Wygrana – premiera
Ponad połowa pofrunęła już do Was! Całe szczęście, że tym razem zamówiłam większą ilość w druku, bo inaczej już nie miałabym co sprzedawać. Zostało równo 40 sztuk i chyba na targi w Krakowie znów będę musiała robić dodruk :-))) … Czytaj więcej