Uruchomienie płatności sms!

with 5 komentarzy

Tak jak w tytule, w końcu udało nam się uruchomić płatności sms :-)))

*

Najważniejsza zasada, dla osób, które albo nigdy nie płaciły w ten sposób, albo zapomniały, jak to jest. Odhaczamy płatność sms i oczywiście akceptujemy regulamin. Wysyłamy kod na podany numer, otrzymujemy kod zwrotny, wbijamy go i wracamy na stronę, gdzie czeka na nas plik do pobrania. Dodatkowa informacja z linkiem do pobrania przychodzi na adres mailowy podany przy zakupie. Nie mamy podglądu numeru z jakiego jest wysyłany sms. Dostajemy tylko nick, jaki wpiszecie i adres mailowy.

*

Ważne! Kwoty płatności przelewem i smsem nie pokrywają się!!! Płatności sms są droższe, bo połowa tej kwoty jest prowizją operatora 🙁 Dlatego ta forma płatności jest bardzo dobra w przypadku zakupu pojedynczych części 🙂

*

No i na koniec życzymy udanych zakupów! W razie problemów piszcie motylewnosie@gmail.pl chociaż ja osobiście czterokrotnie przetestowałam system i wszystko było okey!

Oto Babeczka:

Czyli Agnieszka - matka, żona, fizyk. Piszę od bardzo dawna, publikuję od kilku lat. Staram się pisać z humorem, polotem i barwnie. Uwielbiam wywoływać w Czytelniku rozbawienie, podniecenie, a czasami zatrzymać Was w miejscu. Nie wyobrażam sobie życia bez pisania :-)

Ostatnio dodane przez

Komentarze

 1. A
  Agnieszka
  | Odpowiedz

  A czy mieszkając za granicą również można korzystać z tej formy płatności?

  • Babeczka
   | Odpowiedz

   Tylko jeśli masz numer w polskiej sieci. Ale po uruchomieniu sms biorę się za płatności kartą 🙂

 2. A
  Agnieszka
  | Odpowiedz

  A rozważasz może opcje PayPal? Wydaje mi sie że byłaby to najdogodniejsza opcja dla czytelniczek mieszkających poza Polską. Numeru w polskiej sieci nie mam, jeśli masz na myśli karte kredytową to również odpada… Troche słabo..

  • Babeczka
   | Odpowiedz

   Płatności PayPal miały być od samego początku, niestety, nie mogę skonfigurować danych, a obsługa ma tylko jedną radę: mam założyć nowe konto bankowe… Pisałam, dzwoniłam i nic… Ba! Dałam założyłam nowe konto i nadal wyskakuje ten sam błąd. Od pół roku się z nimi szarpię i na razie nie widać rozwiązania problemu 🙁

   • Babeczka
    |

    PAY PAL dostępny!!!!!

Napisz nam też coś :-)