Bo tylko czarne oczy...

Ulotka dołączona do ebooka: informacja dla czytających.
Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed przeczytaniem ebooka.
Czym jest ebook Bo tylko czarne oczy i w jakim celu się go czyta? Jest to tekst wysoce humorystyczny, o szerokim spektrum erotycznym. Działa odprężająco, relaksująco, wywołując napady śmiechu i całkowicie odseparowując od ponurej rzeczywistości.
Ważne informacje przed czytaniem Bo tylko czarne oczy.
Jeśli czytający ma uczulenie na dobry humor, natychmiast odstawić.
Jeśli czytający gustuje w książkach poruszających filozoficzno-psychologiczną głębię naszego marnego bytu, natychmiast odstawić. I zgłosić się do psychiatry.
Nie należy stosować poniżej 16 roku życia.
Bezpośrednio po lekturze, nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn.
Dawkowanie. Zaleca się czytanie codziennie jednej części. Przy ostrych objawach zimowej depresji, nawet dwóch.
Możliwe działania niepożądane podczas lektury. Nie czytać w miejscach publicznych, bo grozi to kompromitacją. Nie czytać podczas posiłków, bo grozi to zadławieniem. Podczas czytania nie leżeć na skraju łóżka, bo można z niego zlecieć. Przed lekturą zmyć makijaż, przygotować chusteczki i zapomnieć o zdrowym rozsądku!
Opis. Julia zostaje porwana przez seksownego i tajemniczego Javiera. Zostaje uwięziona na jego wyspie i… Jeśli spodziewacie się super romansu, gdzie on to twardziel o nieciekawej przeszłości, a ona to płochliwa dziewica, zdolna rozkochać w sobie nawet najbardziej niedostępnego faceta, to grubo się mylicie. Po pierwsze Javier porwał Julię nie z miłości, a przez przypadek. Po drugie, Julka jest krnąbrna, zwariowana, szalona i bezczelna. Działa mu na nerwy na każdym kroku, podpala dom, atakuje kokosami, rzuca kotem w jego eks żonę, pyskuje, prowokuje i nieoczekiwanie… fascynuje! Ale gdy już w końcu nasz mafiozo dochodzi do wniosku, że pora działać, Julkę znów ktoś porywa!

Nie to miejsce

Gdy znajdziesz się w niewłaściwym miejscu, o niewłaściwym czasie, konsekwencje mogą być nie do przewidzenia. Mariel jest świadkiem zbrodni. Zgłasza się na policję i wtedy z przerażeniem dowiaduje się, iż zna mordercę. Od tej chwili nawiązuje się pomiędzy nimi specyficzna więź, pełna strachu, nieufności, wzajemnej fascynacji i ukrywanego pożądania. W swoistej grze leków i uczuć, pomiędzy pełnym cynizmu egocentrykiem, a młodą, niedoświadczoną dziewczyną, nie ma pewności, gdzie przebiega podział pomiędzy dobrem, a złem i czy tak naprawdę wszystko nie zmierza ku całkowitej klęsce. Bo żaden układ nie jest doskonały, zwłaszcza ten pomiędzy mordercą i jego ofiarą.

Piekło zmysłow

Kontynuacja "Kalejdoskop zmysłów".
W "Piekło zmysłów" poznasz historię życia Przemka, szefa Marleny. Dowiesz się co spowodowało, że stał się zimnym draniem.
Przemek to mężczyzna z tzw. "zimnego chowu". Nauczony tego, by brać, konsumować, że wszystko mu się należy. Los chce, że trafia na kobietę inną niż wszystkie. Kaśka wie czego chce od życia, twardo stąpa po ziemi. Jeździ ffroadem, jest samowystarczalna i piękna. Los krzyżuje drogi tych dwojga i rozpala ich w mgnieniu oka, oszałamia siłą ognia, który między nimi wybucha. Czy Przemek zdecyduje się na odważny krok w imię miłości? Czy zaryzykuje wszystko dla namiętności, o której istnieniu nie miał pojęcia? Czy przeciwstawi się rodzinie? Zapraszam na powieść, którą piszę i publikuję na bieżąco w odcinkach.

Newsletter

Co tydzień bezpłatna część gorrrącego ebooka mailem? Aby je otrzymywać, należy zapisać się na newsletter! Każdy kto zapisze się w dowolnym momencie, dostanie nie tylko aktualną część, ale także wszystkie poprzednie. Nawet gdy dołączy do nas przy ostatniej części 🙂 Oprócz tego będzie powiadamiany o promocjach w motylowym sklepie oraz zyska dostęp do specjalnych okazji oferowanych jedynie newsletterowiczom. "Po drugiej stronie lustra" Larga to pracownik tajnej organizacji, trudniącej się odkrywaniem sekretów przestępców. Wnika w ich umysły, przeczesuje wspomnienia. Zazwyczaj znajduje tam koszmary. W głowie Sławka czeka na nią niespodzianka.