Uwaga! Zmiany!

with 3 komentarze

Trochę się szykuje zmian na motylach, więc możecie się zdziwić 🙂 Postaram się dość jasno wszystko napisać. Zaczniemy od sklepu motylewnosie.pl w którym nieśmiało pojawiły się gadżety:

Można już kupić sześciopak drani, czyli wszystkich chłopaków w komplecie! Warto zapisać się na newsletter, bo w którymś mailu pojawi się kod zniżkowy na cały komplet. Wiecie, że nie zasypuję skrzynki pocztowej 😉 więc na pewno wyłowicie odpowiednią informację.

A teraz jedna z najważniejszych zmian!

Kiedy zaczynałam, nie miałam pojęcia, że skończy się to kiedyś publikacjami drukowanymi. Ebook jak wiadomo może mieć różną długość, książka już niekoniecznie. Dlatego tutaj będzie sporo zmian - z listy bezpłatnych znikną niektóre tytuły, te, które mam zamiar wydać w papierze. W zamian za to pojawią się te z płatnych, które są za krótkie na publikacje papierowe. Na pierwszy ogień poszła Wygrana, Kłamca, Sen i Ilyn. Będę to robić sukcesywnie, nie od razu, więc warto śledzić zmiany.

Poza tym...

Przygotowuję się do wznowienia newslettera, ale w zupełnie innej formie niż wcześniej. W mailu dostaniecie link do specjalnej strony, na której znajdziecie:

 • co dwa tygodnie nową porcję bezpłatnego, niepublikowanego tekstu
 • informacje o promocjach lub kody zniżkowe do wykorzystania w motylowym sklepie
 • coś od serca, czyli moje nieśmiałe próby publicystyczne
 • informację, co nowego na motylach, nadchodzących premierach i nowościach

Mam nadzieję, że się skusicie :-))))

A co do innych propozycji, które miałyby ukazać się jako książka, to mam takie, chociaż zastrzegam, iż nie wiem, co uda mi się zrealizować 😉

Odpowiedzi

 1. A
  Aneta
  | Odpowiedz

  ♥️ Super ♥️
  Czekam na wszystkie 💋

 2. Anonim
  | Odpowiedz

  Co wyjdzie z pod Twojej rączki to bedzie moje 😘❤😂 biorę wszystko w ciemno jasno. Jak kto woli😂😂

 3. G
  Gabriela
  | Odpowiedz

  Biorę wszytko, ale najbardziej czekam na fantasy 😘😘😘😘

Leave a Reply