Doppio

Iza i Baśka to siostry, bliźniaczki. I chociaż są do siebie podobne jak dwie krople wody, to ich życie całkowicie się od siebie różni. Jedna jest matką trójki dzieci i żoną rozbuchanego seksualnie mężczyzny. Druga, to przykładna małżonka człowieka mającego życie zaplanowane pięćdziesiąt lat naprzód. Pewnego dnia podejmują decyzję, nie do końca przemyślaną, szaloną i kompletnie zaskakującą. Zabawna, wciągająca historia o dwóch siostrach, których życie przewraca się do góry nogami, gdy postanawiają zamienić się miejscami…

Pałka

Kaśka jest matką samotnie wychowująca córkę. Jest także właścicielką firmy, którą prowadzi wraz z wspólnikiem. Gdy pewnego dnia ten znika, staje się również główną podejrzaną w śledztwie. I od tego momentu jej w miarę ustabilizowane życie wywraca się do góry nogami. Także za sprawą przystojnego i seksownego podkomisarza Marcina Malickiego, który z miejsca zawraca Kaśce w głowie.

Opowieść...

Renifer Rudolf to niepoprawny rozrabiaka. Tuż przed świętami, wpada pod koła samochodu Kacpra, powodując wypadek. Co się stanie, gdy bogacz utraci pamięć i trafi do schroniska dla bezdomnych? Czy będzie potrafił odnaleźć się w nowych warunkach, zaakceptować towarzystwo ludzi, którymi dotychczas jedynie pogardzał? I wreszcie czy może znaleźć tam miłość?