Kuchta

Judyta jest pulchną, seksowną kobietą z wielkimi marzeniami. Los sprawia, że staje przed możliwością spełnienia pragnień. No dobra! Sama sobie wykopuje podkop do spełnienia pragnień! Judyta nie zastanawia się długo i wkrótce jej życie nabierze tempa, popłynie nowym torem.
Krystian to prawdziwy samiec. Jest instruktorem sztuk walki i prowadzi szkołę surwiwalu dla bogatych ludzi. Przeciora ich przez błoto, przeciągnie po kamieniach, jeśli uzna to za stosowne.
Spotkanie tych dwojga zaowocuje czymś na kształt wybuchu bomby. Ale jak to mówią: „od nienawiści do miłości jeden krok”.

Jak pies z kotem

Gdy Maja zjawiła się w domu pani Ireny, sądziła że czekająca na nią praca niczym jej nie zaskoczy, a każdy kolejny dzień będzie podobny do poprzedniego. Słowem - nuda! Ale nuda bezpieczna i spokojna. Jedynym niemiłym zgrzytem okazała się być starsza latorośl chlebodawczyni, gburowaty oraz rozkapryszony Mateusz. Lecz wszystko zmieniło się gdy zupełnie niespodziewanie Maja wpadła w ramiona seksownego Łukasza. Wpadła całkiem dosłownie...

Zakazana

Markowi pękło serce, gdy Beata, jego pierwsza miłość porzuciła go, znikając z jego życia. Poukładał sobie świat i był pewien, że nic nie naruszy fundamentów wewnętrznego spokoju. Wygodne życie, kobiety na wyciągnięcie ręki i tylko czasami wspomnienia budziły go ze snu.
Zażegnywał się, że nie otworzy już serca przed kobietą. Nie przewidział scenariusza, w którym pewna małolata wkracza w jego poukładane życie i wywraca je do góry nogami. Najgorsze jest jednak to, że uczucia Marka mocno odbiegają od ojcowskich, a właśnie tak powinien traktować Jagodę.
Pełna humoru opowieść o spotkaniu dwojga zakazanych sobie ludzi i wybuchu namiętności, której nie powinni czuć, bo jest zakazana.

Newsletter

Co tydzień bezpłatna część gorrrącego opowiadania mailem? Aby je otrzymywać, należy zapisać się na newsletter! Jak to zrobić? Wejdź

Podcasty

Cała seria podcastów, w których dzielimy się nabytą latami wiedzą, subiektywnym oraz obiektywnym spojrzeniem na to jak pisać i gdzie publikować. Mówimy o wszystkim, o tym dlaczego piszemy, o tym jak zaczynałyśmy, rozkładamy na czynniki pierwsze poszczególne etapy pisania książki oraz udzielamy własnych rad, jak poradzić sobie z napotkanymi problemami. A wszystko to w formie luźnej, niezobowiązującej rozmowy.