Witaj!

Super, że tu jesteś 🙂
Zostań, przejrzyj sekcję opowiadań bezpłatnych i tylko mała prośba - bądź wyrozumiały/ła. Niektóre z nich mają już kilka lat. Te starsze mocno odstają od tych, które piszemy obecnie. Nie cierpimy na nadmiar czasu, natomiast cierpimy, gdy nie możemy pisać. Wolimy więc tworzyć nowe opowiadania i szkoda nam czasu na wracanie do staroci 🙂

 

Zacznij od poniższego

Mikakamaka

Tutaj znajdziesz bezpłatne opowiadania ułożone w kolejności od najstarszego.

Czytaj
 

Babeczka

Tutaj znajdziesz bezpłatne opowiadania ułożone w kolejności od najstarszego.
Czytaj

Trwające

Koniecznie śledź sekcję opowiadań trwających, by żadnego nie przegapić.
Czytaj

 

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy i nie znasz nas jeszcze, to zapraszamy do Cię TUTAJ
W tej zakładce przedstawiamy się w kilku słowach i mówimy, skąd wzięło się nasze wspólne pisanie.
Na stronie motylewnosie.pl znajdziesz teksty wyłącznie naszego autorstwa oraz tych osób, które zaprosiłyśmy do współpracy. Tych drugich szukaj tutaj!
Wszystkie ze sporą dawką humoru i w różnym gatunku.
Pragniemy Cię ostrzec, że nie stronimy od opisów seksu, jest ich sporo. Uprzedzamy, że są śmiałe, niektóre baaaardzo odważne!
Prosimy o wzajemny szacunek względem siebie. Każdy chamski komentarz, będzie od razu usuwany. Nie mamy nic do konstruktywnej krytyki, więc prosimy poprzyj tezę dowodami.
Na motylewnosie.pl umieszczamy teksty bezpłatne i płatne, przy czym płatne możesz kupić w motylowym sklepie klikając tutaj!
Jeśli masz ochotę na więcej naszych opowiadań, to prosimy o zapis na newsletter.
Aby otrzymywać części opowiadań, które nie są publikowane na stronie, należy się zapisać. Raz w tygodniu wysyłamy kolejną część opowiadania.

 

 

ZAPIS NA NEWSLETTER

 

 

 

Każdy, kto zapisze się w dowolnie określonym momencie na newsletter dostanie nie tylko aktualnie przesyłaną część danego opowiadania, a także wszystkie poprzednie, tegoż opowiadania. Nie będzie możliwości uzyskania dostępu do opowiadań przesyłanych przez newsletter, które zostały już zakończone. Te będą dostępne, ale jako teksty płatne. Linki do opowiadania przesyłanego newsletterem będą dostępne dla subskrybentów tylko dwa miesiące od zakończenia danego opowiadania!

 


 

Napisz do nas

Chcesz zadać pytanie, może szukasz ulubionego opowiadania, lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Teraz formularz kontaktowy znajdziesz na górnym pasku (ikona koperty), lub tutaj w przewodniku.
Pisz, czekamy i postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.