Witaj!

Super, że tu jesteś 🙂
Zostań, rozejrzyj się, rozgość.

Kim jesteśmy?

Od kilku lat publikujemy ebooki, od niedawna również je sprzedajemy. Naszych płatnych tytułów nie znajdziesz na innych platformach, nie wykupisz w abonamencie. Są dostępne tylko na motylowej stronie i w motylowym sklepie 🙂  Mamy też specyficzny rodzaj publikacji - prawie każdy tytuł ukazuje się w częściach, bardzo rzadko w całości.
Nasze ebooki podzielone są na trwające i zakończone. Masz również wybór pomiędzy ebookami bezpłatnymi, a płatnymi, z których te drugie możesz kupić w motylowym sklepie - tutaj! Prosimy Cię o odrobinę wyrozumiałości, podczas czytania naszych najstarszych tekstów - niektóre z nich mają już kilka lat i mocno odstają od tych pisanych obecnie.

Kilka słów o...

Na stronie motylewnosie.pl znajdziesz wyłącznie autorskie ebooki oraz teksty motylowych autorek, które zostały zaproszone do współpracy. Tych drugich szukaj tutaj!
Wszystkie ze sporą dawką humoru i w różnym gatunku.
Pragniemy Cię ostrzec, że nie stronimy od opisów seksu, jest ich sporo. Uprzedzamy, że są śmiałe, niektóre baaaardzo odważne!
Prosimy o wzajemny szacunek względem siebie. Każdy chamski komentarz, będzie od razu usuwany. Nie mamy nic do konstruktywnej krytyki, więc prosimy poprzyj tezę dowodami.
Na motylewnosie.pl umieszczamy teksty bezpłatne i płatne, przy czym płatne możesz kupić w motylowym sklepie klikając tutaj!
Jeśli masz ochotę na więcej naszych bezpłatnych ebooków, to możesz zapisać się na newsletter.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać części ebooka, który nie jest publikowany na stronie, możesz zapisać się na newsletter. Co drugi poniedziałek wysyłamy kolejną część na Twoją pocztę.

 

ZAPIS NA NEWSLETTER

 

Jeśli zapiszesz się w dowolnie określonym momencie na newsletter, dostaniesz nie tylko aktualnie przesyłaną część ebooka, ale także wszystkie poprzednie. Uwaga! Nie ma możliwości uzyskania dostępu do opowiadań przesyłanych przez newsletter, które zostały już zakończone. Te będą dostępne, ale jako teksty płatne. Linki do opowiadania przesyłanego newsletterem będą dostępne dla Ciebie tylko dwa miesiące od zakończenia publikacji danego ebooka! Z naszej strony zapewniamy Cię, że nikomu nie udostępniamy adresów mailowych naszych newsletterowiczów, a na Twoją pocztę będą trafiać jedynie kolejne części ebooka lub informacje o okazjach z motylowego sklepu!

 

Napisz do nas

Chcesz zadać pytanie, może szukasz ulubionego opowiadania lub po prostu chcesz się z nami skontaktować? Kliknij tutaj! Postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi albo wyjaśnić wszelkie Twoje wątpliwości!