zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Słów kilka o tym, co możecie znaleźć na motylewnosie.pl i o tym, jakie obowiązują tutaj zasady.

 • 1. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy i nie znasz nas jeszcze, zapraszamy do Cię TUTAJ. W tej zakładce przedstawiamy się w kilku słowach i mówimy, skąd wzięło się nasze wspólne pisanie.
 • 2. Znajdziesz tu teksty wyłącznie naszego autorstwa, ze sporą dawką humoru i w różnym gatunku. Pragniemy Cię ostrzec, że nie stronimy od opisów seksu, jest ich sporo. Uprzedzamy, że są śmiałe, niektóre baaaardzo odważne.
 • 3. Prosimy o wzajemny szacunek względem siebie. Każdy chamski komentarz, będzie od razu usuwany. 
  Nie mamy nic do konstruktywnej krytyki, więc prosimy poprzyj tezę dowodami.
 • 4. Na motylewnosie.pl umieszczamy teksty bezpłatne i płatne. Części płatne są dwa razy dłuższe od bezpłatnych.
 • 5. Jeśli masz ochotę na więcej naszych opowiadań, to zapisz się na newsletter. Raz w tygodniu dostaniesz dodatkową, bezpłatną część opowiadania, które ukaże się na stronie, ale dopiero po zakończeniu. Wtedy będzie już płatne.
  Więcej szczegółów, oraz możliwość zapisania się znajdziesz na dole strony.
 • 6. Każdy, kto zapisze się w dowolnie określonym momencie na newsletter dostanie nie tylko aktualnie przesyłaną część danego opowiadania, a także wszystkie poprzednie, tegoż opowiadania. Nie będzie możliwości uzyskania dostępu do opowiadań przesyłanych przez newsletter, które zostały już zakończone. Te będą dostępne, ale jako teksty płatne.
 • 7. Opowiadania płatne można kupować zarówno bez założenia konta, jak i zakładając konto. Dla posiadaczy kont przygotowujemy niespodzianki i bonusy.

Zaglądaj do przewodnika regularnie, bo będą się w nim pojawiały kolejne ciekawostki ;-)