zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kolejny newslleter poszybował na wasze skrzynki mailowe.

A teraz proszę UWAŻNIE przeczytać tekst poniżej!

Jeśli ktoś pomimo tego, że kilkakrotnie się zapisywał nie może znaleźć naszego newslettera ani w normalnej poczcie, ani w spamie, prosimy dodać nasz adres do swojej książki adresowej: mail@motylewnosie.nazwa.pl

Zdajemy sobie sprawę, że z wiele osób z utęsknieniem czeka na kolejne części Niebezpiecznego, ale naprawdę nie wiemy czym spowodowane są te problemy. Powiedzmy sto osób z pocztą gmail dostaje newsletter bez problemu, przy sto pierwszej mamy jebs i nie dostaje poczty od nas. Gorzej, nie wpuszcza nas nawet do spamu. Nie możemy też za każdym razem wysyłać tekstu każdemu z osobna, pomimo że osób zgłaszających problem jest niewiele.

I jeszcze słówko dla tych, którzy wpisali się na listę po 18 marca. Dostaniecie na pocztę info z prośbą o potwierdzenie i dopiero wtedy znajdziecie się na naszej liście mailingowej. Prosimy o cierpliwość, bo z powodu deficytu czasowego, mamy spore opóźnienia. Już same nie wiemy co pierwsze robić, jak siadamy przed kompem ;-)

babeczkarnia

Opowiadanie

Autor
Babeczka
Stan
Trwające
Cena
Bezpłatne