Poznaj motylową drużynę

Od pewnego czasu na motylowej stronie publikowane są opowiadania różnych autorek.

Poznaj motylową drużynę, czyli współzałożycielkę strony oraz dziewczyny, które zdecydowały się na współpracę z motylami.

Babeczka

motylowe autorki

Zaczęło się bardzo niewinnie, od bloga o apetycznej nazwie babeczkarnia. Dużo później rozwinęła się idea motylowej strony i motylowego sklepu. Pisanie jest dla niej jak powietrze, a w głowie wciąż ma tysiące pomysłów, które proszą się o przelanie na “papier”.

Mikakamaka

motylowe autorki

Monika już wkrótce zaprosi Was na swoją nową stronę: www.monikaliga.pl Znajdziecie tam nie tylko teksty jej autorstwa, jak i wiele innych ciekawych rzeczy. Jakich? Tego dowiecie się już wkrótce!

Jo Winchester

motylowe autorki

Kobieta po trzydziestce, której dziesięć lat temu zamarzyło się spisywanie powstających w głowie historii. Nie poddałam się mimo ciężkiego startu i staram się podnosić poziom swojego pisania. Uwielbiam erotyki, dlatego w swoje opowiadania wplatam bogate sceny seksu.

Jadzia Gibson

motylowe autorki

Kobieta z trzydziestką na karku i chaosem w głowie. Potrafi złapać kij za trzeci koniec, a jak życie daje jej cytrynę to wyciska z niej sprajta. Odkąd sama pisze, tworzy, zawsze jest zadowolona z zakończenia.

Rebel Girl

motylowe autorki

Rebel Girl – kocha podróże, gotowanie i domowe wypieki, fanka motocykli. W pracy poukładana, zorganizowana, analityczna, otwarta i ekstrawertyczna, prywatnie – emocjonalna introwertyczka. Pisze od dziecka, ma nadzieję stworzyć kiedyś coś dłuższego, na bazie własnych doświadczeń, bo sytuacje z jej życia czasem deklasują rzeczywistość.

Nika

motylowe autorki