Pewnego dnia, w innym miejscu (X)

with 47 komentarzy
tajemnicza fascynacja i namiętny seks
Wróciłam 🙂 Rozpisywać się nie będę, bo nie na moje złote myśli czy utyskiwania czekacie, a na kolejny kawałek. Dodam tylko, że w tym tygodniu będzie lepiej, bo zeszły był koszmarny...
No i zbliżamy się do zakończenia. To tyle słowem wstępu 😀

 

– Nie powinnam – szepnęła Weronika, podejmując ostatnią, desperacką próbę obrony. – Witek został sam. Co będzie jeśli się mu nagle pogorszy?

– Nie pogorszy mu się. – Maksym kreślił językiem chaotyczne wzory na jej szyi. Pojawiło się doskonale zapamiętane szaleństwo. – Po tym, co zażył, nikt nie umiera.

I pocałunkiem zdusił okrzyk zaskoczenia, cisnący się na usta Weroniki.Zaszokowana jego ostatnimi słowami dziewczyna, na dłuższą chwilę zamarła. Powróciły obawy, podejrzenia, powróciła niepewność i strach, lecz było już za późno na sprzeciw. Ogromny, twardy członek torował sobie drogę pomiędzy jej udami, gorące wargi wpijały się za taką siłą, że niemal odbierały dech, a dłonie jak kleszcze zacisnęły się na ramionach, nie dopuszczając do jakiegokolwiek protestu. Chciałaby pozostać obojętna, zachować zimną krew, pokazać swoją wściekłość, lecz jedyne co mogła zrobić, to biernie przyjąć jego pożądanie. Biernie? Jak miała to zrobić, gdy zdradzało ją własne ciało? Wilgoć spływająca po wewnętrznej stronie ud, piersi spragnione pieszczot, głód jakiego doświadczała, gdy ją całował.

Krzyknęła głośno, bo wszedł w nią niespodziewanie brutalnie od tyłu, a on syknął:

– Cicho bądź! Usłyszą nas!

Nie miała siły spytać, kto ich usłyszy. Jęczała cicho, za każdym razem gdy zanurzał się w jej wnętrzu, coraz głębiej, z coraz większą siłą, coraz szybciej. Maksym zasłonił jej usta dłonią, więc teraz wydawała z siebie jedynie stłumione odgłosy świadczące o przeżywanej ekstazie. Telefon, który na samym początku upadł na ziemię, dawał nikłe światło, a w absolutnej ciszy rozbrzmiewały tylko rytmiczne plaśnięcia ciała, ciężki oddech Maksyma i stłumione jęki rozkoszy. To najbardziej niezwykły i najcudowniejszy seks, jakiego doświadczyłam w życiu, pomyślałaWeronika w erotycznym uniesieniu. Miała gdzieś to, co było wcześniej, i to co mogło nastąpić. Liczyło się tu i teraz. A tu i teraz nadciągał wielkimi krokami orgazm. Naprężyła ciało, palcami drapała zimną, chropowatą ścianę, a Maksym widząc jej podniecenie, sam wpadł w coś na kształt amoku. Zupełnie przestał się kontrolować, zupełnie jak za poprzednim razem. Przyspieszył, zaciskając zęby, a głuchy warkot wydobył się z jego gardła. Chciał dobrnąć do końca, a potem pchnąć dziewczynę na kolana i spuścić się na jej twarz, jednak nie dał rady. Wbił się po raz ostatni, a potem konwulsyjnie drżąc, eksplodował.

Bardzo długą chwilę trwali tak nieruchomo, połączeni wspólną ekstazą, powoli uspokajając swoje oddechy. Co dziwniejsze, to Weronika jako pierwsza odzyskała nad sobą panowanie. Odepchnęła mężczyznę przytulonego do jej pleców, nerwowym gestem poprawiłaubranie i wciągnęła spodnie. W nikłym świetle twarz Maksyma miała dziwny, nieco przerażający wygląd. Cofnął się, lecz nie zapiął dżinsów. Położył rękę na nabrzmiałej męskości, kilkakrotnie po niej przesuwając, a potem uniósł ją w górę. Powąchał, zaciągając się cudownym zapachem.

Zmieszała się. Nigdy wcześniej żaden mężczyzna nie robił nic tak ostentacyjnego.

– Powiedziałeś coś… – zaczęła niezdecydowanym tonem.

– Jeśli natychmiast stąd nie znikniesz, to będziemy musieli to powtórzyć. Więc migiem na górę – odezwał się schrypniętym głosem i jakby dla potwierdzenia tych słów, wymierzył jej mocnego klapsa w pupę. Krzyknęła zaskoczona, bardziej zdumiona jego lekko rozbawionym tonem niż samym czynem. Po raz pierwszy tak się zachował, tak normalnie?... Powróciły wątpliwości, lecz tym razem innego rodzaju. Zbyt bujna wyobraźnia i nietypowa sytuacja w jakiej się znaleźli, a na dodatek dziwaczne poczucie humoru Maksyma i jego wieloznaczne słowa, sprawiły że być może wysnuła daleko idące wnioski. Nadzieja na coś więcej niż szalony seks, jak hydra podniosła swoje odcięte łby, a Weronika poczuła się nieoczekiwanie szczęśliwa. Szybko pocałowała Maksyma w policzek, a potem nie czekając na reakcję, uciekła na górę, po drodze zabierając porzucony telefon.

W absolutnej ciemności pozostałznieruchomiały mężczyzna. Dopiero po chwili podniósł dłoń i bardzo ostrożnie dotknął twarzy. Dziwne uczucie, pomyślał. Przyjemne.

Otrząsnął się. Już drugi raz popełnił ten sam błąd. Najgorsze było wrażenie, że jeśli dojdzie do kolejnej takiej sytuacji, to popełni go znowu, i znowu… Nie potrafił tego zrozumieć. Co takiego było w tej dziewczynie, że kompletnie tracił nad sobą panowanie?

Zachmurzony, odwrócił się i podążył w głąb piwnicy, dopinając w międzyczasie spodnie. Ciemność wcale mu nie przeszkadzała, bo ciemność była jego sprzymierzeńcem.

***

Ktoś bardzo energicznie potrząsnął jej ramieniem. Zamroczona, zerwała się z miejsca, ale dopiero po chwili dotarły do niej słowa Adama.

– No, nareszcie. Ładnie czuwasz nad chorym – powiedział z sarkazmem.

– Chyba się zdrzemnęłam – mruknęła usprawiedliwiająco. Zaraz potem pojawił się niepokój. – Czy Klara i…

– Nie, nie wrócili. I nie zjawiła się żadna ekipa ratunkowa. Mówiłem, że wyjście w taką śnieżycę, to spore ryzyko.

– Przestań! – rozzłościła się. Sprawdziła stan Witka. Bez zmian. Przypomniała sobie słowa Maksyma, że od tego, co zażył nikt nie umiera. Odruchowo chwyciła się za głowę. Czyste szaleństwo! Już sama nie wiedziała, co powinna myśleć.

– Zrobisz mi herbatę? – spytał Adam, wygodnie moszcząc się na jej miejscu. – Z cukrem proszę. I kawałek ciasta, które upiekła gospodyni. Sama też spróbuj, póki ciepłe. Pychota!

– Najpierw pójdę do łazienki. Później mam coś innego do zrobienia.

– Tak, wiem. Słyszałem – dodał złośliwie. –W sumie go rozumiem, mieszkając na takim pustkowiu bierze się wszystko, co wpadnie w ręce. Albo raczej w spodnie.

– Odczep się! – warknęła. –Trzeba spakować rzeczy Klary i Witka. Ja zajmę się jej plecakiem, ty jego.

– E tam, marudzisz. Robota na pięć minut.

– Pewnie i tak, ale lepiej być gotowym.

Machnął lekceważąco ręką. Poirytowana jego obojętną, pełną pogardy postawą, pomaszerowała do łazienki. Stamtąd do sypialni Klary.

Pokój był zimny i ciemny. Na szczęście zabrała ze sobą nieoceniony telefon. Z roztargnieniem rozejrzała się dookoła. Nienaruszona pościel na łóżku, świadczyła o tym, że Klara nie zdążyła się nawet położyć. Wilgotny ręcznik na poręczy krzesła. Niedbale porzucony plecak. Kilka kosmetyków wyłożonych na stół, pusta szklanka po herbacie i sweter, czerwony, ciepły sweter z mordą śmiesznego renifera, który jej koleżanka tak uwielbiała. Weronika zmarszczyła brwi i podeszła do porzuconej odzieży. Podniosła go, pogładziła opuszkami palców, z całej siły próbując przypomnieć sobie coś niezwykle ważnego, coś co było związane z tym przedmiotem. Jednak nie potrafiła wyłowić tego z chaosu myśli, nie potrafiła umiejscowić w określonym czasie, przypisać jakiemukolwiek wydarzeniu. Lecz jednocześnie dręczyło ją przeczucie, że to coś ma znaczenie.

Ocknęła się potrząsając głową. Potem szybko i sprawnie spakowała rzeczy koleżanki. I dopiero kiedy miała wychodzić, pojawiła się zagubiona myśl.

Zdjęcie, które pokazywał jej Maksym. Niewyraźne, niedokładne, ale Klara ubrana była na nim w czerwony sweter z mordą renifera. Ten, który teraz leżał na podłodze. I ten, w który miała na sobie, gdy trafili do tego domu. W takim bądź razie, skąd się tu wziął?! Absurdalną wydała się myśl, że koleżanka posiadała dwa identyczne egzemplarze tego badziewia. W takim razie…

– Jakie to wszystko popieprzone – jęknęła Weronika. Oparła się o ścianę, zamykając oczy. Grzebała w pamięci, usiłując się przekonać, czy na pewno miała rację. Tak naprawdę mogła się o tym przekonać, proszą Maksyma, aby jeszcze raz pokazał jej fotkę z telefonu. Zaraz, przecież Adam też ją widział, wystarczy że spyta...

Wpadła do pokoju chorego. Na łóżku leżał wciąż nieprzytomny Witek, ale fotel, w którym siedział Adam był pusty. Musiał wyjść zaledwie przed kilkoma sekundami, bo nad kubkiem z herbatą nadal unosiła się para, a w kominku wysokim płomieniem paliły się świeżo co wrzucone polana.

Weronika jeszcze raz rozejrzała się uważnie, usiłując opanować narastającą panikę. Sweter Klary rzuciła w kąt. Przyszło jej do głowy, że jedynym rozsądnym planem byłaby natychmiastowa ucieczka. Tylko że wtedy zostawiłaby Witka tylko pod opieką Adama. Zawahała się. Nie dlatego żeby żywiła do nich jakieś specjalne uczucia, ale w końcu z całej grupy zostali tylko oni. Co miała zrobić? Przecież nie wyniesie chorego na własnych plecach, aż tak silna nie była. A Adam gdzieś się ulotnił. Poza tym Maksym mógł w prosty sposób wyjaśnić tę sytuację. Wystarczyło go znaleźć.

Drgnęła, bo po domu rozniósł się dziwny dźwięk. Ni to łkanie, ni to śmiech. Przerażający, paraliżujący zmysły, narastał przez chwilę, by po kilku sekundach umilknąć na dobre.

Miała dwa wyjścia. Ubrać kurtkę i uciec, albo poszukać pozostałych. Bez słowa odwróciła się na pięcie i wybiegła na korytarz. Otwierała każde drzwi, badała najciemniejsze zakamarki. Drugie piętro, na którym nocowali. Potem pierwsze. Pokój Maksyma, pokój gospodyni. Nic. Zeszła na parter. O dziwo, tutaj też nikogo nie znalazła. Nieobecność starszej pani mocną ją zdziwiła, lecz może nie powinna? Czyżby i ona miała coś do ukrycia? Maksym nazwał ją suką, w dodatku ten sarkazm w jego głosie… Weronika bez namysłu wyjęła z szuflady sporych rozmiarów nóż, z drugiej tłuczek do mięsa. Później odetchnęła i otworzyła drzwi do piwnicy.

I gdzie do cholery podział się Adam, ten nadęty bufon?!

Tym razem nie miała przy sobie telefonu, którym mogłaby oświetlić drogę. Został na kuchennym stole, a ona nie miała ochoty po niego wracać. Stąpała ostrożnie, badając każde miejsce, na którym miała postawić stopę. Z sercem bijącym jak oszalałe, z miękkimi kolanami i bolesnym ssaniem w żołądku, dotarła do celu. Oparła się o ścianę, usiłując uspokoić, starając oddychać płytko i bezgłośnie. W tej ciszy byłoby słychać nawet szelest opadającego piórka. Powoli oswajała wzrok z panującą dookoła ciemnością. Co dziwne, tuż przed nią, w odległości może pięciu, a może i więcej metrów, dawało się zauważyć jasną poświatę, dookoła prostokątnego kształtu. Drzwi, za którymi paliło się słabe światło.

Oto Babeczka:

Czyli Agnieszka - matka, żona, fizyk. Piszę od bardzo dawna, publikuję od kilku lat. Staram się pisać z humorem, polotem i barwnie. Uwielbiam wywoływać w Czytelniku rozbawienie, podniecenie, a czasami zatrzymać Was w miejscu. Nie wyobrażam sobie życia bez pisania :-)

Ostatnio dodane przez

Komentarze

 1. Babeczka
  | Odpowiedz

  O rany! Ileż komentarzy do publikacji. A mnie trzy dni nie było 😉

 2. W
  Wyznanie Tajemnic
  | Odpowiedz

  Jak zawsze ekstra, jak zawsze urwane w najlepszym momencie. 😉 Umiesz podgrzewać atmosferę, Babeczko. 😀

 3. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  O zgrozo, urwane w takim momencie i teraz tyle przyjdzie czekać mi na następna cześć! ;D

  PS: poczytałabym więcej fragmentów z ich zbliżeniami 😀

 4. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Bardzo mi się podobają Pani opowiadania. Cieszy fakt, że stara się Pani dodawać w miarę często kolejne części, mimo "posiadania" małego dziecka. Cierpliwie czekam, również, na opowiadania, które jeszcze nie doczekały się zakończenia. Pozdrawiam cieplutko życząc weny. czytelniczka

 5. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Nareszcie! Wspaniale!
  Julka

 6. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Tylko dodaj Babeczko coś szybko 🙂 Tydzień nic nie dodawalas 🙁

 7. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Ludzie, ja rozumiem, ze opowiadania Babeczki sa super, bo sa, i ze chcialoby sie je czytac bez przerwy…. ale halooo, jak bedzie miala dodac czesc to ja doda nawet z opoznieniem, wiec nie widze sensu w ciaglych komentarzach typu"dodaj cos…. kiedy nastepne…. albo tych, w ktorych wytykacie, ze nie dodala nic Babeczka mimo obiecanego dodania

 8. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Pytanie kiedy następne i wytykanie Babeczcee że nic nie dodaje jest trochę nie na miejscu, ale zrozum też to, że te opowiadania są tak uzalezniające jak używki 😉

  • A
   Anonimowy
   | Odpowiedz

   Ale da sie poczekac bez takich komentarzy 🙂 jakos ja wchodze codziennie i sprawdzam ale nie atakuje komentarzami, ze kiedy i dlaczego jeszcze nie ma :). Da sie wejsc i zobaczyc i sobie odpowiedziec "aha jeszcze nie ma, to sprawdze pozniej, moze bedzie" 🙂

 9. m
  manieczka
  | Odpowiedz

  jeszcze, jeszcze chce więcej

 10. Babeczka
  | Odpowiedz

  Skrobnę słówko… Bez tych pytań kiedy i "jęków" że ma być więcej to chyba poczułabym się dziwnie samotnie… ;-D
  Nie oznacza to, że je lekceważę. Daję tyle, ile jestem w stanie dać. I to wszystko.
  :-)))

  • A
   Anonimowy
   | Odpowiedz

   dlatego żeby nie jęczeć zawsze czekam aż skończysz publikować opowiadanie żeby przeczytać je na raz 😀 Choć komentarze kuszą, oj kuszą 🙂

 11. m
  manieczka
  | Odpowiedz

  twoje opowiadania sa tak cudowne ze nie można ich przestać czytac, kiedy cos dodasz pochlania nas to tak ze nim się rozkręcimy jest koniec… no i te zakończenia, zawsze nakrecaja ze siedzi się z napięciem i wyczekuje kolejnego kawalka, zagladajac po kilka razy dziennie czy cos już jest

 12. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Oczywiście niesamowicie cudne i wspaniałe, ale przerwać w momencie tak pełnym napięcia? O zgrozo! Nie mam pojęcia jak ja przetrwam bez kolejnej części opublikowanej w trybie nagłym. Proszę dodaj "Tysiąc…", albo "Uwikłanych"! Z niecierpliwością czekam na więcej:-D
  S.

 13. R
  Red Reaper
  | Odpowiedz

  To chyba będzie moje ulubione opowiadanie z tych niecukierkowych które napisałaś. Dawno nie miałam takiego trudności z domyśleniem się co się dzieje w opowiadaniu. Mam nadzieję Babeczko,że wena Cię nie opuści i szybko będziesz wrzucała kolejne części.

 14. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Och dziękuję za wczorajszy prezent w postaci kolejnego kawalka na moje 33 urodziny! 🙂
  Pozdrawiam i czekam na kolejne
  Kamila

 15. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Najlepsze bez dwóch zdań

 16. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Czy coś na weekend dodasz? 🙂

  • M
   Marta Ratajczak
   | Odpowiedz

   To samo chciałam napisać ☺

 17. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Tęsknie i czekam

 18. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Już 4 lipca, a babeczki nie ma. Daj znać że żyjesz!

 19. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Proszę… Dodaj coś szybko. 🙂

 20. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Haloo czemu nic nie dodajesz??:(

 21. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Smutam że nic nie ma 🙁 Babeczko kochana dodaj cokolwiek :/ czekam na odp.

 22. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  tak jasne, w tym tygodniu bedzie lepiej, szkoda ze nic nie dodalas…

 23. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Witam! Czemu nas opuściłaś? Czekamy….

 24. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko,proszę dodaj coś, bo wchodzenie tu 4567866533 razy dziennie to obsesja 😀 Pozdrawiam, Ola 🙂

 25. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Zaglądam kilka razy dziennie i dalej nic nie ma 🙁

 26. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Dlaczego jest pusto ;( czy coś się stało ? Masz jakieś kłopoty ? …

 27. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko… Gdzie ty się podziewasz? Czekamy… A w tym tygodniu miało być lepiej. Zostawiłaś nas w takim momencie. Chcemy przeczytać kontynuację.

 28. W
  Wyznanie Tajemnic
  | Odpowiedz

  Kiedy do nas wrócisz? 🙂 Tęsknimy za Tobą i Twoją twórczością. 🙂

 29. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Trochę nas olałaś… Ja rozumiem, że masz rodzinę i w ogóle no ale jednak jak czymś się zajmujesz w tym przypadku pisaniem opowiadań masz czytelników itd no to nie olewaj ich. Chociaż jakieś wyjasnienie by się przydało dlaczego tak długo a jesli nie umie się czegoś doprowadzić do końca to może być znak, że się wypaliłaś? Tym bardziej szkoda bo Twoje opowiadania są super ale nastawienie do czytelników już nie bardzo. Nie mniej pozdrawiam i czekam.

  • A
   Anonimowy
   | Odpowiedz

   Każdy ma lepsze i gorsze dni, więc jeśli masz zamkar dalej pisać te bzdury o wypaleniu to za przeproszeniem wy**erdalaj :*

 30. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Czekać Czekać Czekać pozostało. Choć sił mało i akcji więcej by się chciało… 🙂 mogę liczyć na zakończenie ciekawe? Bo tempo trochę niemrawe. Wiem że z dzieckiem roboty kupa! Ale interesuje mnie: czy znajdziemy w opowiadaniu kolejnego trupa?

 31. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko, kochana co się dzieje ? G.

 32. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Nie komentowalam jeszcze zadnego opowiadania, ale wszystkie przeczytalam.. To co piszesz ma sens, jest cudowne .. kuudee.. no brakuje mi slow. Jestem bardzo szczesliwa i zadowolona, ze trafilam na twojego bloga! Zawsze z niecierpliwoscia oczekuje kolejnego rozdzialu, a gdy w koncu jest znajduje sie w niebie.. i czytam 😀 Chcialabym Ci podziekowac za to, ze piszesz te opowiadania i zyczyc niekonczocej sie weny! 🙂 Gratuluje rowniez wytrwalosci i pomyslow na nowe tresci!:D.
  Pozdrawiam goraco /Kaśka :*

 33. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Jaki tu spokoj na na na
  Nic sie nie dzieje na na na
  Nikt sie nie bawi na na na
  Wszyscy sie nudza na na na

  Beata

 34. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  No ale czemu? Pytam się czemu nas tak katujesz? Czemu tak długa przerwa? I bez odpowiedzi? 🙁

 35. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Halooooooo! Jest tu kto?

 36. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Żyjesz Babeczko? 😀

 37. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Dlaczego nadal nic nie ma? :-(:'(

 38. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Dobre ! Naprawdę dobre , mroczne opowiadanie erotyczne 🙂 Takie jakie lubię. Gdyby jeszcze znalazł się jakiś element tzw. czarnego humoru to byłoby "miodzio" 😀

 39. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Tęsknię i czekam.

 40. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Tęsknie i czekam.

 41. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko…dłużej bez opowiadania nie wytrzymam! musisz cos dodać! blagam Cie…

 42. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Czekam i tęsknie.

 43. A
  Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko co się dzieje??

Napisz nam też coś :-)