fbpx

Kalejdoskop zmysłów

with Brak komentarzy

W ramach promocji mojej pierwszej papierowej książki udostępnię Ci na jakiś czas piętnaście (z 54) rozdziałów "Kalejdoskop zmysłów". Robię to po to, byś mogła/ mógł się przekonać, czy Ci się ta historia podoba. Przedsprzedaż trwa do 26 września 2020. Do tego dnia w zestawie do książki, bądź e-booka dołączam drugi e-book gratis. "Pomyłka" - nowa wersja. Poniżej znajdziesz fragment "Pomyłki"

ozdobnik

O czym jest książka?

"Kalejdoskop zmysłów" tom 1 to historia losów Marleny, która postanawia się usamodzielnić. Odziedziczyła niewielkie mieszkanko po babci i postanawia je wyremontować, by iść „na swoje”. By to zrobić, musi znaleźć pracę. Po przerobieniu kilku nieciekawych ofert pracy, znajduje firmę marzeń. Lekkie zajęcie, dobra płaca i ciekawa załoga. Pierwszym utrudnieniem okazuje się szef Marleny – Przemek. Niby obojętny, ale tylko do czasu. Podczas imprez firmowych Marlena nie potrafi uwierzyć w to, czego jest świadkiem. Rozwiązłość, rozpusta i hedonistyczne przyjemności szokują ją, ale i ciekawią. Dziewczyna postanawia iść na studia, poznać nowych „normalnych” ludzi, nadać sens pieniądzom zarobionym w „jaskini rozpusty”, jaką jest firma. Poznaje nieziemsko przystojnego Norberta. Od tego momentu nic nie jest takie, jak przed ich spotkaniem.

ozdobnik

Przygotowanie tej książki zajęło mi naprawdę sporo czasu. Najpierw publikowałam w częściach na stronie, później "zdjęłam" ze strony i przerobiłam, poszerzyłam wątki. Wyszła niezła powieść. 412 stron!
Większość postaci z tej książki ma swoje pierwowzory w życiu. Agnes jest prawdziwa, podobnie Norbert i Przemek. Również firma, w której pracuje główna bohaterka Marlena istniała na prawdę. W rozmowach ze znajomymi nie raz słyszałam, że to wręcz niemożliwe, żeby takie rzeczy działy się w tak dużej korporacji.
A jednak to prawda, ale żeby nie było, jest tu też sporo fikcji. Co zaczerpnęłam z życia? Niech zostanie moją słodką tajemnicą 🙂

Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na pierwsze wydanie pierwszej papierowej książki "Kalejdoskop zmysłów".
W planach mam kolejne tomy:
"Mapa zmysłów"
"Piekło zmysłów"

ozdobnik

Jeśli chcesz poznać sekret

co w każdym z czternastu rozdziałów jest wspomnieniem, moim przeżyciem, co wydarzyło się naprawdę to wystarczy, że zapiszesz się w formularzu obok. W tej książce jest ich sporo, więc jeśli ciekawi Cię, które z nich są zaczerpnięte z mojego życia, to zapraszam do zapisania się.

Otrzymasz sto stron książki wraz ze "smaczkami"

ozdobnik

Opinie o "Kalejdoskop zmysłów"

ozdobnik

Pozwól, że się przedstawię

Mam na imię Monika i piszę od wielu lat.

Piszę i publikuję w sieci romanse erotyczne od lat. Kiedyś pod pseudonimem Mikakamaka, tak też nazywała się moja pierwsza strona internetowa.
Przygoda z pisaniem wzięła się z bezsenności. Długie bezsenne noce stały się nie do zniesienia. Próbowałam znaleźć jakieś zajęcie i uspokoić myśli, zaczęłam pisać. Powstało opowiadanie, po nim kolejne, później pisanie z antidotum przerodziło się w pasję. Teksty, które tworzę to pociągające historie, w których znajdziesz odrobinę fantastyki, wątki obyczajowe, ale przede wszystkim zmysłowe, erotyczne obrazy. Kocham życie, kocham miłość i wierzę, że bez niej byłoby smutniej, że ona nadaje życiu sens. Zapraszam Cię do świata miłości, zmysłowości i radowania się życiem.

ozdobnik

ozdobnik

M
Oto Monika Liga:

M
Ostatnio dodane przez

Napisz nam też coś :-)