Newsletter 50

with 3 komentarze

Spagetti opowiadanie erotyczne z humorem w tleKochani, to już pięćdziesiąty newsletter. Oznacza to, że od tylu tygodni trwają połączone strony moja i Babeczki, czyli motylewnosie.pl 😀
Kupa czasu!

Co do czasu, to właśnie biorę się do pakowania torby. Jutro wyjazd z ukochanego przeze mnie kraju, czyli Chorwacji. Materiału do “Zmieniona przez mrok” mam co niemiara!
Ech, piękny to kraj. Przepiękny.

Zdjęć mam całkiem sporo, więc pewnie zasypię nimi Instagram 🙂

Dotąd nie miałam na to czasu. Za dużo wrażeń do chłonięcia.

Dwanaście rozdziałów “Spagetti” czeka na Ciebie.
Nie spieszy mi się z zakańczaniem intryg, Ty pewnie chętnie pobędziesz jeszcze z “makaroniarą”, Różowym, Łysym i Bogiem Seksu.
Jeśli się jeszcze nie zapisałaś/ zapisałeś na newsletter, to poniżej masz okienko zapisu. Wpisz adres, a za tydzień pofrunie do Ciebie trzynaście rozdziałów “Spagetti”.

Ja życzę Ci udanej drugiej połowy wakacji i jak to mówią:

Darmowe opowiadania mailem!

Wystarczy zapisać się na listę

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Powered by Optin Forms
Oto Mikakamaka:

Matka i żona, do zeszłego roku również gastronom. Miłość do pisania pojawiła się nagle i intensywnie trwa od pięciu lat. Kocham pisać o ludziach i tym, co dzieje się w ich głowach. Miłość i seks rodzi się w głowie, więc staram się nie pomijać niczego istotnego ;-)

Ostatnio dodane przez

Odpowiedzi

 1. Jo Winchester
  | Odpowiedz

  Koneksje nam tutaj piękne wychodzą. Iza zaliczyła (no już prawie) drugiego brata. Faktycznie pasowałoby już tylko, żeby cała reszta do nich dołączyła. Powstaje pytanie. Czy pan doktor rzuci się na Łysego ze skalpelem za naruszenie Izy czy będzie trwał przy Renatce? Co na to wszystko mamusia?

 2. Ana
  | Odpowiedz

  Gratuluję takiego czasu prowadzenia strony i mam nadzieje, ze będzie jeszcze sporo tych pięćdziesiątek 🙂 a teraz zabieram się za czytanie

 3. Tony Porter
  | Odpowiedz

  Zastanawiam się, czy gdyby braci było więcej, to przy każdym Iza byłaby taka łatwa, czy też akurat tych dwóch tak na nią podziałało. Tomek bo Bóg Seksu, a Filip bo łysy i z brodą? 🙂
  No i trochę się wyjaśniło, o ile oczywiście Filip nie kłamie. Iza tak z mety mu wierzy? Dopiero co roiła o wspólnej przyszłości z Tomkiem, a już seksi się z drugim bratem. Wystarczyło, że po nią sięgnął i ani się specjalnie wysilać nie musiał, a Izunia rozłożyła nogi. Różowy powinien porządnie walnąć ją trąbą.
  Zleciało te 50 tygodni jeno mig:)

Napisz nam też coś :-)