Wygrana – przedsprzedaż

with Brak komentarzy

 

Ten tekst czekał na swoją premierę już kilka dobrych lat. Bo przecież Wygraną zaczęłam pisać ponad 10 lat temu...

Zapraszam do skorzystania z przedsprzedaży, którą tak jak zwykle, zaczynam w momencie, gdy książka zostaje wysłana do pierwszej korekty. Jak wcześniej zapowiadałam, po wyczerpaniu pierwszego nakładu, tytuł będzie dostępny jedynie jako ebook lub audiobook, nie planuję kolejnego druku, jak to robiłam przy poprzednich książkach. Wszystkie zakupy dokonane jako przedsprzedaż, zostaną zrealizowane i wysłane w dniu premiery lub w przeciągu siedmiu dni od premiery, zgodnie z kolejnością zamówień. Jeśli zamówicie inne tytuły, one również zostaną wysłane razem z Wygraną.

Korzyści? Gwarantowany zakup książki w niższej cenie (cena okładkowa to 47 zł). Eleganckie opakowanie z dodatkami. Na życzenie, ebook gratis!

Alicja, pyskata i niepokorna studentka geologii niespodziewanie wygrywa pobyt w luksusowym hotelu. Niestety przez pomyłkę personelu, zostaje w nim zakwaterowana razem z Robertem, starszym od niej o ponad dekadę, szanowanym biznesmenem. Żadne z nich nie chce zrezygnować z pokoju, a ponieważ są jak ogień i woda, wynika z tego szereg zabawnych i niespodziewanych zwrotów akcji. Robert jest poukładanym, doskonale zorganizowanym i dość oszczędnym w okazywaniu uczuć mężczyzną, który związki traktuje jak doskonałe inwestycje. Nieprzewidywalna i żywiołowa Alicja działa na niego niczym przysłowiowa płachta na byka. A gdy dojdzie do tego jeszcze kilka innych czynników, katastrofa na skalę globalną gotowa…

Premiera kwiecień 2023 r.

Jeśli ktoś chce kupić książkę w przedsprzedaży, proszę klinkąć >>>tutaj<<<

 

 

 

Leave a Reply