Sesja

with Jeden komentarz

Z okazji Dnia Kobiet...

❤️❤️❤️
Z okazji kobiecego święta, życzę Wam zdrowia, szczęścia i miłości.
Abyśmy dalej mogły się cieszyć życiem codziennym, bo dopiero teraz widać, jak to jest ważne!
❤️❤️❤️
Specjalnie dla Was fotki z sesji w Wojtkiem, panem, który odważył się wcielić w rolę Nikity na okładce najnowszej książki!

 

 

W pościgu za pewną kobietą Nikita trafia do Polski. Nałogowy gwałciciel, morderca, członek rosyjskiej bratwy i złodziej w prawie. Nie zna litości, nigdy nie waha się pociągnąć za spust. Ludzkie życie znaczy dla niego tyle, co przydrożny pył, niezależnie kogo ma zabić – mężczyznę, kobietę czy dziecko. To prawdziwa bestia, patrząca na świat zupełnie inaczej niż normalny człowiek, której słabością jest przeszłość, powracająca w sennych koszmarach.
A gdy pojawia się dawny wróg – człowiek, którego Nikita bezgranicznie nienawidzi – przychodzi pora, aby zawrzeć nietypowy sojusz. Nietypowy, bo sojusznikiem okazuje się Iwona, córka wysoko postawionego oficera policji. Zadziorna, przebojowa i wygadana, z bronią przy boku oraz umiejętnościami walki, których nie powstydziłby się nawet Nikita.
Co może się zdarzyć, gdy tak nietypowa para wyruszy w podróż, śladem uciekającego wroga, a na dodatek pojawi się pożądanie? Czy wzajemna fascynacja pokona niechęć oraz wymaże błędy przeszłości? Jak to mówią: „oko za oko, ząb za ząb”. A od nienawiści do namiętności czasami jeden krok!
Książka zawiera sceny przemocy, treści kontrowersyjne i wulgaryzmy. Czytasz ją na własną odpowiedzialność. Jest przeznaczona dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia. Autorka nie popiera zawartych w niej zachowań, a jedynie je opisuje. Ostrzeżenie proszę potraktować poważnie! To nie jest żaden chwyt reklamowy!

Odpowiedź

  1. M
    Majka
    | Odpowiedz

    Super🤩

Leave a Reply