fbpx

Po drugiej stronie lustra (XX)

with Brak komentarzy

To już dwadzieścia części pofruęło do Ciebie na e-mail

Jeśli jesteś zapisana/ny, to odcinki przychodzą do Ciebie na mail około 19-tej w poniedziałek

Co zrobić, by je otrzymywać?

Jeśli jesteś na naszej newsletterowej liście, to nic już nie musisz robić. Jeśli nie zapisałaś się, to zrób to teraz i oczekuj w poniedziałek wszystkich części na raz.

Jeśli nie widzisz maila od nas, to koniecznie zajrzyj do folderu SPAM albo OFERTY. Maile lubią się tam chować 🙂

Jeśli mimo to nie widzisz maila, pisz do nas TUTAJ

 

Znów fragmencik tekstu na zachętę. Nie czekaj, zapisz się na listę i otrzymaj kawał tekstu na dobranoc 🙂

(...) Stałem nieruchomo przy ścianie, a do moich uszu dobiegł dźwięk czyjegoś oddechu. Przyspieszonego, zbyt głośnego i… podnieconego! Nie znałem tego stanu, a mimo to byłem tego pewien. Przesuwałem się wzdłuż ściany nie obawiając się, że ten ktoś usłyszy ciche odgłosy moich nagich stóp, na posadzce. Im bliżej źródła dźwięku byłem, tym mocniej odbierałem dziwny stan, w którym znajdowała się osoba, wydająca odgłosy.

Obraz ust i dłoni, przesuwających się po drugim ciele. Wargi sunące po męskiej szyi i dłonie obejmujące kobiece piersi. Linia szyi i broda, odgięta do tyłu w ekstazie. Kobiecość obejmowana męską dłonią i palec penetrujący jej wnętrze. Te wszystkie obrazy uderzyły w moją jaźń, praktycznie równocześnie. Poczułem się, jakby ktoś dostarczył mi nadmiar podniecających bodźców w skondensowanej pigułce. To było tak, jakbym dostał cios w brzuch. Wyjątkowo przyjemny cios. Masochistycznie satysfakcjonujący i sycący. Położyłem dłoń na żołądku czując, że ciało reaguje automatycznym podnieceniem. Slajdy cudzych doznań, które przeleciały mi przez głowę i połączone z nimi uczucia, usztywniły mnie. Stanął mi po prostu! Wyjrzałem zza rogu wiedząc już, co zastanę.  (...)

Opis "Po drugiej stronie lustra"

Larga to pracownik tajnej organizacji, trudniącej się odkrywaniem sekretów przestępców. Wchodzi w ich umysły, przeczesuje wspomnienia. Zazwyczaj znajduje tam koszmary. W głowie Sławka czeka na nią niespodzianka.

Oto Monika Liga:

Ostatnio dodane przez

Napisz nam też coś :-)