Witaj!

Super, że tu jesteś 🙂 Zostań, rozejrzyj się, rozgość.

Kim jesteśmy?

Od kilku lat publikujemy ebooki, od roku sprzedajemy również książki.

ozdobnik

Kilka słów o...

Na stronach motylewnosie.pl i monikaliga.pl znajdziesz tylko nasze autorskie e-booki, audiobooki i książki.
Wszystkie ze sporą dawką humoru i w różnym gatunku. Pragniemy Cię ostrzec, że nie stronimy od opisów seksu, jest ich sporo. Uprzedzamy, że są śmiałe, niektóre baaaardzo odważne! 
Prosimy o wzajemny szacunek względem siebie. Każdy chamski komentarz, będzie od razu usuwany. Nie mamy nic do konstruktywnej krytyki, więc prosimy poprzyj tezę dowodami.
Jeśli masz ochotę na więcej naszych bezpłatnych ebooków, to możesz zapisać się na newsletter:

 

ozdobnik

Uwaga!

Nie ma możliwości uzyskania dostępu do opowiadań przesyłanych przez newsletter, które zostały już zakończone. Te będą dostępne, ale jako teksty płatne. Linki do opowiadania przesyłanego newsletterem będą dostępne dla Ciebie tylko przez pewien czas od zakończenia publikacji danego ebooka! Z naszej strony zapewniamy Cię, że nikomu nie udostępniamy adresów mailowych naszych newsletterowiczów, a na Twoją pocztę będą trafiać jedynie kolejne części ebooka lub informacje o okazjach z motylowego sklepu!

 

ozdobnik

Napisz do nas

Chcesz zadać pytanie, może szukasz ulubionego opowiadania lub po prostu chcesz się z nami skontaktować? Napisz do nas, a my postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi albo wyjaśnić wszelkie Twoje wątpliwości!

ozdobnik

MASZ OCHOTĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W BOOKTOUR? 

Chcesz przeczytać książkę za darmo? No prawie - za koszt przesyłki.
❓ Chcesz pisać po Tej książce i zrobić tym ogromną przyjemność AUTORCE?
❓ Brałaś udział w booktour? Wiesz co to takiego?

zapraszam Cię do takiego booktoura, a właściwie dwóch. Mam dwie kupki książek, które chcę puścić w obieg i prosić Cię o pisanie po nich 😁❤️ Zapisanie uwag i przemyśleń. Tych krytycznych również. Nie to, że tylko kadzenie i komplementy 😁

ozdobnik