Uwierz we mnie

Na drodze Abigail niespodziewanie staje przystojny sąsiad. Dziewczyna postanawia poznać go bliżej. Jednak William nie jest wcale skory do zawierania nowych znajomości. Co kryje się za jego postawą? Czy Abbie uda się zburzyć mur, którym otoczył się jej nowy znajomy? Jakie tajemnice skrywa i co zrobi główna bohaterka, gdy przyjdzie jej zmierzyć się z nimi? A wreszcie - co na to były chłopak Abigail, który nie pała do Willa sympatią?Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań, zapraszam do czytania "Uwierz we mnie".

Zacznijmy od nowa

Ona - kobieta, która w pracy stawia wysoko poprzeczkę. Pragnie udowodnić ludziom dookoła - a przede wszystkim sobie - na co ją stać. A stać na wiele i nie cofnie się przed niczym, aby to osiągnąć. Unika związków, te jej nie interesują. On - mężczyzna, który kocha to, co robi. Jako prywatny detektyw dostaje od Isabel zlecenie, aby zdobyć haki na jej skorumpowanego przełożonego. Swojej zleceniodawczyni wpada w oko, nawiązuje się między nimi romans. Niestety los nie będzie łaskawy dla tej dwójki. Czy Matt i Isabel odnajdą swoje szczęście? Czy będą w stanie zapomnieć o bolesnej przeszłości? Czy będą w stanie zaufać sobie wzajemnie? Jeśli chcecie się przekonać, jak tym razem potoczą się losy moich bohaterów, to zapraszam do czytania "Zacznijmy od nowa".

Zła strona nieba

Jeśli kobieta posiada trochę więcej ciała, to z góry jest skazana na nieszczęśliwe życie? Otóż nie! Prawdziwości tej tezy dowodzi Natalie Marshall, masażystka w prywatnym salonie odnowy biologicznej i masażu. To optymistka, pełna szalonych pomysłów, które często lubi wcielać w życie. Jednym z nich jest Jack Foster, dziennikarz w telewizji śniadaniowej, przedmiotowo traktujący wszystkie kobiety, z jakimi tylko ma do czynienia. Niefortunny start znajomości tej dwójki nie musi oznaczać, że Jack będzie zdolny przeciwstawić się sile pożądania, jakie poczuje do Natalie. Ale czy dla niej zrezygnuje z wyścigu po posadę, która stanie się jego obsesją? Czy zatwardziały egoista potrafi zadbać o coś innego niż tylko własne interesy? Na te i inne pytanie odpowiedzi znajdziecie w mojej powieści.

Trzynaście randek

Ellen to kobieta znająca swoją wartość. Nie lubi, kiedy mężczyźni traktują ją jak zabawkę, osaczają, by wykorzystać. Chce poznać kogoś, dla kogo wreszcie będzie prawdziwą partnerką, a nie kolejnym nacięciem na wezgłowiu, czy też ozdobą. Z kolei Jeremy to mężczyzna, który nie dba o uczucia kobiet. Jest egoistą, skoncentrowanym na braniu, a nie dawaniu. Nie zna pojęcia prawdziwej miłości, nie wierzy w nią i ta kwestia go nie interesuje. Od pierwszego spotkania czują wzajemną fascynację, z którą próbują walczyć. Czy ta dwójka ma szansę na coś więcej niż przygodny romans? Czy przeszkody, jakie pojawią się na ich drodze, są do pokonania? A może nigdy nie będzie im pisane być razem?

Granica uczuć

Joy chce osiągnąć w życiu coś więcej niż przeciętny człowiek. To ambitna kobieta, pragnąca zdobywać wyznaczone sobie cele.
Szef, który zdaje się sadystą, nie ułatwia jej tego. Mimo to nie poddaje się, jest uparta i wykorzystuje daną szansę.
Nie szuka miłości, ale ona sama ją znajduje. Jest tak silna, że może pokonać wszelkie bariery.
Ale czy na pewno? Jaką cenę przyjdzie Joy zapłacić za chwile szczęścia? Czy to na pewno będzie to, czego pragnęła? Czy również na tym polu osiągnie sukces? A może będzie musiała przełknąć gorzką pigułkę, jaką jest porażka?

Pragnienie

Czy szczęście zawsze przychodzi o odpowiedniej porze? Samuel jest barmanem w pewnym klubie. Od dziecka marzył o takiej pracy, a teraz spełnia swoje marzenie. W oko wpada mu koleżanka zza baru. Czy ich znajomość będzie miała szansę na rozwinięcie? Czy może wręcz przeciwnie?

Porwanie Heleny

Porwanie Heleny to odyseja ssąco pieprząca o wydźwięku mlaskających pipek. Dwóch braci i jeden prawie-bóg (prawie robi dużą różnicę, pamiętajmy) dosłyszą plotki o legendarnej ciasnej szparce. Ruszą w świat, a penis im będzie kompasem. Przeżyją wspólnie wiele uniesień i nieporozumień.Jak skończy się ta podróż pełna dymania, pieprzenia i rozciągania? Czy znajdą w końcu spełnienie swych marzeń? Czy cipka Heleny rozerwie więź bratersko-przyjacielską?