi, kiedy mężczyźni traktują ją jak zabawkę, osaczają, by wykorzystać. Chce poznać kogoś, dla kogo wreszcie będzie prawdziwą partnerką, a nie kolejnym nacięciem na wezgłowiu, czy też ozdobą. Z kolei Jeremy to mężczyzna, który nie dba o uczucia kobiet. Jest egoistą, skoncentrowanym na braniu, a nie dawaniu. Nie zna pojęcia prawdziwej miłości, nie wierzy w nią i ta kwestia go nie interesuje. Od pierwszego spotkania czują wzajemną fascynację, z którą próbują walczyć. Czy ta dwójka ma szansę na coś więcej niż przygodny romans? Czy przeszkody, jakie pojawią się na ich drodze, są do pokonania? A może nigdy nie będzie im pisane być razem?

Dobry zwyczaj nie pożyczaj

Lekkie, zabawne, o fabule prostej jak drut i oparte na pomyśle zużytym jak gacie prababci, wakacyjne opowiadanie o miłości. Wartka akcja, soczyste opisy seksu i dynamiczne dialogi. Olka jedzie na ślub swojego eks. Przyjaciółka namawia ją do "narzeczonego na niby". Ma nim być wymuskany pan prokurator, ale przed domem Olki zjawia się nieco nieokrzesany, emanujący seksem i pyskaty Krzysiek, detektyw z wydziału kryminalnego. Już od samego początku między bohaterami zaczyna iskrzyć, lecz w bardzo negatywnym znaczeniu. Olka nie toleruje "bucefała", a Krzysiek co chwila płata wredne psikusy "damulce". I jak to w takich wypadkach bywa - od nienawiści do miłości jeden krok...

Pierwsze drugie życie

opis wkrótce

Nie umiem stąpać tak cicho

Laura ma szansę na odziedziczenie ogromnej fortuny. Jedyny warunek jaki musi spełnić, to zamieszkać w starym, ponurym pałacyku. Z każdym upływającym dniem, odkrywa coraz więcej rodzinnych sekretów, aż w końcu dowiaduje się, że w komplecie ze spadkiem dostała również o wiele więcej.