Nie ten dzień (XXV)
Wiem że zadałam wręcz pytanie retoryczne, bo miałam już napisany całkiem długi kawałek zakończenia 😉 Wiem też, że nie każdej z was będą się podobały te ostatnie części. Ale już pisałam w którymś komentarzu, że kiedy przy pisaniu kieruję … Czytaj więcej