motylowe autorki

Babeczka

Zaczęło się bardzo niewinnie, od bloga o apetycznej nazwie babeczkarnia. Dużo później rozwinęła się idea motylowej strony i motylowego sklepu.

Piszę bo to lubię, piszę bo to kocham, piszę, bo bez pisania nie mogłabym żyć. Pisanie jest dla mnie podróżą po bezkresach wyobraźni, łapaniem oddechu, gdy dusi ciężar świata. Pisałabym nawet wtedy, gdyby nikt mnie nie czytał. Zresztą, przez ponad dwadzieścia lat mojego życia, tak właśnie było. Każdego wieczoru, gdy zamykam oczy, wsłuchując się w spokojny, miarowy oddech mego dziecka, śnię inną historię. Mówi się, że żyjemy tylko raz, ale ja żyłam już tysiące razy… Żyłam w moich bohaterach, razem z nimi kochałam, razem z nimi płakałam, bywało też, że i umierałam. Z każdym tekstem coraz śmielej rozwijam skrzydła, marząc, by w końcu wznieść się tam, gdzie jeszcze nie dotarłam. Opisać kolejne historie i po raz kolejny poczuć ekstazę towarzyszącą ostatniej kropce stawianej na samym końcu napisanej książki.

Poznaj motylową drużynę

Od pewnego czasu na motylowej stronie publikowane są opowiadania różnych autorek.

Poznaj motylową drużynę, czyli współzałożycielkę strony oraz dziewczyny, które zdecydowały się na współpracę z motylami.

Mikakamaka

motylowe autorki

Monika zaprasza Was na swoją nową stronę. Znajdziecie tam nie tylko teksty jej autorstwa, jak i wiele innych ciekawych rzeczy. Jakich? Tego dowiecie się już wkrótce!

Jo Winchester

motylowe autorki

Piszę, bo to uwielbiam. Tworzenie postaci, świata w którym żyją, sprawia mi niewiarygodną przyjemność. Pisanie jest moim hobby, dzięki któremu robię coś dla siebie, ale również dla innych. Czy zechcecie przenieść się ze mną do świata mej wyobraźni?

Jadzia Gibson

motylowe autorki

Kobieta z chaosem w głowie. Potrafi złapać kij za trzeci koniec, a jak życie daje jej cytrynę to wyciska z niej sprajta. Odkąd sama pisze, tworzy, zawsze jest zadowolona z zakończenia.

Rebel Girl

motylowe autorki

Rebel Girl – kocha podróże, gotowanie i domowe wypieki, fanka motocykli. W pracy poukładana, zorganizowana, analityczna, otwarta i ekstrawertyczna, prywatnie – emocjonalna introwertyczka. Pisze od dziecka, ma nadzieję stworzyć kiedyś coś dłuższego, na bazie własnych doświadczeń, bo sytuacje z jej życia czasem deklasują rzeczywistość.