Newsletter nr 51

with 3 komentarze

Spagetti opowiadanie erotyczne z humorem w tle

Kochani, zbliżamy się ku końcowi opowiadania. Myślę, że jeszcze ze dwa odcinki.
Oczywiście jest to jedynie założenie, bo jak wiecie, bohaterowie lubią płatać figle i nie chcą kończyć opowieści o sobie 😀 Tak było na przykład z “Biała”

Jeśli właśnie trafiłaś/ łeś na naszą stronę i nie wiesz, gdzie szukać tego opowiadania, to wystarczy zapisać się na newsletter w okienku pod spodem, lub na stronie głównej, albo TUTAJ

Za tydzień dostaniesz dostęp do wszystkich czternastu części i nie przegapisz zakończenia.

A teraz miłego czytania, komentowania i niech Wam lato przyjemnym będzie 😀

Wracam do pisania “Zmieniona przez mrok”. W tym opowiadaniu wakacje dopiero nadchodzą i dobrze. Będę mogła poopisywać wspomnienia z Chorwacji. Z resztą zobacz, jak tam było pięknie. Dziesięć plaż w pięć dni zaliczone! 😀
Zajrzyj tutaj 🙂

 

 

Darmowe opowiadania mailem!

Wystarczy zapisać się na listę

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Powered by Optin Forms
Oto Mikakamaka:

Matka i żona, do zeszłego roku również gastronom. Miłość do pisania pojawiła się nagle i intensywnie trwa od pięciu lat. Kocham pisać o ludziach i tym, co dzieje się w ich głowach. Miłość i seks rodzi się w głowie, więc staram się nie pomijać niczego istotnego ;-)

Ostatnio dodane przez

Odpowiedzi

 1. Ana
  | Odpowiedz

  Monika, cholera, taką mi zrobiłaś ochotę na tę Chorwację… A tutaj już nie ma jak 🙁 postanowione – za rok, choćby nie wiem co, jadę tam!

  • Mikakamaka
   | Odpowiedz

   Jedź Kochana, bo tam jest przecudnie. Aż dziw bierze, że tak blisko, a tak bajecznie 🙂
   Za rok pojadę na dwa tygodnie i na pewno inaczej, niż dotąd. Zabukuję po trzy dni w jednym miejscu, trzy w drugim i tak zwiedzimy większy kawałek.

 2. Jo Winchester
  | Odpowiedz

  Powiem szczerze, że kompletnie nie wyobrażam sobie tego zakończenia. Ani mi Tomeczek nie pasuje na miłość życia Izy, ani Łysy vel Filip. Do dupczenia panowie idealni. Czy do czegoś więcej? Nie wiem. Tomek w obecności blondyny wydaje się nagle nijaki, jakby nie wiedział, czego chce. Niezdecydowanym panom mówię nie. Filip? Też jakoś poza tym dupczeniem więcej nic nie pokazał. Dziewczyna w PL totalnie zgłupiała, a głupia mi się nie wydaje. Może jednak lepsze dla niej te Włochy.

Napisz nam też coś :-)