Newsletter nr 64

with 2 komentarze

Co tydzie bezpatny odcinek newsletterem

Kilka ważnych spraw, o których chciałybyśmy Was poinformować.

Po pierwsze, tak, wiemy, nie można już płacić sms. Jesteśmy w trakcie wdrażania własnego systemu sprzedaży i tam już będą dostępne wszystkie formy płatności.

Po drugie i tutaj uwaga! Ważna wiadomość dla czytających, ale i piszących! Szukamy osób, które chciałyby publikować u nas teksty, a w przyszłości na nich zarabiać. Szczegóły wkrótce pojawią się na motylach 😉

Po trzecie, zakładamy całkiem nową grupę na fb, na której będziemy się dzieliły nie tylko naszą twórczością, ale również naszym subiektywnym odbiorem książek innych autorek. Co więcej, Wy również będziecie mogli to zrobić! Mile widziane recenzje nie tylko naszych ebooków, ebooków ogólnie, ale i wydań papierowych innych autorek, polskich oraz zagranicznych.

Jeśli do kogoś nie dotarł ten newsletter, to znaczy, że nie ma go w naszej bazie. System wysyłki przeszedł gruntowny remont i tylko trochę dałyśmy ciała, bo link do opowiadania został źle wklejony, ale cała reszta powinna być nareszcie bez zarzutu!!!

 

 

 

Oto Babeczka:

Czyli Agnieszka - matka, żona, fizyk. Piszę od bardzo dawna, publikuję od kilku lat. Staram się pisać z humorem, polotem i barwnie. Uwielbiam wywoływać w Czytelniku rozbawienie, podniecenie, a czasami zatrzymać Was w miejscu. Nie wyobrażam sobie życia bez pisania :-)

Ostatnio dodane przez

Odpowiedzi

  1. Aśka
    | Odpowiedz

    Fajne wieści – myślałam o nawiązaniu z wami współpracy (jako pisząca), może się uda 🙂 Czekam na szczegóły!

  2. Monika G.
    | Odpowiedz

    Nie moge sie doczekac kiedy grupa ruszy pelna para.

Napisz nam też coś :-)