Kapciuszek

with 6 komentarzy
femnistyczna wersja bajki

Kapciuszek

Marysia wcale nie chce zostać żoną księcia. Chce zostać emancypantką! Dlatego w dniu balu ucieka do Samotnego Lasu, aby ukryć się przed napastującą ją wróżką. Tam spotyka Roberta, który również dał nogę przed ożenkiem, do którego chciał zmusić go ojciec. A to dopiero początek jej niezwykłych przygód!

Polecane

Oto Babeczka:

Czyli Agnieszka - matka, żona, fizyk. Piszę od bardzo dawna, publikuję od kilku lat. Staram się pisać z humorem, polotem i barwnie. Uwielbiam wywoływać w Czytelniku rozbawienie, podniecenie, a czasami zatrzymać Was w miejscu. Nie wyobrażam sobie życia bez pisania :-)

Ostatnio dodane przez

Komentarze

 1. M
  M
  |

  Opowiadanie baaardzo mi się podobało, lecz wydaje mi sie ze zepsulas je zakończeniem 😀 tak jakbyś chciała za szybko je skończyć….ale to tylko moje zdanie 😀

 2. M
  Megi
  |

  A czytelniczki nie dostaly zadnego prezentu od Gwiazdora? Zadnego ekstra swiatecznego tekstu? Szkoda, bylysmy grzec/szne caly rok 🙂

  • Mikakamaka
   |

   Prezenty były w newsletterze 😉

 3. Jo Winchester
  |

  Zakończenie w sam raz, tylko jakoś zabrakło mi w nim więcej dialogów. Poza tym , to była bardzo przyjemna bajka ?

 4. T
  Tony Porter
  |

  He, he, „Kutasów nie powiększam!” Zakończenie w sam raz, bo niby o czym by tu jeszcze pisać? Miała być wesoła, zgrywna, erotyczna opowiastka… i taka właśnie była. Galop ku hipotetycznej chwale… he, he… nakręcanie koniunktury przez sex-turystykę – istny porno-biznes:) Ale na najwyższym – królewskim szczeblu:) Smok, może się i pojawił, ale po rozmowie z Marysią spierdzielał jak Scooby-Doo:)

 5. A
  Anonim
  |

  Może teraz jakaś inna bajka? Piękna i bestia, albo mała syrenka?

Komentowanie możliwe dla odcinków, nie okładek. Kliknij prosimy w którąś z części ;-)