Witaj!

Super, że tu jesteś 🙂 Zostań, rozejrzyj się, rozgość.

ozdobnik

Kim jesteśmy?

Od kilku lat publikujemy ebooki, od niedawna również je sprzedajemy. Naszych płatnych tytułów nie znajdziesz na wielu innych platformach, nie wykupisz w abonamencie. Są dostępne na motylowej stronie i w motylowym sklepie 🙂 oraz pojedyncze tytuły na platformie Legimi oraz Allegro.
Nasze ebooki podzielone są na trwające i zakończone. Masz również wybór pomiędzy ebookami bezpłatnymi, a płatnymi, z których te drugie możesz kupić w motylowym sklepie - tutaj! Prosimy Cię o odrobinę wyrozumiałości, podczas czytania naszych najstarszych tekstów - niektóre z nich mają już kilka lat i mocno odstają od tych pisanych obecnie.

Agnieszka

agnieszka kowalska-bojar

Monika

ozdobnik

Kilka słów o...

Na stronie motylewnosie.pl znajdziesz wyłącznie autorskie ebooki.
Wszystkie ze sporą dawką humoru i w różnym gatunku.
Pragniemy Cię ostrzec, że nie stronimy od opisów seksu, jest ich sporo. Uprzedzamy, że są śmiałe, niektóre baaaardzo odważne!
Prosimy o wzajemny szacunek względem siebie. Każdy chamski komentarz, będzie od razu usuwany. Nie mamy nic do konstruktywnej krytyki, więc prosimy poprzyj tezę dowodami.
Na motylewnosie.pl umieszczamy teksty bezpłatne i płatne, przy czym płatne możesz kupić w motylowym sklepie klikając tutaj!
Jeśli masz ochotę na więcej naszych bezpłatnych ebooków, to możesz zapisać się na newsletter.

ozdobnik

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać części ebooka, który nie jest publikowany na stronie, możesz zapisać się na newsletter. Co drugi poniedziałek wysyłamy kolejną część na Twoją pocztę. Uwaga! Obecnie wysyłanie bezpłatnych tekstów newsletterem jest wstrzymane!!!
Jeśli zapiszesz się w dowolnie określonym momencie na newsletter, dostaniesz nie tylko aktualnie przesyłaną część ebooka, ale także wszystkie poprzednie.

Uwaga!

Nie ma możliwości uzyskania dostępu do opowiadań przesyłanych przez newsletter, które zostały już zakończone. Te będą dostępne, ale jako teksty płatne. Linki do opowiadania przesyłanego newsletterem będą dostępne dla Ciebie tylko przez pewien czas od zakończenia publikacji danego ebooka! Z naszej strony zapewniamy Cię, że nikomu nie udostępniamy adresów mailowych naszych newsletterowiczów, a na Twoją pocztę będą trafiać jedynie kolejne części ebooka lub informacje o okazjach z motylowego sklepu!

 

ozdobnik

Napisz do nas

Chcesz zadać pytanie, może szukasz ulubionego opowiadania lub po prostu chcesz się z nami skontaktować? Kliknij tutaj! Postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi albo wyjaśnić wszelkie Twoje wątpliwości!

ozdobnik