zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
  • Nowość

Wracam do gry, chociaż wciąż niemrawo ;-) Niestety, pod koniec marca dopadła mnie iście diabelska grypa, po której nadal mam kaszel jak rasowy gruźlik i wszystko robię na raty, bo kondycję mam niemrawej osiemdziesięciolatki :(

W zasadzie Niebezpiecznego niewiele już zostało, a w tym tygodniu będzie też oczywiście Alergia. No i kolejny newslleter, który tym razem poszybuje w terminie, czyli w niedzielę ;)))

Wiem też, że strasznie kulawo z disqusem ostatnio, ale nie mogę patrzeć na te cholerne reklamy i jak najrzadziej wchodzę na stronę, bo AdBlock dziwnie działa, raz blokuje to dziadostwo, raz nie i nie wiem dlaczego.

Kto się zapisał na newsletter w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, a nie dostał od nas maila, być może nie potwierdził swojego zapisu, niech sprawdzi.

Na razie chyba wszystko? A!!! Onego dam w tygodniu, żeby w końcu zakończyć tę historię. Jak Mały będzie grzecznie spał, to być może i dziś ;-)

babeczkarnia

Opowiadanie

Autor
Babeczka
Stan
Trwające
Cena
Bezpłatne