zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
  • Nowość

Gorący śnieg - całość (cz. 2)

CENA: przelew 11,20 zł, lub sms 20,91 zł

Patronów proszę o kuknięcie na skrzyneczki pocztowe. Czeka tam na Was cały ebook w pdfie 188 stron :D
Jeśli kupisz obie części opowiadania i chcesz je mieć w pdfie, wyślij proszę kody i datę zakupu :-)

Część druga obejmuje rozdziały 16-29

Rozdział 16

Krystyna

- Hej. – Nowa objęła mnie, uspokajająco gładziła po plecach. – Co się dzieje? Krysia.

- Przepraszam, rozkleiłam się. – Pociągnęłam nosem, odsunęłam się, unikając patrzenia jej w oczy. – Serce nie sługa i takie tam.

- Facet cię wystawił? – Ściągnęła usta, zmrużyła oczy.

- Nie facet, kobieta. – Nie wiem, czemu jej to powiedziałam. Skrzętnie ukrywałam swoje preferencje wiedząc, że ludzie są mało tolerancyjni. – Przepraszam. – Zrobiło mi się jeszcze bardziej głupio. – Nie powinnam cię obarczać swoimi problemami. – Otarłam nos wierzchem dłoni. – To chyba przez te święta.

- No co ty, Krysia. – Julka podeszła, założyła mi kosmyk włosów za ucho. – Jestem człowiekiem i nawet nie wiesz, jak bardzo podobnym do ciebie. – Złapała mnie za brodę, zmusiła bym spojrzała jej w oczy. – Cieszę się, że mi to powiedziałaś.

- Naprawdę? – Czyżby kogoś obchodził mój los? Rozklejam się. Muszę przestać!

- Naprawdę, naprawdę. – Uśmiechała się kącikiem ust, patrząc spod długich, czarnych rzęs. – Wierzę w zrządzenie losu. Nie bez powodu spotkał nas dzisiaj z sobą.

I pochyliła się, musnęła moje wargi swoimi. Nie zareagowałam, bo byłam zbyt zszokowana tym, co właśnie miało miejsce.

- Dlaczego mnie pocałowałaś? – Odsunęłam się, plecy napotkały ścianę windy. Żadna z nas nie wcisnęła przycisku, winda wciąż tkwiła na najwyższym piętrze.

- Bo jesteś smutna. – Uśmiech nie znikał z jej ślicznej twarzy. Uniosła dłoń, znów założyła mi kosmyk za ucho, powiodła palcem od małżowiny przez linię brody i na usta. – Bo mi się podobasz. Bo ładnie pachniesz. – Pociągnęła nosem przybliżając się z powrotem do mnie. – Bo obudziłaś jakąś dziwną tęsknotę. Bo smakujesz tak, że chcę więcej.

I znów wzięła sobie moje usta, tym razem wpychając w nie język. Byłam oszołomiona i przerażona, a zarazem… podniecona?!

Jak to? Dlaczego tak nagle? Przecież nie znam dziewczyny!

- Zaskoczyłam cię. – Odsunęła się po dłuższej chwili, ja nadal nie reagowałam. – I dobrze. Przynajmniej przestałaś płakać. – Mrugnęła okiem, wcisnęła przycisk z cyferką zero. – A teraz rozprawmy się z tym zwariowanym dniem. – Poczułam ruch windy, jechałyśmy w dół. – Miło będzie odpocząć od wariatkowa, w które zmienia się mój dom w wigilię.

No to się porobiło. Kto by pomyślał? Na chwilę zapomniałam o bolącym sercu.

Powyżej to tylko fragment opowiadania.
Jeśli chcesz przeczytać całą część, to zapraszamy do zakupu.


Śledź też nasze opowiadania na stronie patronite.pl

mikakamaka

Zobacz także