Poznaj motylową drużynę

Od pewnego czasu na motylowej stronie publikowane są opowiadania różnych autorek.

Poznaj motylową drużynę, czyli współzałożycielkę strony oraz dziewczyny, które zdecydowały się na współpracę z motylami.

Babeczka

motylowe autorki

Zaczęło się bardzo niewinnie, od bloga o apetycznej nazwie babeczkarnia. Dużo później rozwinęła się idea motylowej strony i motylowego sklepu. Pisanie jest dla niej jak powietrze, a w głowie wciąż ma tysiące pomysłów, które proszą się o przelanie na “papier”.

Mikakamaka

motylowe autorki

Monika już wkrótce zaprosi Was na swoją nową stronę: www.monikaliga.pl Znajdziecie tam nie tylko teksty jej autorstwa, jak i wiele innych ciekawych rzeczy. Jakich? Tego dowiecie się już wkrótce!

Jo Winchester

motylowe autorki

Piszę, bo to uwielbiam. Tworzenie postaci, świata w którym żyją, sprawia mi niewiarygodną przyjemność. Pisanie jest moim hobby, dzięki któremu robię coś dla siebie, ale również dla innych. Czy zechcecie przenieść się ze mną do świata mej wyobraźni?

Jadzia Gibson

motylowe autorki

Kobieta z chaosem w głowie. Potrafi złapać kij za trzeci koniec, a jak życie daje jej cytrynę to wyciska z niej sprajta. Odkąd sama pisze, tworzy, zawsze jest zadowolona z zakończenia.

Rebel Girl

motylowe autorki

Rebel Girl – kocha podróże, gotowanie i domowe wypieki, fanka motocykli. W pracy poukładana, zorganizowana, analityczna, otwarta i ekstrawertyczna, prywatnie – emocjonalna introwertyczka. Pisze od dziecka, ma nadzieję stworzyć kiedyś coś dłuższego, na bazie własnych doświadczeń, bo sytuacje z jej życia czasem deklasują rzeczywistość.

Nika

motylowe autorki