Pechowa dziewczyna (IX)

with 30 komentarzy
o demonach erotycznie
Od siebie dodam, że po prostu musiałam wykorzystać ten pomysł. Pisanie własnych tekstów daje tę korzyść, że można sobie poszaleć :-))) Zaczęłam też przerabiać zakończenie Historii, a także pisać nowy tekst, bo wczoraj, znienacka, przyszedł mi do głowy świetny pomysł. Tylko czasu brak. Gdyby ktoś mi dał w prezencie gwiazdkowym tydzień na bezludnej wyspie (ale ze źródłem prądu), to byłabym wdzięczna ;-)))

 

No dobrze!

Daren zatarł dłonie i rozsiadł się na kanapie. Dookoła, na podłodze, na stoliku, na fotelu, leżały książki. Uprzejme bibliotekarki pożyczyły mu prawie pięćdziesiąt pozycji, olewając regulamin, oczarowane jego uśmiechem.

Od czego by tu zacząć? Zaraz, gdzie jest ta książka, którą usilnie polecały wszystkie trzy panie? O, tutaj! Zacznie więc od tego.

Trzeba przyznać, że był to wyjątkowo ckliwy i pełen romantycznych uniesień tekst. Osłupiały z lekka demon, pogrążył się w lekturze i ani się obejrzał, dotarł do końca. Po czym bardzo długą chwilę siedział w ponurej zadumie. Czy naprawdę śpiewanie serenady pod oknem ukochanej kobiety, miało na nią aż taki wpływ? Jego przeciwnicy umrą ze śmiechu, jeśli zrobi coś takiego! Ale z drugiej strony Tanja była warta każdej głupoty…

Westchnął i przysunął ku sobie kartkę papieru. Dobra, jeśli ma już śpiewać i w dodatku własny tekst, to musi najpierw go napisać.

Hm… Od czego, by tu zacząć? Może tak: Tanju, Tanju, serce moje, pod balkonem cały wieczór stoję!

Na próbę odśpiewał powyższe słowa, po czym z furią rzucił którąś z książek o ścianę.

Jasna cholera! Nie da rady! Przecież to zakrawało na kpinę!

Rąbnął pięścią w stół i zgrzytając zębami z taką siłą, aż echo szło po całym mieszkaniu, dopisał ciąg dalszy.

Potem dwukrotnie go odczytał, przeplatając tekst soczystymi przekleństwami.

Tanju, Tanju, serce moje

Pod balkonem cały wieczór stoję

A ty gardzisz mym uczuciem

Zadając się z tym głupim bucem

Gdy twój demon się zbuntuje

Dumne usta ucałuje

Będziesz moja aż po wieki

Tanju, Tanju, mi amore

Przy ostatnich słowach trochę się zawahał, ale żal było mu nie wykorzystać zwrotu, po którego użyciu główny bohater tej kretyńskiej książki, łapał co rusz w ramiona jakąś nadobną dziewoję.

Zresztą, jak już miał zrobić z siebie idiotę do potęgi, to co za różnica? Mógł pójść na całość.

Dobrze, ma słowa, teraz potrzebny mu instrument. Co prawda, na żadnym nie potrafił grać, ale pobrzdąkać na gitarze umie każdy głupek.

Poszedł do kuchni, bo czuł, że ta praca umysłowa całkiem go wyczerpała. Potem zajadając kanapkę i popijając ją wodą, wyobraził sobie rzewną scenę, gdy dźwiękowi gitary będą towarzyszyć słowa, pełne namiętności i tęsknoty. Tanja stoi w oknie, a tuż pod nim, z zarośli okalających dom, ulatują dźwięki pełne miłości. A gdy umilknie śpiew, w poświacie księżyca ukazuje się on sam, spogląda w górę, składa głęboki ukłon, a następnie wyjmuje z zanadrza różę, całuje ją i rzuca na balkon.

Mało brakowało, a ta aż nazbyt realistycznie wyobrażona sobie scena, doprowadziłaby go do uduszenia się kawałkiem chleba. Jeszcze przez dłuższą chwilę Daren parskał i prychał, usiłując sam siebie walnąć w plecy.

Kiedy już się uspokoił, postanowił poprzestać na samej serenadzie. Po prostu nie da rady zrobić więcej. Jego determinacja też miała swoje granice.

Gdy wieczorem skradał się wzdłuż płotu znajomej posesji, jeszcze mniej był pewien słuszności swych poczynań. Dopiero co kupione buty uwierały go w palce, a biała koszula, ze sztywnym kołnierzykiem doprowadzała do prawdziwej furii. Na dodatek zdobyczna gitara nie miała dwóch strun i nieziemsko fałszowała. Niestety nie udało mu się zdobyć innej…

Tekst, choć wykuty na blachę, na wszelki wypadek miał w kieszeni, nabazgrolony na skrawku gazety. I kupił tę cholerną różę. Co tam… Może się przydać.

Z powątpiewaniem spojrzał w górę, w okno pokoju Tanji, gdzie paliła się mała, czerwona lampka. Potem na niebo, na którym zbierały się deszczowe chmury. Jakby zaczęło padać nie musiałby śpiewać... Ale nadzieja okazała się płonna, bo właśnie w tej chwili zza chmur, wyłonił się jasny glob księżyca.

Westchnął wyjątkowo posępnie i przystąpił do realizacji swego szaleńczego planu.

Brzdęknęła gitara i rozległ się schrypnięty, niemiłosiernie fałszujący, głos Darena. Po pierwszych dwóch strofach jeszcze nic się nie działo, ale kiedy wydobył ze swego instrumentu wyjątkowo nieprzyjemny zgrzyt, otwarło się okno na piętrze i ktoś zaciekawiony wystawił przez nie głowę.

Demon w duchu podziękował wszystkim siłom wyższym, że nikt, prócz Tanji nie widzi jego całkowitej kompromitacji. Czuł się jak skończony kretyn, a w jego głosie więcej pobrzmiewało rozpaczy niż namiętności. Na dodatek ten cholerny kwiatek miał kolce, i to całkiem sporo, a włożony do kieszeni nieźle dawał mu popalić.

Odśpiewał całość, wyjątkowo silnie akcentując ostatnie słowa, po czym zakończył energicznym uderzeniem w struny gitary.

W tym momencie wydarzyły się dwie rzeczy. Z góry usłyszał damki chichot i ochrypły głos kobiecy, z pewnością nie należący do Tanji, zawołał:

– Witaj cudny młodzieńcze!

Zanim oniemiałemu ze złości Darenowi zabrakło tchu, zza krzaków wypadł ogromny wilczur i groźnym warczeniem rzucił się w kierunku jego pośladków. W normalnych warunkach demon bez problemu skręciłby mu kark. Ale jeśli to był pies Tanji? Ludzie żywili sporo głupich sentymentów do swoich futrzanych przyjaciół.

Na dodatek otwarło się okno na parterze i ktoś z głośnym przekleństwem rzucił w niego butem.

Tego już było za wiele! Ryknął ze wściekłością i walną gitarą prosto w psi łeb. Ale bestia wcale nie miała zamiaru wypuścić smakowitego kąska z paszczy. Nie wiadomo jak by się to skończyło, gdyby nagle nie rozległ się cichy gwizd.

– Portos, do nogi!

W bladej poświacie księżyca ukazała się sylwetka Tanji. Dopiero kiedy podeszła bliżej, mógł zobaczyć w jej oczach bezbrzeżne zdumienie.

– Co ty tu?...

– Śpiewałem ci serenadę – mruknął, macając się po obolałym, krwawiącym miejscu na pośladku.

– Serenadę?! Ty?!

– A co w tym takiego dziwnego? – warknął. – Jestem w końcu zakochany!

– Znaczy się ten niemiłosiernie fałszujący męski głos, to naprawdę ty?!

– Ano ja.

– Darenie, och, Darenie – zaczęła się tak śmiać, że aż łzy pociekły z jej oczu. – Jesteś niesamowity. A teraz chodź, trzeba cię opatrzyć. I pozbierać szczątki tego nieszczęsnego instrumentu…

W domu kazała mu się położyć na łóżku i zaczekać. Demon z ponurą miną wykonał polecenie, myśląc, że chyba niezupełnie mu wyszło tak, jak sobie to założył. W końcu zamiast romantycznej sceny, leży w pokoju ukochanej, z gołym krwawiącym zadkiem, wypiętym ku górze. Cholerny kundel! Ukręci temu psiemu sukinsynowi łeb, jak tylko będzie miał okazję. Oczywiście ukradkiem, bo Tanja chyba żywiła jakieś uczucia do tego pchlarza.

Tak. Dzisiejszy występ okazał się szczytem romantyzmu.

– Zdezynfekuję ranę. Może odrobinę szczypać – powiedziała, rozrywając opakowanie i wyjmując z niego świeże gaziki.

Nie drgnął. Nie odezwał się. Posępnie wpatrywał się w podłogę, czekając aż skończy się ta upokarzająca operacja.

– Co ci przyszło do głowy z tą serenadą?

– Czytałem książkę.

– Pewnie jakiś romans z ubiegłego stulecie?

– Coś w tym rodzaju – mruknął. – Skończyłaś? Zimno mi.

– Tak. Możesz usiąść. I jutro musisz się zgłosić do zastrzyku. Tak na wszelki wypadek.

– Jakiego znów zastrzyku? – spojrzał na nią podejrzliwie, wciągając spodnie. – Jestem demonem. Myślisz że mogłaby mi zaszkodzić jakaś ludzka choroba?

– To po co ten opatrunek?

– Faktycznie. Sam nie wiem.

Patrzyła na niego z zastanowieniem. Kiedy Daridus opowiadał jej o realnym zagrożeniu, jakim miał być Daren, odmalował wszystko w ten sposób, iż oczekiwała, że przy pierwszym spotkaniu demon rzuci jej się do gardła. A tymczasem on był tak rozczulająco słodki. Pomimo groźnej miny i niechętnego spojrzenia. I ta serenada! Zagryzła wargi by się nie roześmiać na samo wspomnienie. Któż mu doradził taki kretynizm? Chociaż z drugiej strony… Nikt wcześniej nie śpiewał piosenek o miłości pod jej oknem. Raczej nie spodziewała się, że będzie to robił demon z piekła rodem.

– Sam wymyśliłeś tekst?

– Nie mówmy już o tym – odparł niechętnie.

– Dlaczego? – stanęła tuż naprzeciwko i złapała jego spojrzenie.

– Wiedziałem, że to głupie. Sam nie rozumiem, po co to zrobiłem?

– Wiesz – uniosła dłoń i pogładziła jego policzek. Nie zmienił wyrazu twarzy, choć wyraźnie wyczuła zaskoczenie. – Może i głupie, ale też zdumiewające i rozczulające. Miałam cię za bestię dyszącą żądzą krwi, a ty urządzasz mi scenę jak z hiszpańskiego romansu.

– Faktycznie, akcja tej durnej książki działa się w Hiszpanii – wymruczał, śledząc ukradkiem ruch jej dłoni, która teraz delikatnie ocierała się o szyję i najwyraźniej podążała coraz niżej.

– Możesz mi zdradzić co planowałeś później?

– Raczej nie. Muszę sobie jeszcze raz przemyśleć te plany.

– Przemyśleć? – spytała kpiąco, docierając do paska spodni. Potem, choć wolniej i z wyraźnym wahaniem, zsunęła dłoń znacznie niżej. Przed oczyma wciąż miała widok nagiego Darena, wtedy w mieszkaniu. Nieważne było teraz to, że nie powinna go prowokować. Widziała, jak wstrzymał oddech, wytrzeszczając na nią zdumione oczy. Czuła jak jej własne serce przyspiesza, jak pożądanie, które dotąd chowało się gdzieś w ciemnym zakamarku, wypełza i błyskawicznie rozlewa się po całym ciele, ze szczególnym upodobaniem kumulując się w podbrzuszu.

– Nie rób tego! – ostrzegł ją, jednocześnie przyciągając ku sobie.

– Ale ja tylko… – tym razem zamknął pocałunkiem jej usta. Nie zaprotestowała, tylko wyszła mu naprzeciw, z nietajoną tęsknotą wtulając się w jego ciało.

Nie potrafił nad sobą zapanować. Brutalnie chwycił jej pośladki i uniósł dziewczynę w górę, tak, że mogła nogami opleść jego biodra. Potem z całej siły przycisnął do ściany i całował łapczywie, wygłodniale, ocierając się swoją nabrzmiałą męskością o jej gorącą, mokrą szparkę. Złapał za włosy i odgiął głowę do tyłu, a później wodził ustami wzdłuż linii szyi, kąsając delikatną skórę. Tanja cichutko jęczała, całkowicie opanowana przez pożądanie, pragnąca tylko jednego, i tylko z tym jednym mężczyzną. Przestała analizować dlaczego to robiła, co ją tak gwałtownie napadło. Przestała nawet myśleć. Całą sobą wołała o więcej, błagała o spełnienie.

– Daren, proszę! – Z całej siły naparła na niego własnym ciałem. Przeklęta bielizna! Gdyby nie ona, już by mogła poczuć ogromną, twardą jak skała męskość w swoim wnętrzu.

Ale demon nagle przerwał. Przecież im nie wolno! Jak to zrobią, on zostanie zwycięzcą, a jego przeklęty zwierzchnik będzie miał prawo do zainkasowania wygranej.

Zamarł w bezruchu, głośno dysząc. Może właśnie o to chodziło?

Z ogromnym trudem odsunął się od zdezorientowanej Tanji. Wypuścił ją z objęć i dał krok w tył.

– Nie możemy – wychrypiał. – Przecież wiesz dlaczego?

– Wiem – odparła drżącym głosem. – Boże! Ja już nic nie rozumiem… Dlaczego więc przerwałeś? Przecież chcesz wygrać?

– Właśnie, że nie.

– Ale Daridus mówił…

– Ten bydlak jest większym zagrożeniem dla ciebie niż ja sam! – warknął Daren, dopinając spodnie i zagarniając spod kanapy swoje buty.

Stała pod ścianą, taka cudownie śliczna, z ustami nabrzmiałymi od pocałunków, zarumieniona i wciąż nieziemsko podniecona. A on musiał zniknąć, bo inaczej choć zaspokoi własną tęsknotę i wygra tę bitwę, to jednocześnie przegra całą wojnę.

Komentarze

 1. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko chyba cos przeoczylam. Dlaczego Tanja ma blizne.

  • Babeczka
   | Odpowiedz

   Bieliznę 😉 Za szybko czytasz :-)))

 2. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Sorry za określenie ale jak zwykle zajebiste 😀 haha z tą serenadą to genialnie wyszło, uśmiałam się po pachy 😛 warto było czekać na kolejną częśc 🙂

 3. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Oh Daren 😉

  Ubawiła mnie ta scena z serenadą 😉 Romantyczny (czyt. ckliwy) Daren to trochę abstrakcja 😉

  Mam nadzieję że będzie dobrze 😉 On jest taki cudny 😉

  S.

 4. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Superowe! Fajnie tez,że piszesz nowe, ale proszę, daj najpierw Pewnego Zimowego 🙂

 5. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  miazga!! Dawaj kolejna część, bo już nie mogą się doczekać.. Czytając to czuje emocje Darena, jak on musi cierpieć i jaki pewnie był szczęśliwy gdy go dotknęła.. Masakra, chce jeszcze 🙁

 6. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Pełen odlot. Czytałam i rozkoszowałam się tą zabawną i niecodzienną stroną Darena 🙂 Jakby ktoś tak pod moim oknem śpiewał… ah. ah. ah. I to TAKI mężczyzna 🙂

  Yumi

 7. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Genialny kawałek 🙂 daren wymiata z każdą częścią lubię go coraz bardziej.
  Julex

 8. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  A kiedy w Mojej głowie, … czekam na więcej Dawida. Nie wiem czemu ale jego postać nasuwa mi skojarzenia do Christiana Greya??????

  • Babeczka
   | Odpowiedz

   Bo przypomina… Dlatego nie czytałam Greya. Aby z czystym sumieniem zaprzeczyć wzorowaniu się na powyższym modelu. Ale i tak przypomina 😉

 9. Babeczka
  | Odpowiedz

  Jak mam być szczera, to Daren jest moim ulubionym męskim bohaterem. Jest cudny 🙂 I dokładnie taki, jakim chciałabym go zobaczyć. Nie ukrywam, że wpływ na jego charakter miał pewien serial, i pewien wampir o fryzurze Billego Idola 😉 Ostatnio z sentymentem obejrzałam co ciekawsze kawałki. Ech…

  • A
   Alexza
   | Odpowiedz

   Czyżbyś miała na myśli Buffy i najlepszego z najlepszych Spike'a?:) Jeśli tak, to różni go od Darena to, że Spike świetnie śpiewał 😀

 10. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko będzie coś po północy czy mamy nie czekać ?:)

  • Babeczka
   | Odpowiedz

   Idźcie spać 😉

 11. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Jak zwykle genialne. Mozna sie pośmiać, popłakać, powzdychać i powiedziec głośne "o kurde" w niektórych momentach. Babeczko, uwielbiam Cie! ;D
  K.
  PS: mam nadzieje, ze niedługo pojawi sie tekst "Wygrana II"; wlasnie dopadła mnie grypa, a ze ze względu na odporność zawsze ląduje w szpitalu, nie wiem, kiedy wyjdę, no a tak strasznie bym chciała to przeczytać *.*

 12. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  O której +/- mozemy się dziś spodziewać nowej części ? Pytam, bo na 13 ide do pracy i boję sie,ze nie zdążę
  wcześniej przeczytać 🙂

 13. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Czekam na Mikołaja chyba bardziej niż te wszystkie dzieci, bo w końcu obiecałaś jutro coś nowego. W całości :))))

 14. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko świetne opowiadanie! Zresztą jak Twoje wszystkie 🙂 kiedy możemy się spodziewać kontynuacji, bo odwiedzam Twojego bloga po kilka razy dziennie zeby się upewnić czy aby się nie pojawiła kolejna część 😀

 15. Babeczka
  | Odpowiedz

  Do wszystkich, którzy czekają… Chciałabym Wam dać dużo więcej niż daję, ale nie dam rady 🙂 Za mało czasu, za dużo obowiązków, a na dodatek zdrówko szwankuje… Musicie mi wybaczyć i przeczekać okres przedświątecznej gorączki… Buziaki, idę spać, bo mi głowa pęka jak ch…. 😉

 16. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Szybkiego powrotu do zdrowia 😉 A o nas się nie martw, poćwiczymy cierpliwość 😉

  S.

 17. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Pechowa dziewczyna do niedawna była moim najukochańszy opowiadaniem, ale z tego co teraz widzę idziesz na łatwiznę. Piszesz kolejne części tylko i wyłącznie pod swoich czytelników, czyli mamuśki po 30 spragnione miłości i opowiadające o swoich dzieciach na forum ( Swoją drogą jaka mądra matka opowiada o własnych pociechach na publicznej stronie do której każdy człowiek ma dostęp? Sama umieściłaś zdjęcie swojej córeczki na stronie z opowiadaniami erotycznymi, zero rozumu ,dzisiaj kiedy na niewinne dziecko czyha zgraja zboczeńców sama matka prowokuje do tego typu zachowań! O zgrozo!!!!!). Co to za denny pomysł z tą serenadą? To co piszesz nie jest realne, takie zachowania pomiędzy kobietą a mężczyzną są wręcz nie możliwe. Nabijasz ludziom głowę bzdurami. Kobiety to czytają i wierzą że takie właśnie jest życie jakie ty sobie w uroiłaś i opisałaś! Śledzę ten blog od początku jego istnienia, może nawet byłam jedną z pierwszych osób jakie zaczęły go odwiedzać. To co teraz piszesz jest żenujące i poniżej krytyki. Mam wrażenie że czytam bloga jakieś dziewczynki na poziomie gimnazjum. I to że ciągle podkreślasz fakt że piszesz to tylko po to aby życie nie było takie smutne to bardzo się mylisz, ludzie podświadomie naśladują to co przeczytają a przynajmniej wzorują się na tym. Myślą że takie sytuacje są w realnym życiu że wszystko jest takie słodkie, seks bez zobowiązań np z " Basenu" nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji Mogła bym mnożyć te przykłady, ale po co skoro ty uwielbiasz pochlebstwa i nie przyjmujesz krytyki w należyty sposób. Umiesz pisać ale to chyba za mało.

  • A
   Anonimowy
   | Odpowiedz

   Pozwolę odpowiedzieć sobie jako mamuśka, ale przed 30-ską 😉
   Opowiadanie jest dla mnie świetne, ale nie od strony romantycznej, ale komediowej. Po całym dniu zajmowania sie dzieckiem i domem miło jest poczytać coś nierealnego (co tam relacje… Demon!), coś co wpłynie na wyobraźnię i pozwoli trochę odetchnąć. Jeśli ktoś czytając myśli 'o matko! Więc tak można?!' nie powinien mieć dostępu do żadnych opowiadań. Rozumiem że poziom nastolatek względem odróżniania fikcji od rzeczywistości już w moim pokoleniu upadał, ale żeby to aż w tak skrajny sposób przedstawiać? Nie przeczę iż jest to pod koloryzowane, ale jakie opowiadanie erotyczne lub fantasy nie jest? Gdyby one były pisane w sposób realistyczny to gatunki wymarły by nim jeszcze by się w pełni narodziły. A co do konsekwencji – na chłopski rozum chyba 3/4populacji świata chyba wie, że jak słowo już potrafi nieść je olbrzymie to co dopiero czyny!
   Czasem po prostu miło jest poczytać o braku realizmu, konsekwencji i czystej przyjemności ciała, by po skończeniu znów pamiętać o zwyczajach, relacjach, prawdziwym życiu w którym podjęcie każdej decyzji może wpłynąć na nas samych.
   Od taka mała własna opinia mamuśki po 20-stce 😉
   P.s. Co do zdjęć dzieci się zgadzam, nie tylko pod względem liczby zagrożeń, ale też przyszłości – co powie jak się o tym dowie. A co do pisania, dużo zależy w jakim kontekście myślisz (bo pochwalenie się pierwszym ząbkiem maleństwa nie jest chyba tak straszną zbrodnią)?

   Pozdrawiam,
   Waćpanna Hera

  • Babeczka
   | Odpowiedz

   Trzeba przyznać, że niezwykle trafnie to ujęłaś. Nic dodać, nic ująć. Pozwoliłam sobie zacytować Twój komentarz, na narzekania kolejnej czytelniczki, która uważa, że opowiadania o miłości powinny być zwyczajne, ponure i broń boże nie odbiegać od rzeczywistości 😉

  • A
   Anonimowy
   | Odpowiedz

   A proszę bardzo – jeśli się przyda to korzystaj 🙂

 18. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Nie będzie dzisiaj niespodzianki mikołajkowej ?

 19. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Słyszałam dzisiaj w rmf.fm o konkursie na książkę. Jedynym warunkiem jest, by akcja rozgrywała się w Osztynie (chyba). Najlepsza z propozycji ma podobno zostać wydana drukiem. Może to jest jakiś sposób na przebicie opornych wydawnictw i wydanie swojej książki? Pozdrawiam
  Frania

  • Babeczka
   | Odpowiedz

   A może chodzi o konkurs na debiut roku wydawnictwa NovaRes czy jakoś tam? Trwa do 20 grudnia. Albo wydawnictwa Znak, na który po cichu ostrzę sobie pazurki. Sama już nie wiem, wysyłać czy nie, a jeśli już, to który utwór?

 20. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Kurczę, fajnie by było jakbyś dodała następne części Pechowej… no bo ile można czekać 😛

 21. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Właśnie, Babeczko kiedy ciąg dalszy?

 22. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Kiedy można się spodziewać kolejnej części? I można ją prosić dłuższą? Na telefonie krótsze fragmenty są wręcz katorgą w czasie czytania. Tym bardziej ze, mimo wifi, działa znacznie wolniej.
  Opowiadanie świetne, aż nie mogę się doczekać co znowu wykombinuje Daren lub co narozrabia 🙂

Napisz nam też coś :-)