Kuchta

Judyta jest pulchną, seksowną kobietą z wielkimi marzeniami. Los sprawia, że staje przed możliwością spełnienia pragnień. No dobra! Sama sobie wykopuje podkop do spełnienia pragnień! Judyta nie zastanawia się długo i wkrótce jej życie nabierze tempa, popłynie nowym torem.
Krystian to prawdziwy samiec. Jest instruktorem sztuk walki i prowadzi szkołę surwiwalu dla bogatych ludzi. Przeciora ich przez błoto, przeciągnie po kamieniach, jeśli uzna to za stosowne.
Spotkanie tych dwojga zaowocuje czymś na kształt wybuchu bomby. Ale jak to mówią: „od nienawiści do miłości jeden krok”.

Łup!

Gdy całkiem zwyczajna przyjaźń, pewnego dnia zamienia się w zupełnie nadzwyczajną miłość, Elizie bardzo ciężko się z tym pogodzić. Lekkie, zabawne opowiadanie na wakacje, do poczytania przy mrożonej kawie. Co środę na motylachWnosie!

Zakazana

Markowi pękło serce, gdy Beata, jego pierwsza miłość porzuciła go, znikając z jego życia. Poukładał sobie świat i był pewien, że nic nie naruszy fundamentów wewnętrznego spokoju. Wygodne życie, kobiety na wyciągnięcie ręki i tylko czasami wspomnienia budziły go ze snu.
Zażegnywał się, że nie otworzy już serca przed kobietą. Nie przewidział scenariusza, w którym pewna małolata wkracza w jego poukładane życie i wywraca je do góry nogami. Najgorsze jest jednak to, że uczucia Marka mocno odbiegają od ojcowskich, a właśnie tak powinien traktować Jagodę.
Pełna humoru opowieść o spotkaniu dwojga zakazanych sobie ludzi i wybuchu namiętności, której nie powinni czuć, bo jest zakazana.

Warstwy

Losy czworga osób splatają się ze sobą w dziwny, nietypowy sposób. Wiktor to znudzony egoista. Alicja jest seksowną, pewną siebie kobietą. Robert przez całe życie działał na granicy prawa. Ola to niedoświadczona dziewczyna z głową pełną marzeń. Lecz paradoksalnie wszyscy chcą jednego - szczęścia.

Cotygodniowy newsletter

Co tydzień bezpłatna część gorrrącego opowiadania mailem?
Aby je otrzymywać, należy zapisać się na newsletter.
Jak to zrobić? Wejdź TUTAJ
Tutaj znajdziesz "ściągę" z obsługi strony. Będziemy ją uzupełniały w miarę udoskonalania strony.

Gdzie diabeł nie może...

Daila jest seksowna, piękna oraz intrygująca. Nic dziwnego, bo mało której kobiecie świecą się na czerwono oczy... Lecz Aleksa wcale to nie dziwi, pomimo że jest on całkiem zwyczajnym chłopakiem, o całkiem przeciętnym wyglądzie. W końcu jest także nieodrodnym synem swego ojca...