Przerwa

with 10 komentarzy
Wiem że czekacie na kolejną części opowiadania, ale na razie jestem zmuszona zrobić przerwę. Powodem jest moja kiepska kondycja. Do tego stopnia, że mąż musiał wziąć wolne i nie o aspekty zdrowia fizycznego tu chodzi. Na razie wzięłam się za odstresowywanie, czyli sięgnęłam po moją ulubioną lekturę pt; Analiza matematyczna :-))) Serio, nie żartuję. Przerwa będzie na pewno do końca tego tygodnia, a jak i okaże się to potrzebne, to i dłużej.
Pozdrawiam Was i życzę udanego zakończenia majowego weekendu 🙂

Darmowe opowiadania mailem!

Wystarczy zapisać się na listę

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Powered by Optin Forms
Oto Babeczka:

Matka, żona, matematyk. Pisze od bardzo dawna, publikuje od kilku lat. Staram się pisać z humorem, polotem i barwnie. Uwielbiam wywoływać w Czytelniku rozbawienie, podniecenie, a czasami zatrzymać Was w miejscu. Nie wyobrażam sobie żyć bez pisania :-)

Ostatnio dodane przez

Komentarze

 1. Anonimowy
  | Odpowiedz

  Zdrowia, kochana!

 2. Tony F.P.
  | Odpowiedz

  Babeczko, opowiadania opowiadaniami, ale najważniejsza jesteś Ty – i każdy normalny człowiek to rozumie. Nie jesteś niewolnikiem bloga ani naszą własnością – podstawa, to mieć właściwie poukładane priorytety. To, że będziemy musieli poczekać na ciąg dalszy opowieści to nie koniec świata, więc myśl przede wszystkim o sobie, bo od twojego "czucia się" w ogarniającej Cię rzeczywistości zależy również "czucie się" Twojego męża i Twoich dzieci. Poza tym, nie możesz czytelników zbytnio rozpuszczać, bo się rozdziaduje towarzystwo aż do obrzydzenia:)Lektura mnie bynajmniej nie dziwi – z zamiłowania jestem humanistką, ale moimi ulubionymi przedmiotami na studiach były ekonometria i statystyka:) Kuruj się, nabieraj powera i nie przejmuj pierdołami. Słoneczka i ciepła życzę:)

 3. Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko, a czy Ty w ciąży przypadkiem nie jesteś? 😲🤔

 4. Aya
  | Odpowiedz

  Poczekam ile będzie trzeba 😁 Wiadomo zdrowie najważniejsze. Wszystkiego dobrego, trzymam kciuki za szybką poprawę 😊

 5. Anonimowy
  | Odpowiedz

  Droga Babeczko,
  mój promotor, notabene laureat Nagrody Kuratowskiego, zawsze mawiał, że Analiza to fundament Topologii dla mniej zdolnych, lecz chętnie brylujących w towarzystwie znajomością jakiejkolwiek dziedziny matematyki.

 6. Anonimowy
  | Odpowiedz

  Strasznie się skarżysz. Nie chcę znać aspektów twojego zycia. To blog z erotyką, nie na temat zwierzeń o dzieciach i złej psychicznej kondycji.

  • Anonimowy
   | Odpowiedz

   Jestem tego samego zdania.

 7. Anonimowy
  | Odpowiedz

  Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił!!!

 8. Anonimowy
  | Odpowiedz

  Czekamy z cierpliwością. Szybkiego powrotu do zdrowia 😉

 9. Anonimowy
  | Odpowiedz

  Babeczko, zwykle nie komentuję, tylko po cichu podczytuję 🙂 Miłego odpoczywania, zregeneruj siły, sama wiem jak bardzo jest to ważne 🙂 Trzymam kciuki! Em

Napisz nam też coś :-)