Newsletter nr 56

with 1 komentarz

Spagetti opowiadanie erotyczne z humorem w tleJednak to jeszcze nie ostatnia część “Spagetti”. Raczej się nie będziecie złościć? Tak to nieprzewidywalnie jest z opowiadaniami 😀

Skończyłam też “Zmieniona przez mrok”. Dla osób zapisanych na newsletter w związku z tym mamy fajną niespodziankę.
Jaką? Musisz sprawdzić w newsletterze 😀 Masz na to pięć dni 😉 Nie dłużej!

W najbliższym tygodniu zapytam Was, które z dwóch nowych opowiadań będziecie chcieli jako bezpłatne, a które dam do płatnych.
Więcej o tym po weekendzie.

Jeśli jeszcze się nie zapisałaś/ łeś na newsletter, to zrób to teraz.
Możesz klikając w poniższy przycisk

ZAPIS NA NEWSLETTER

Albo pod tekstem zapisując się w okienku 😀

A teraz udanego weekendu i przyjemnej lektury!

ps. Po raz kolejny będziemy robiły porządki w newsletterze i usuniemy wszystkie nieaktywne adresy mailowe. Jeśli od czterech tygodni nie otwierasz newslettera to licz się z tym, że możemy Cię usunąć z listy. To zwyczajna praktyka higieniczna 🙂

Oto Mikakamaka:

Czyli Monika - matka i żona, do zeszłego roku również gastronom. Miłość do pisania pojawiła się nagle i intensywnie trwa od pięciu lat. Kocham pisać o ludziach i tym, co dzieje się w ich głowach. Miłość i seks rodzi się w głowie, więc staram się nie pomijać niczego istotnego ;-)

Ostatnio dodane przez

Odpowiedź

  1. Jo Winchester
    | Odpowiedz

    Trochę mi szkoda, że Tomek okazał się takim gburem, naprawdę bardzo fajnie się zapowiadał. Filip stanął w obronie Izy, ale w ferworze walki zapomniał o niej samej. Lotnisko w Rzeszowie jest mi bardzo znajome, mieszkam dość blisko i też stąd latalam. Liczę, że Iza wyleci z kraju, a kto zechce o nią zawalczyć, poleci później za nią.

Napisz nam też coś :-)