zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
  • Nowość

Organizacyjnie

0 Review
Ilość

favorite Dodaj do mojej półki

Piszemy osobny wpis, bo musimy chyba powtórzyć instrukcję obsługi naszych opowiadań.

Teraz jest tak, że dodajemy tyle samo opowiadań bezpłatnych, co płatnych. Ilościowo i mamy nadzieję, że i jakościowo.

Opowiadania bezpłatne wymagają odrobiny wysiłku ze strony Czytelnika. Trzeba się zapisać na newsletter, by otrzymywać kolejne części opowiadań i pilnować wpisów na patronite.pl. O jednym i drugim przypominamy co tydzień, żeby nikomu nie umknęło.

Opowiadanie bezpłatne zmienia status na płatne, gdy je skończymy. Właściwie to kilka dni później. Dajemy czas, by odwiedzające nas osoby miały szansę doczytać tekst na patronite.pl.

I tu znowu warunek – jeśli Czytelnik nie odwiedza nas regularnie, to może przegapić zakończenie opowiadania bezpłatnego i czas na przeczytanie go, nim stanie się płatnym.

Ktoś nam ostatnio zarzucił, że myślimy tylko o kasie. Hmmm

1.       Postawienie tej strony kosztowało nas kilkanaście tysięcy.

2.       Strona wymaga dalszych inwestycji, więc oszczędzamy każdą złotówkę na pensję dla informatyka. Nie mamy do niego pretensji, że nie chce tego zrobić za darmo.

3.       Prowadzenie tego miejsca, to comiesięczne koszty stałe.

Poza tym, spędzamy na pisaniu, korekcie, obsłudze strony i pozostałych mediów, a przede wszystkim na szkoleniu się, każdy wolny moment. KAŻDY!

To jest nasze hobby, pasja, marzenie. Chcemy je spełnić i trudno, jeśli ktoś tego nie rozumie, nie wytłumaczymy jaśniej, nie da się.

Mamy rodziny, dzieci, obowiązki. Rodzina zaakceptowała nasze „szaleństwo” i kochamy ich za to. Piszemy często kosztem oglądania filmów, czytania książek, spotkań ze znajomymi itp. Każdą niepotrzebną czynność przeliczamy na słowa, które mogłybyśmy w tym czasie napisać.

Można wierzyć, lub nie, ale zajmuje nam to kilka godzin dziennie.

CODZIENNIE! Czasami w nocy.

Piszemy wszędzie, gdzie tylko się da. Pewnie to kiedyś opiszemy, bo jest się z czego pośmiać, a my śmiać się uwielbiamy.

Jesteśmy wdzięczne Patronom za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Podziękowaniem dla Patronów jest dostęp do tekstów, tajna grupa i przesyłanie plików z tekstami na ich maile. My mamy dodatkowo wsparcie słowne, kontakt z zajebistymi osobami i pewność, że robimy dobrze to, co robimy.

Czemu to wszystko piszemy?

Chcemy, żeby była jasność, że pisać będziemy, nie przestaniemy, nie podzielimy strony na dwie osobne i że chcemy by to zajęcie stało się naszą „pracą”.

Założenie konta na patronite.pl nie jest obowiązkowe, nie trzeba nam płacić, wydawać na nas pieniędzy. Tak naprawdę, to dajemy dwa razy więcej bezpłatnego tekstu, niż dotąd. Co tydzień podwójne odcinki. Regularnie, bo tak sobie założyłyśmy.

I to tyle wyjaśnienia.

Hejterów (których ostatnio mamy wysyp) prosimy o nie marnowanie czasu na docinki, narzekanie, plucie jadem. Mamy plan i działamy według niego, nie zmienicie tego.

Niehejterów pozdrawiamy i ślemy motylowe całusy :-)