fbpx

Piekło zmysłów

with Brak komentarzy

Kontynuacja "Kalejdoskop zmysłów".
W "Piekło zmysłów" poznasz historię życia Przemka, szefa Marleny. Dowiesz się co spowodowało, że stał się zimnym draniem.

Przemek to mężczyzna z tzw. "zimnego chowu". Nauczony tego, by brać, konsumować, że wszystko mu się należy. Los chce, że trafia na kobietę inną niż wszystkie. Kaśka wie czego chce od życia, twardo stąpa po ziemi. Jeździ ffroadem, jest samowystarczalna i piękna. Los krzyżuje drogi tych dwojga i rozpala ich w mgnieniu oka, oszałamia siłą ognia, który między nimi wybucha. Czy Przemek zdecyduje się na odważny krok w imię miłości? Czy zaryzykuje wszystko dla namiętności, o której istnieniu nie miał pojęcia? Czy przeciwstawi się rodzinie? Zapraszam na powieść, którą piszę i publikuję na bieżąco w odcinkach.

Drugi tom - kontynuacja "Kalejdoskop zmysłów"

"Kalejdoskop zmysłów" tom 1 to historia losów Marleny, która postanawia się usamodzielnić. Odziedziczyła niewielkie mieszkanko po babci i postanawia je wyremontować, by iść „na swoje”. By to zrobić, musi znaleźć pracę. Po przerobieniu kilku nieciekawych ofert pracy, znajduje firmę marzeń. Lekkie zajęcie, dobra płaca i ciekawa załoga. Pierwszym utrudnieniem okazuje się szef Marleny – Przemek. Niby obojętny, ale tylko do czasu. Podczas imprez firmowych Marlena nie potrafi uwierzyć w to, czego jest świadkiem. Rozwiązłość, rozpusta i hedonistyczne przyjemności szokują ją, ale i ciekawią. Dziewczyna postanawia iść na studia, poznać nowych „normalnych” ludzi, nadać sens pieniądzom zarobionym w „jaskini rozpusty”, jaką jest firma. Poznaje nieziemsko przystojnego Norberta. Od tego momentu nic nie jest takie, jak przed ich spotkaniem.

W "Piekło zmysłów" poznasz historię Przemka i dowiesz się, dlaczego stał się tak cyniczny, pozbawiony uczuć. Powiem Ci też jak pojawienie się Marleny odmieniło jego życie.

Oto Monika Liga:

Ostatnio dodane przez

Napisz nam też coś :-)