Drań – premiera 27.04

with Brak komentarzy
Drań, wydawnictwo Akurat/Muza
Premiera 27 kwietnia
Miała urodzić mu dziecko, on miał jej za to zapłacić. Układ pozornie prosty i nieskomplikowany, jednak wszystko się zmienia, gdy spotykają się po raz pierwszy.
To nie jest nagłe zauroczenie czy miłość, lecz droga wiodąca prosto do piekła.
Daniel to mężczyzna, któremu obce są wyrzuty sumienia. Zresztą, jakie wyrzuty i jakiego sumienia? To bogaty, egoistyczny bydlak, dążący po trupach do celu, dbający jedynie o własne potrzeby i karmiący się bezsilnością innych. Znudzony seksem oraz uwielbieniem płci przeciwnej, brutalnie i bezlitośnie traktuje każdego, kto stanie na jego drodze i spróbuje się mu przeciwstawić.
Czy jedna kobieta, której życie już na samym początku znajomości uzależnił od własnego kaprysu, może zmienić tego drania? A może bestia zawsze będzie kryć się w cieniu, czekając tylko na okazję, aby się ujawnić?
Złe decyzje, walka o prawdziwe uczucia, przeszłość która kładzie się cieniem na teraźniejszość, seks, furia, pożądanie bez granic i fascynacja.
W tej książce nie ma łatwych rozwiązań.
Ta książka nie jest słodkim romansem.
To książka, która pokazuje, że warto rozpocząć walkę z demonami we własnej głowie, chociaż czasami jest na to za późno...

Leave a Reply