Zakazana

Markowi pękło serce, gdy Beata pierwsza miłość porzuciła go, znikając z jego życia. Poukładał sobie świat i był pewien, że nic nie naruszy fundamentów wewnętrznego spokoju. Wygodne życie, kobiety na wyciągnięcie ręki. Zażegnywał się, że nie otworzy już serca przed kobietą. Nie przewidział scenariusza, w którym pewna małolata wkracza w jego poukładane życie i wywraca je do góry nogami. Najgorsze jest jednak to, że uczucia Marka mocno odbiegają od ojcowskich, a właśnie tak powinien traktować Jagodę, bo inny rodzaj miłości  jest zakazany.

Gorący śnieg

Zośka to dojrzała, inteligentna kobieta.
Od lat kieruje pracą ludzi w hotelach, jest w tym dobra. Obejmuje nowe stanowisko, w pięknej miejscowości w Tatrach. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że jej pracodawca to człowiek, na którego “natknęła” się w pewnych gorących okolicznościach.
Piękne okoliczności przyrody, zima, góry i tych dwoje, oraz przeszłość, która będzie próbowała ich rozdzielić. Komediowo, zabawnie, erotycznie. Święta we wspaniałym miejscu i przygody z nietypowymi klientami hotelowymi.

Zimny ogień

Jola zamknęła właśnie pewien rozdział w swoim życiu. Rozwód zostawił w jej sercu nie mniejszą ranę, niż porzucenie w dzieciństwie przez ojca. Przenosi się do domku w środku lasu. Liczy na ciszę i spokój. Nie spodziewa się spotkać tam człowieka, który przypomina jej Neandertalczyka. Najbardziej jednak zaskakuje ją fakt, że przy nim znika jej opanowanie. Chłodna i opanowana Jola zmienia się w ogień. Okazuje się też, że zwykły dom, w którym miała mieszkać, ukrywa wiele tajemnic. To nie jedyna czekająca na nią niespodzianka.

Spagetti

Izabella dowiaduje się, że jej ojcem nie jest człowiek, który podawał się dotąd za jej tatusia. Następnie otrzymuje informację, że prawdziwy ojciec, który miał być nieznanym dawcą plemnika, prosi ją o przyjazd do Polski. Iza mieszka z matką we Włoszech i czuje się mentalnie Włoszką. Ulega namowom matki i wsiada do pociągu. Do jej przedziału wchodzi bóg seksu. Od tego momentu życie Izabelli wywróci się do góry nogami jeszcze kilkukrotnie.

Biała 2

Kontynuacja postapokaliptycznych przygód Ewki. Jakie przygody czekają na dwójkę ludzi w wyludnionym świecie? Czy po końcu świata można znaleźć miłość? W czym odnaleźć sens, by żyć w świecie bez zasad? Humor, zaskakujące sytuacje i miłość, a wszystko to w świecie bez ograniczeń. A co Ty zrobisz po końcu świata? Chyba nie umrzesz?! 😉

Trzydzieści plus

Majka dziedziczy spadek. Pałacyk w Babolinie, plus przylegający do niej folwark i kawał ziemi. Ma trzy lata na odremontowanie posiadłości. Jest młoda, ładna, teraz i bogata. Samo szczęście, miód i orzeszki. Nie do końca wszystko jest takie różowe. Posiadłość kryje tajemnicę. Jest też Olek, który dziwnie jej kogoś przypomina, a przy okazji pociąga tak mocno, że nie sposób mu się oprzeć.

Internety

Ania już dawno temu została okrzyknięta księżniczką z lodu. Mężczyźni zdają się widzieć tylko jej śliczną powłokę. Ona ma tego powyżej dziurek w nosie. Poznaje Krisa, który ma jej pomóc w postawieniu strony firmowej internetowej. Kris jest zupełnie inny niż mężczyźni, których dotąd poznawała. Już po jednym dniu “rozmów” przez internet, Ania topnieje, by zapłonąć dla nieznajomego człowieka. Kris traktuje ją całkiem inaczej, niż mężczyźni dotychczas. Ania zaczyna tracić dla niego głowę. Kris bawi się Anią, a ona sama topi się i jest gotowa na wszystko.

Piorun

Julia przeprowadza się wraz z rodzicami do niewielkiej wioski, w środku lasu. Rodzice są naukowcami, pracują nad tajnym projektem.
Julka dla zabicia czasu biega po lesie, gdzie natrafia na tajemniczy mur. Spotyka tam białowłosego Stefana, który okazuje się być kimś więcej, niż tylko przystojniakiem o nietypowej urodzie i przeżywa przygodę życia.
Sensacja, tajemnica, erotyka i romans mieszają się w jedno. Zaskoczenie i nieoczekiwane zwroty akcji.

Zmieniona przez mrok

Karolina wiedzie życie spełnionej matki, żony i kochanki. Wydaje jej się, że ma wszystko, czego pragnie. Piękny dom, przystojny, namiętny mąż i pasja, jaką jest przygotowanie wystawnych przyjęć. Dziwna tęsknota wciąż jej jednak doskwiera. Nadchodzi wieczór, gdy mąż robi coś zaskakującego. To wywraca jej życie do góry nogami, ale nad Karoliną czuwa jej prywatny, przystojny anioł stróż. Z resztą nie on jeden. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i namiętnego żaru historia, o której nie szybko zapomnisz.

Kołami w chmurach

Marek jest poukładanym facetem. Ma wymarzoną pracę, żyje w zgodzie z własnymi zasadami. Pewnego dnia pojawia się ONA. Tajemnicza, piękna. Nie chce od Marka niczego, poza nim samym. Nagle okazuje się, że Marek nie potrafi bez niej żyć i tylko nie wie, jak odnaleźć nieznajomą. Umyka mu zawsze, gdy się do niej zbliży. Nieuchwytna, niczym duch i piękna, jak marzenie. Tajemnica, zagadka i zaskakujące zakończenie.

Przebudzenie

Jej ciało biorą w posiadanie obcy mężczyźni. Ona nie potrafi tego przerwać. Postanawia popełnić samobójstwo, ale to okazuje się być przebudzeniem. Dwa obce sobie światy spotkają się dzięki ich miłości. Ta miłość może odmienić stary porządek. Miłość, jest największą siłą. Nic nie ma szans w starciu z nią.

Kołami w chmurach

Iza to pyskata blondynka. Nie daje sobie wchodzić na głowę, a w obliczu zagrożenia odruchem jest przyjęcie postawy bojowej. Olek to przystojny ratownik. Postanowił odpocząć od miasta i namolnej psychofanki. Praca opiekuna kolonijnego ma być połączeniem zarobkowania i wypoczynku. Iza ma stać się jego łatwą zdobyczą. Jest pewny jej przychylności. Obojgu dane będzie zaangażować się w sprawę pani Uli i tylko czy trzy tygodnie wystarczą na miłość?

Worek treningowy

Magda to zwyczajna kobieta ze zwyczajnym życiem. Małżeństwo – pomyłka. Wczesny ślub, pod wpływem zauroczenia. Rozwód pozostawił złość, którą ta próbuje z siebie wyrzucić. Emil jest zatwardziałym kawalerem. Nie potrzebuje bliższych związków, wystarczy mu seks bez zobowiązań. Jest trenerem w siłowni, przeprowadza instruktaż Magdy. Widzi, że podoba się Magdzie i tylko nie rozumie, dlaczego dziewczyna oporuje, zamiast mięknąć pod jego spojrzeniem.