Alergia

Tosia, znakomita kucharka, znajduje doskonale płatną pracę. Niestety, szybko okazuje się, że zatrudniła ja obecna dziewczyna jej byłego szefa, którego Tosia patologicznie wręcz nie cierpi.

Nie pukam, nie muszę

Jak bardzo potrafisz nienawidzić? Czy pożądanie i zauroczenie niebezpiecznym mordercą może być silniejsze niż nienawiść, mocniejsze niż strach? Na to pytanie musi sobie odpowiedzieć Justyna, bo życie postawi ją przed niesłychanie trudnym wyborem.

Niebezpieczny

Ona jedna i ich troje. Każdy z tych mężczyzn, który pojawił się w życiu Marty, nie jest dla niej odpowiedni. Każdy pociąga ją na swój sposób, ale jest również niebezpieczny. Lecz tylko jednego obdarzy miłością. Którego? Przekonaj się, lub spróbuj odgadnąć.

Piernikowa magia

Pewnego pechowego dnia Saran trafia do magicznego świata czekolady i pierników. Poznaje tam tajemniczego mężczyznę i wkrótce się w nim zakochuje. Nie wie, że skrywa on przerażającą tajemnicę...

Operacja wigilijna...

Całkiem inne, nieco ironiczne, spojrzenie na znane dzieło Dickensa. Marcysia jest wróżką i nie cierpi świąt. A wszystko przez operację "wigilijna opowieść". Musi wtedy nawrócić ze złej ścieżki jedną duszę.Tego roku tą duszą miał być szałowy przystojniak, co nie do końca okazało się prawdą...

Mistyfikacja

Dadae jest zupełnie inna niż dziewczęta z jej wioski. Dlatego żyje samotnie do dnia, gdy decyduje się wyruszyć w niebezpieczną podróż. Chce dotrzeć do śnieżnych szczytów gór, majaczących w oddali na horyzoncie. Lecz nawet ona nie spodziewa się tego, co tam znajdzie.

Big love

Wielka miłość dopadła Patrycję zupełnie niespodziewanie. Wielka i beznadziejna, bo obiekt jej westchnień nie raczył zwrócić na nią uwagi. Kiedy spotkała go ponownie po latach, wszystko się zmieniło. Tylko że Patrycja była wtedy podejrzaną o...

Plan...

Porwanie bogatego i wpływowego gogusia, a potem zgłoszenie się po okup do jego równie majętnej matki, to wydawałoby się plan doskonały. Niemal, bo okazuje się, że mężczyzna nie do końca jest taki, jakim go sobie wyobrazili porywacze.

Wygrana III

Do trzech razy sztuka... Złośliwy los po raz kolejny próbuje pokrzyżować plany Alicji i Robertowi. Tym razem prawie mu się udaje, bo przeciwnikiem jest nie tylko przyszły teść, ale i inny mężczyzna. Alicja staje przed trudnym wyborem...

Obcy

W mieszkaniu zajmowanym przez grupę studentów, pojawia się tajemniczy Kaleb. Jest uprzejmy, towarzyski i sprawia naprawdę pozytywne wrażenie. Tylko w ciemnowłosej Amelii nie wzbudza zaufania. I chyba właśnie to powoduje, że jest nią z dnia na dzień coraz bardziej zafascynowany.

Transakcja

Pewnego, bardzo pechowego dla siebie dnia, Iza spotyka mężczyznę swoich marzeń. Oboje nie wiedzą wówczas, że przekorny los szykuje im niespodziankę i wkrótce zawrą dziwną, oryginalną umowę.

Płomień

Zmierzch ludzkości. Na odciętej od świata planecie, ląduje statek z tajemniczym pasażerem. Mimo upływu czasu, pozostaje on samotnikiem, który nie chce lub nie może nawiązać kontaktu z mieszkańcami jedynej osady.

Recydywista

Szymon wychodzi po piętnastu latach odsiadki. Zgorzkniały, ponury, żądny zemsty. Nie ma innego celu w życiu, jak odwet na człowieku, przez którego trafił za kratki. Lecz jak to zwykle bywa, nie wszystko układa się tak, jak to sobie przez tyle lat planował.

Wszystko czego...

Ponad pięćset lat spędzonych w stanie hibernacji. Obcy świat. Obca rzeczywistość. Obcy gatunek. Lecz jedno pozostaje niezmienne - pragnienie miłości. Jest takie samo jak zawsze, chociaż Amarę i Rehna więcej dzieli, niż łączy.

Uzurpator

Najpierw zabija jej rodzinę. Później przejmuje tron, a ją każe uwięzić w klasztorze. Po wielu latach zmusza do małżeństwa. Lecz nawet tak zapiekła nienawiść, ma szansę zmienić się w coś zupełnie innego.

Zbyt wiele...

Gdy Xaver otwiera drzwi i na progu widzi stojącą dziewczynę, nie wie jeszcze, że do jego życia zapukało przeznaczenie. Przeznaczenie ma na imię Laura, piękne, zielone oczy i całkiem niezłe ciało. I bardzo ciężko mu się oprzeć...

Tajemnica

Tajemnicza leśniczówka i równie tajemniczy właściciel, budzą ciekawość oraz strach. I nic dziwnego, bo Kuba jest człowiekiem porywczym, o którym krążą słuchy, że zabił swoją żonę...

Doppio

Życie Izy i Barbary różni się całkowicie.
Jedna jest matką trójki dzieci i żoną rozbuchanego seksualnie mężczyzny.
Druga, to przykładna małżonka człowieka, mającego życie zaplanowane pięćdziesiąt lat w przód...

Pałka

Kaśka jest matką samotnie wychowująca córkę. Marcin pracuje w policji i zgrabnym zadkiem zawraca Kaśce w głowie. Pechowy los sprawia, że Kaśka jest też główną podejrzaną w śledztwie. Miks kryminału, humoru i erotyki. „Pałka” - najciemniej jest pod latarnią…

Opowieść...

Renifer Rudolf to świąteczny rozrabiaka. Wbiega Kacprowi pod koła samochodu, powoduje wypadek. Co się stanie, gdy bogacz utraci pamięć i trafi do schroniska dla bezdomnych?
Czy może znaleźć tam miłość?