Pomyłka telefoniczna

with Brak komentarzy

O czym jest "Pomyłka telefoniczna"?

Martyna podkochuje się w Pawle od dawna. Nie ma śmiałości, by go poderwać i tylko marzy o nim w skrytości ducha. Kilka wypitych podczas imprezy piw powoduje, że Marlena myli numery i zamiast do brata dzwoni do Pawła. Ten zaintrygowany hardością dziewczyny i jej niesamowitym głosem postanawia poznać Martynę. Już po pierwszym spotkaniu wpada na pomysł, by sprawdzić, czy nada się do jego wyuzdanych zabaw. Nie zdaje sobie sprawy, że trafił na tak niesamowitą kobietę.

Opinie:

" Lubię kiedy w książce znajduje dobry humor, barwnych bohaterów, akcję, i to, że czytając nie mogę się oderwać. Fajnie kiedy sceny erotyczne są „smaczne” a całą fabułę wspominam później z uśmiechem na twarzy. Lubię czuć pasje w piórze autora, i lubię czuć, że pisanie sprawia autorowi przyjemność. To wszystko znalazło się w tej książce, którą patronuje. Historia Pawła i Martyny była świetna. Dziewczyna z charakterkiem, i chłopak, który ma swoje specyficzne sposoby na ... sprawianie przyjemności. Przypadek, jedna pomyłka telefoniczna sprawia, że ich relacje stają się dość nietypowe, ale jakże gorące. Uwielbiam styl pisania autorki za jej lekkość i za to, że wszystko trzyma się kupy. Szkoda, że historia Martyny i Pawła była taka krótka chciałoby się więcej. Gorąco polecam wam Pomyłkę Telefoniczną i gwarantuje, że będziecie chcieli więcej. "
Ania Wojdylak

"Pomyłka telefoniczna" to historia Martyny, która podejmuje odważną i jednocześnie ryzykowną decyzję. Monika kolejny raz zaskakuje treścią serwowanej książki. Mamy tutaj erotyk, w którym nie przeczytamy cukierkowych opisów zbliżeń. Tutaj będzie mocno, dosadnie, namiętnie i co najważniejsze zaskakująco! Preferencje seksualne głównych bohaterów są dość...osobliwe. Co oczywiście nie zmienia faktu, że lektura zdecydowanie pobudza zmysły. Poznajemy ich nie tylko od tej strony, zagłębiamy się w ich myśli, poznajemy przeszłość. Ciekawe, często sarkastyczne dialogi jak zawsze dopełniają całość. "Pomyłkę" przeczytałam w nocy, kiedy dopadła mnie bezsenność i okazała się cudownym lekiem na tą przypadłość. Zakończenie, jak w każdej książce Moniki, wywołuje uśmiech na twarzy i daje nadzieję. Uwielbiam i oczywiście polecam!

Mopsowe Czytanie

Oto Monika Liga:

Ostatnio dodane przez

Napisz nam też coś :-)