Newsletter nr 65

with 7 komentarzy

Co tydzie bezpatny odcinek newsletterem

 

Ważne! Znów dodało mi jakieś znaczki gdy wklejałam link do Kapciucha, więc pozwoliłam sobie wysłać jeszcze raz newsletter, tym razem z na sto procent działającym linkiem!

W najnowszym Kapciuszku Marysia nadal szaleje w Samotnym Lesie 😉 Przypominam że akurat to opowiadanie należy czytać z przymrużeniem oka!

Za oknem mroźnie, szkoda tylko że w Poznaniu nie pada śnieg 🙁

Z przykrością informujemy, że wycofałyśmy się z projektu Patronite. Głównie dlatego, że wciąż miałyśmy problemy z publikacją postów i szczerze mówiąc, to do dziś nie dostałyśmy odpowiedzi od administracji strony, dlaczego tak się działo. Może jeszcze tam wrócimy, ale na razie usilnie pracujemy nad własną platformą 🙂 Bo coraz bliżej święta... coraz bliżej święta :-)))

A właśnie! Chcecie świąteczne opowiadanie na święta? Lekkie? Zabawne? Nostalgiczne? Mooocnooo erotyczne? 😉 Jakie?

 

Oto Babeczka:

Czyli Agnieszka - matka, żona, fizyk. Piszę od bardzo dawna, publikuję od kilku lat. Staram się pisać z humorem, polotem i barwnie. Uwielbiam wywoływać w Czytelniku rozbawienie, podniecenie, a czasami zatrzymać Was w miejscu. Nie wyobrażam sobie życia bez pisania :-)

Ostatnio dodane przez

Komentarze

 1. Jo Winchester
  | Odpowiedz

  Jeszcze pytasz? Moooooooooocno erotyczne! Mogę pomóc przy pisaniu też ważnej sceny hihi 🙂 Dzięki za reklamę w newsletterze 🙂 Również zauważyłam, że jest ostatnio mniej komentarzy pod waszymi postami. Kompletnie tego nie rozumiem. Napisanie komentarza chociażby z jednym zdaniem nie wymaga nie wiadomo jakiego wysiłku. Wy się staracie, więc czytelnik też by mógł.
  Co do postu, świetny! To opowiadanie jest tak lajtowe i bardzo je za to lubię 🙂 Marysia jest bardzo charakterna, Robert też. Aczkolwiek uległ „prośbom” Marysi. Mam nadzieję, że nie da jej odejść zbyt szybko z lasu, a jeśli tak, to pójdzie za nią. No i gdzie księciunio? To faktycznie Robert, jak podejrzewam? Czy może jednak nie jest zbyt istotną postacią?

  • Babeczka
   | Odpowiedz

   Będzie księciunio 😉 nie martw się.

 2. Monika G.
  | Odpowiedz

  Zgadzma sie z Jo!
  Niech bedzie tak erotycznie, zeby nam pinesy uszami wychodzily. I zeby nas wyrwalo z majtek. No i msiesznie tez moze byc…ale chyba bardziej ero…tak mocno ero…

  • Babeczka
   | Odpowiedz

   Dobra, będzie erotycznie. Nawet mam tekst w połowie napisany 🙂

 3. A
  Aśka
  | Odpowiedz

  Z tym księciem coś jest na rzeczy. 🙂

 4. J
  Judyta
  | Odpowiedz

  Ta Marysia to jakaś taka… rozdwojona. Tutaj niby widok Gryzi ją gorszy, ale jak przyszło do dzielenia jacuzzi z Robertem to już nie wytrzymała. Ja wiem, że krew nie woda, ale jednak by się kobieta trzymała jednej wersji 😀

 5. j
  jb
  | Odpowiedz

  Pewnie! na święta mocno rozerotyzowana opowieść 🙂
  Ciekawa jestem czy będzie fanasy, historyczna czy współczesna.

Napisz nam też coś :-)